Боди билдери со мали пениси има ли надеж ?

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Сакам серенада под прозор, целиот стан со цвеќе да ми го исполниш и еден шлепер со шери бонбониери :rolleyes:
ЧЕК ЧЕК ЧЕК застани да ти го опрааааа, за кого се работи за тебе или сестрати ?
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.743
Поени од реакции
9.870
Мех цитро ти јес да ти е мал јес да си педерастичен,јес да си издепилиран и исчупан ама не си билдер бе другар.
АЛИ моеш и ти да си го најдеш лекот тука, иначе ако женатами сака да се ебе со билдер то не го рачунам за неверство, нема доволно сантимети ни да навлезе не па нешо друго , кога нема физички контакт не се рачуна.
Не збори така за жената ти..знаеш ли ти само низ Куманово колку теретани има..за низ Ск да не правам муабет...од толку хендикепирани,може да се најде еден изрод -будала со куриште 25,и ете ти мука/// што правиме после :icon_lol:
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Не збори така за жената ти..знаеш ли ти само низ Куманово колку теретани има..за низ Ск да не правам муабет...од толку хендикепирани,може да се најде еден изрод -будала со куриште 25,и ете ти мука/// што правиме после :icon_lol:
Стварно бе многу фалични шо е работава ? :( Ај немаш гајле и да се најде некој со 25 и тој е педер така да ич не берам гајле.

АЛО БРЕ ПРЕКИНЕТЕ ДА ТРОЛАТЕ дај иљачи споделвајте на темава.
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
ЧЕК ЧЕК ЧЕК застани да ти го опрааааа, за кого се работи за тебе или сестрати ?
Последниве услови беа за да ти го прифатам извинувањето, а понудата за зет ти ја одби...

Стварно бе многу фалични шо е работава ? :( Ај немаш гајле и да се најде некој со 25 и тој е педер така да ич не берам гајле.


АЛО БРЕ ПРЕКИНЕТЕ ДА ТРОЛАТЕ дај иљачи споделвајте на темава.

Ти не беше 25,75... ?
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Штета мора да одам, кога ќе се вратам ќе биде избришена темата.
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Тоа се однесува доколку се најде некој у дилберана со димензии од 25 сантиметри али пази има разлика јас сум 25,75 сантиметри
Добро е, на време го прочитав постов, баш пред да земам едно дијазепамче зошто на момент помислив дека и ти си еден од нив.
Многу тешко ми падна и самата помисла на тоа дека таа твоја 25,75 сантиметарска лепотица би влегувала во геј... тука ќе запрам зошто иначе пак ќе се вознамирам...
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Добро е, на време го прочитав постов, баш пред да земам едно дијазепамче зошто на момент помислив дека и ти си еден од нив.
Многу тешко ми падна и самата помисла на тоа дека таа твоја 25,75 сантиметарска лепотица би влегувала во геј... тука ќе запрам зошто иначе пак ќе се вознамирам...
Напи се хелекс и немаш гајле.
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Мерен е бе мајмун мерен премеруван за курот на добро познат меѓународни трибини се имаат праено и дискутирано за неговата величенственост и убавина, туку шо прајме за тебе бе машко ?
Аш шо ми иди горчина на душава шо си имате таква мака, додека низ светов билдерите си признаа и сите си бараат иљач вие овде уше одземји се трескате ебаго.
ти реков јас јас не сум ти крив види таму расправај се со татко ти дедо ти тоа е чиста генетика,ако акаш да ти сецнам некој сантим од мојов пошто отпојќе имам, не за друго оти ми е греф и жал затебе ама и од тоа нишо не бива знајш ли колку билдери че се јават после за да им донирам куроо ткиво ?
не бива другар можам на 100 души да помогнам ама вие појќе сте не иди на едни татко да бидам на други очуф.
Ама ја чунки и онака сте дилберчиња и педерчиња и куриња не ви требет тоа и шкорпо го имет потврдено во неколку теми.

Сине МАЈМУНЕ моето сочуство се обидуеме шо побрзо иљач да ти најдиме.
Се мислам и хуманитарен концерт да организирам под наслов да му помогнеме на мајмун да му го продолжиме курето за да има достоинствен живот.
Извини кај виде дека сум билдер прво?
Прва работа нити наликувам на овие кои ги постираш на сликите ниту би наликувал. Вежбам 2и пол години, а за маката што си ја имаат како што велиш некои типци колку што знам досега не сум ја имал. Значи не спамај другар, а чисто се сомневам дека од бодилдингов би ја имал било кој. Сечи пусти прај, читни малку медицина околу таа тема и наследување па ќе видиш како се наследува и не замарај со овие теми.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Извини кај виде дека сум билдер прво?
Прва работа нити наликувам на овие кои ги постираш на сликите ниту би наликувал. Вежбам 2и пол години, а за маката што си ја имаат како што велиш некои типци колку што знам досега не сум ја имал. Значи не спамај другар, а чисто се сомневам дека од бодилдингов би ја имал било кој. Сечи пусти прај, читни малку медицина околу таа тема и наследување па ќе видиш како се наследува и не замарај со овие теми.
Чек чек сакаш да кажеш не си билдер ? шо ти се вика моќ на убедување дури и од билдерствот ќе се откаже само да не го мислат со мало туле ц ц ц ц ц :pos:
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Чек чек сакаш да кажеш не си билдер ? шо ти се вика моќ на убедување дури и од билдерствот ќе се откаже само да не го мислат со мало туле ц ц ц ц ц :pos:
Не се откажувам бе синко од билдерството. Прво од бодибилдинг до фитнес имаш огромна разлика. Втора работа може да си мисли кој сака и што сака за тулето мое ;) ама ич не ми е гајле кој што мисли. Ако сака да дознае која и да било ќе и направам чест, а ти батица изгледа немаш што да работиш со животот па замараш со вакви теми, а и воопшто на форумов оти човек кој има било каква занимација во животот нема да седи како тебе на форумов 20сати и да се прикажува „стручњак“ на секое поле од животот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom