Билјард

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Ајде ако има некој за во Струмица-Ас ама подобар да е (да е интересна) :smir::vozbud:
 
V

Viktoranius

Гостин
И јас не сум некој професионалец, но се снаоѓам. Ајде бе во АС да га направиме ? Алиен ?
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
Па не сум премногу лоша. Леле сеа кај ја видов темава ми се приигра
 
Член од
13 јуни 2007
Мислења
206
Поени од реакции
15
епа брат кажи каде тогаш?? ... кај костурон .. не фала.. power влечит..тогаш, каде?
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Не знаев дек сме биле толку познати бе :pipi:

Иначе на времето игравме Кадилак (знам дек беше распаднато местото, ама сепак идаја луѓе и таму бевме ко дома), ама ги продадоја билјардине и сеа се терат некако кај костурон. За Power не ми се прајт кејфот зш една топка ак летнит - клоцата в газ и леташ, а и плус шо е она 30 денари брее:pos2:
И шо викат Хазард, она типкана кај Костурон прав торко е. Да ти се одиграт од нејзе, ебати дамлата.

А за влечење, сите билјарди во градов влечет.

Фантом дај мсн или нз снајди се некако :toe:
А тој другиот го адднав.

Поздрав :helou:
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
епа брат кажи каде тогаш?? ... кај костурон .. не фала.. power влечит..тогаш, каде?
Epa dojdi kaj mene kaj edna igracnica. 10 denari partija, ama da ti se odmilit i bilijard i se. Stekana ne da e 550 gr, tuku 150 hehe, UZAS. Inace jas sakam da igram kaj so bilijardite se ubaj, a ne kaj so lugjeto so odele bile podobri. BTW zenana (Biljana) si e super. Non-stop pagjat po nekoja zaebancija so nea, a so Dare da ne pram muabet. Site vraboteni se zakon, osven edna nova so rabotit dolu (niska, stara, debela, mrsna, so golemi naocari...)
 
Член од
13 јуни 2007
Мислења
206
Поени од реакции
15
Не знаев дек сме биле толку познати бе :pipi:

Иначе на времето игравме Кадилак (знам дек беше распаднато местото, ама сепак идаја луѓе и таму бевме ко дома), ама ги продадоја билјардине и сеа се терат некако кај костурон. За Power не ми се прајт кејфот зш една топка ак летнит - клоцата в газ и леташ, а и плус шо е она 30 денари брее:pos2:
И шо викат Хазард, она типкана кај Костурон прав торко е. Да ти се одиграт од нејзе, ебати дамлата.

А за влечење, сите билјарди во градов влечет.

Фантом дај мсн или нз снајди се некако :toe:
А тој другиот го адднав.

Поздрав :helou:
Да ве видам можда ќе ми текнит кој сте.. Пошо и ние кисневме кадилак.. али поорано.. оломнани мислам.. невермајнд
А во power хехе.. мене не ме избркале досега.. голем сум ..лол 194цм,..ааа како мојт да ти летнит топка иначе :) . по муабетов гледам профи сте...

а иначе не да влечет биљардиве во градов.. катастрофа се.. скопје барем имат профи.. јесте се 200ден сат али се МИЛИНА да играш.. :)

ај адни ме и мене ак сте за една две партија, вака да се собериме форумашки... hazard_mkd@hotmail.com ...

позз до сите и се глеаме :helou:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
kiss_army_f@hotmail.com

Џокеров и Болиглава ги иам, хазард и пул грл додајте ме, па ќе прајме турнирче. :)
 
Член од
12 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
30
И ја обожавам билјард ,играм 2-3 пати неделно ,а посебно обожавам коа им ги гаѓам топките на моите другари :zlo:и многу ми е мило кога играм и ме гледаат в г'з .Абе ке ми го урочат некоја ден ке останам без него:se_ molam
:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
И ја обожавам билјард ,играм 2-3 пати неделно ,а посебно обожавам коа им ги гаѓам топките на моите другари :zlo:и многу ми е мило кога играм и ме гледаат в г'з .Абе ке ми го урочат некоја ден ке останам без него:se_ molam
:vozbud::vozbud::vozbud:
А ти играш зашто сакаш или зашто сакаш да те гледаат у гз :toe: интересно не сум чул за вакво нешто до сеа!
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.704
Поени од реакции
11.127
Ја ќе играм со ●•●TiGriCA●•●, Zemzela ќе мањачи :pos:
 
Член од
12 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
30
Абе се зезам ,таман работа да сакам да ме гледаат во гз,а и немам којзнае каков гз слабичка сум:kesa:Ама нема проблем ке играме еве.:pipi:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.199
Поени од реакции
34.433
Јас обично у деколте гледам, кога ќе се наведнат :)

Кога ќе се преслушаме? Гледам активна стана темава... Бушав веќе изгуби, него не го рачунам :)
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Јас обично у деколте гледам, кога ќе се наведнат :)

Кога ќе се преслушаме? Гледам активна стана темава... Бушав веќе изгуби, него не го рачунам :)
Со мене не си играл...би можеле да напраиме еден дуел :zlo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom