Боди билдери со мали пениси има ли надеж ?

Статус
Затворена за нови мислења.

Nymphadora

Емоцинално незрело џубре
Член од
2 февруари 2009
Мислења
986
Поени од реакции
1.672
За анаболиците си у право, може по малку и за креатинот ама за се друго врска нема.
Ама не е воа бе чоек од мене... јас еве не зборам во мое име.. дадов линкови.. првите шо ги најдов.. нели да не испадне.. јас од доктори од нутриционисти сум слушала, рекла казала а у... еве линк.. нека се просветлуваат иако темава не е за тоа.. али ај
Кога може тука Стеф да дава совети за суплементи.. се ми е јасно.. сите тие се нутриционисти и знаат се за бодибилдингот, исхраната и последиците од него..

Тоа шо не можат да си прифатат ремет не е веќе моја работа..
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
:place::place::place::place::place::place: како знаеше?! јас целиот мој живот се надевам на некое мажиште... ама нишо бе.. глеаш фрустрации си лечам тука на форумов оти девица останав у пм...
..

:гик: ќе најдиме лек и за тоа не се секирај, тука сум ако треби нешо. 25,75 одговара ли ?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Па не ми е мал , мислам дека ќе те усреќам....
КУЧКО! јас ебам ЈАС ти дете ќе раѓаш линкот е за дилбериве да им поможиме.... плавуша си ?
Не се секирај магусот за дадилка ќе го зејме и за повремено да ти ги масира нозете.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Ама не е воа бе чоек од мене... јас еве не зборам во мое име.. дадов линкови.. првите шо ги најдов.. нели да не испадне.. јас од доктори од нутриционисти сум слушала, рекла казала а у... еве линк.. нека се просветлуваат иако темава не е за тоа.. али ај
Кога може тука Стеф да дава совети за суплементи.. се ми е јасно.. сите тие се нутриционисти и знаат се за бодибилдингот, исхраната и последиците од него..

Тоа шо не можат да си прифатат ремет не е веќе моја работа..
Мешаш баби и жаби, се што е поврзано со ова не чини, и ги дава ефектите што како негативни ги има во насловот на темава. За другото.....врска нема, не се бламирајте, луѓе што разбираат ќе ви се смејат.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
КУЧКО! јас ебам ЈАС ти дете ќе раѓаш линкот е за дилбериве да им поможиме.... плавуша си ?
Не се секирај магусот за дадилка ќе го зејме и за повремено да ти ги масира нозете.
аман бе јас само малце.. главчето ќе ти го потпикнам и одма го вадам... нема ни да сетиш а мене многу ќе ми значи....
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
Ама не е воа бе чоек од мене... јас еве не зборам во мое име.. дадов линкови.. првите шо ги најдов.. нели да не испадне.. јас од доктори од нутриционисти сум слушала, рекла казала а у... еве линк.. нека се просветлуваат иако темава не е за тоа.. али ај
Кога може тука Стеф да дава совети за суплементи.. се ми е јасно.. сите тие се нутриционисти и знаат се за бодибилдингот, исхраната и последиците од него..

Тоа шо не можат да си прифатат ремет не е веќе моја работа..

Дојди бе измери го, доста збориш :)
 

Nymphadora

Емоцинално незрело џубре
Член од
2 февруари 2009
Мислења
986
Поени од реакции
1.672
Неаме пари за маици стероидите скапи се. Плус хирушкиот зафат за пенис енларџмент е ѓаол ипол. Него остај тоа, признај, се навлажни малце кога те цитирав?
OPLODI MEEEEEE!!!


Сеа у пп ти праќам слика од мене... само да ја досредам на фотошоп.. ;)
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Во ред, кловнот има комплекси али тебе не можам да те сфатам?Не те приматуваат момци што вежбаат? Душо, за тоа треба реципроцитет...
Орионче дилберче продај некоја нива у кадино ќе имаш за операција
 

Nymphadora

Емоцинално незрело џубре
Член од
2 февруари 2009
Мислења
986
Поени од реакции
1.672
:гик: ќе најдиме лек и за тоа не се секирај, тука сум ако треби нешо. 25,75 одговара ли ?
лле бе добро познат.. и ти ли си по девици? или воа оти сум зоофил те попали па сеа се нудиш животињо една:pos:

@аква не бе.. нели глупа сум и немам појма шо зборам.. ве тролам вас тројца у исто време а вие се шо можете е да се надевате дека сум 100 кг, грда и исфрустрирана.. :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom