Бодибилдинг суплементи

Член од
11 ноември 2023
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво ме интересира да прашам за анаболик поточно зошто се користи
Дали е штетно и каде се продава во Скопје
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.689
Поени од реакции
35.057
Здраво ме интересира да прашам за анаболик поточно зошто се користи
Дали е штетно и каде се продава во Скопје
Штетно е, за мускули, на кванташки, кога ќе влезеш во пазарот 5та тезга лево.
 

Hoy

Член од
7 септември 2017
Мислења
461
Поени од реакции
1.396
Мислење за Кевин Леврон суплиментиве од The Strongest shop?
Сакав Whey-от да го земам околу 3000 им е, 2кг.
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.791
Поени од реакции
10.596
Кој креатин го користите или сте го користеле и сте били задоволни? Сеа околу блек фрајдеј ке има намалени па планирам да земам нешто
 
Член од
19 март 2014
Мислења
571
Поени од реакции
864
Кој креатин го користите или сте го користеле и сте били задоволни? Сеа околу блек фрајдеј ке има намалени па планирам да земам нешто
Купи било кој креатин монохидрат. Без вкус. Конкретно тука го плаќаш произведувачот.
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
2.013
Поени од реакции
4.214
Кој креатин го користите или сте го користеле и сте били задоволни? Сеа околу блек фрајдеј ке има намалени па планирам да земам нешто
Кога купував креатин моно ми рекоа дека генерално се е исто, само го плаќаш името. Формулата била таа.
Колку е сега точно ова нека кажат другите.
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.058
Поени од реакции
1.624
Пијам од Дајматајз креатин и сум задоволен осеќам ефект, во периоди кога не пијам имам послаб тренинг. Нивниот е патентираната формула CreaPure и верувам дека се држат до стандарди не забушаваат а од другите не е поскап па така тоа е мој избор.
 
Член од
19 март 2014
Мислења
571
Поени од реакции
864
Пијам од Дајматајз креатин и сум задоволен осеќам ефект, во периоди кога не пијам имам послаб тренинг. Нивниот е патентираната формула CreaPure и верувам дека се држат до стандарди не забушаваат а од другите не е поскап па така тоа е мој избор.
Креатинот не делува моментално. Пиеме константно да ги наполниме нашите депоа. На психа те мава тебе, затоа имаш послаб тренинг.
 
Член од
19 март 2014
Мислења
571
Поени од реакции
864
Osven whey,drugo nisto ne e potrebno. Kreatinot e isto sranje kako i bcaa.
Зависи кај кој човек. Некои луѓе се интолерантни ама на некои им треба.Неможеш ова вака да го кажеш за најиспитуваниот суплемент на денешницатаи безброј пати е докажано дека влијае добро на опоравок, подобар мускулен раст, повеќе енергија.
 
Член од
17 ноември 2023
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво дечки, да не му треба на некој SAMe 200 на Now, нови неотворени, ги порачав за син ми , од Iherb, меѓутоа натуропатот не ги одобрува за него, 1500 е цената
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.058
Поени од реакции
1.624
Креатинот не делува моментално. Пиеме константно да ги наполниме нашите депоа. На психа те мава тебе, затоа имаш послаб тренинг.
Не реков дека делува моментално, на пример ќе купам 300 грама и тој ми е за 100 дена по 3 грама, после тоа може месец дена ќе ме мрзи да идам да купам па додека нарачам може 1 месец ќе вежбам без да пијам креатин, е во тој месец дена тренингот осекам дека ми е послаб. можда е и плацебо ефект али лично мислам дека има ефект креатинот,а и ефтин е и сигурен испитуван милион пати во студии па зашто да не пијам.
 
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.917
Поени од реакции
1.384
Зависи кај кој човек. Некои луѓе се интолерантни ама на некои им треба.Неможеш ова вака да го кажеш за најиспитуваниот суплемент на денешницатаи безброј пати е докажано дека влијае добро на опоравок, подобар мускулен раст, повеќе енергија.
Ќе осети промена почетник а кај напреден вежбач никакви подобрувања.
Ако растеа така мускулите досега сите ѕверој ќе бевме.
 
Член од
19 март 2014
Мислења
571
Поени од реакции
864
Ќе осети промена почетник а кај напреден вежбач никакви подобрувања.
Ако растеа така мускулите досега сите ѕверој ќе бевме.
Никој не кажа дека ќе пораснат од тоа, туку дека ќе му помогнат да напредува.
Ако не ај да се боцкаме сите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom