Билјард

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Јас обично у деколте гледам, кога ќе се наведнат :)

Кога ќе се преслушаме? Гледам активна стана темава... Бушав веќе изгуби, него не го рачунам :)
Кој бе изгубил?!?!
Последен пат кога игравме дуел-ТИ изгуби
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Aj ќе се договориме охриѓаниве ќе удриме некој турнир, ама и награда да смислиме (да не се мачам џабе :pos2:)
А, иначе Хазард... Пробај мавни силно в дупка и излегвит и полетвит истиот момент, друго... мавни во спунтон силно и пак ти летат... Или опни ја белана ( поткопај ја ) и ќе видиш како летат.

Иииии.... Тоа е све од пене, ај поздраф :helou:
П.С. Летат едно пет-шеснајсет пати реков, ама немат друг збор. Шо да се прајт.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Aj ќе се договориме охриѓаниве ќе удриме некој турнир, ама и награда да смислиме (да не се мачам џабе :pos2:)
А, иначе Хазард... Пробај мавни силно в дупка и излегвит и полетвит истиот момент, друго... мавни во спунтон силно и пак ти летат... Или опни ја белана ( поткопај ја ) и ќе видиш како летат.

Иииии.... Тоа е све од пене, ај поздраф :helou:
П.С. Летат едно пет-шеснајсет пати реков, ама немат друг збор. Шо да се прајт.
По постов и по аватарот.. можам да заклучам дека си голем обожавател на билиардот...прв пат да видам женско да се договара за турнир во билиард... ехх да имаше такви како тебе и во Струмица арно ќе беше...:):):)
 
Член од
13 јуни 2007
Мислења
206
Поени од реакции
15
Абе фантом... денес ти да не играше во power на кегли билјард накај 8 сатот.. Пошо видов еден со кисс мајца.. охриѓани друштво.. и така ми дојде идеја ти дан си .. а јас играв на билјардот друг..

иначе ајде бе пулгрл.. ќе играме, турнирче едно.. и награда ќе напрајме да имат.. мене мило ќе ми е да изгубам од женско во рамноправна игра.. и едно пиво ќе те частам... .. упс.. едно кафе де :) затвор не ми се ојт..

ај адни ме и ќе се договориме..

позз
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Абе фантом... денес ти да не играше во power на кегли билјард накај 8 сатот.. Пошо видов еден со кисс мајца.. охриѓани друштво.. и така ми дојде идеја ти дан си .. а јас играв на билјардот друг..

иначе ајде бе пулгрл.. ќе играме, турнирче едно.. и награда ќе напрајме да имат.. мене мило ќе ми е да изгубам од женско во рамноправна игра.. и едно пиво ќе те частам... .. упс.. едно кафе де :) затвор не ми се ојт..

ај адни ме и ќе се договориме..

позз
Да играше. Со мене заедно:). Ти си тој со подолгата коса или другиот?
Него чекам Фантом да го напише резултатот од претходно изиграните партии билијард.:pipi:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Јас бев. Резултат со Болиглава не пишам, не изигравме 5 партии по прописи.:back:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Од кога немам играно билијард така добро.Ми се игра премногу:)
Сега еве пак се вратив на Play89.Игра некој од форумџииве да се пресметаме?:)
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Многу би било интересно да се собереме 32 во ист град - сите членови на кајгана
и да направаме некое турнирче па да има и награди за првите 3 места :vozbud:
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
Многу би било интересно да се собереме 32 во ист град - сите членови на кајгана
и да направаме некое турнирче па да има и награди за првите 3 места :vozbud:
Epa sega zivotot e vo Ohrid. Ajde ve cekame.
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
Aj ќе се договориме охриѓаниве ќе удриме некој турнир, ама и награда да смислиме (да не се мачам џабе :pos2:)
А, иначе Хазард... Пробај мавни силно в дупка и излегвит и полетвит истиот момент, друго... мавни во спунтон силно и пак ти летат... Или опни ја белана ( поткопај ја ) и ќе видиш како летат.

Иииии.... Тоа е све од пене, ај поздраф :helou:
П.С. Летат едно пет-шеснајсет пати реков, ама немат друг збор. Шо да се прајт.
Ako ti letat taka belata od spunt, znaci deka ne treba da i davas goren fels na belata i da ja mava silno. Dvete zaedno ne odet.
 
Член од
13 јуни 2007
Мислења
206
Поени од реакции
15
пулгрл... ак ти летат, значит дек незнајш да маваш ...
крај.



( сега те провоцирам за после ко ќе играме, лом да ме напрајш ) лол
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Абе ова со летањево беше намерно :wink: Да видиме како ќе изреагират типкана од Пауер. И, не ви препорачвам да пробвите и вие :helou:

А кој ми кажвит таму за горен фелш, нека не се секират, не е од то :wink:. Не чинет спунтојне ич, цели измрдани се. Од то ќе да е.
Хазард, ми даваш појке желба да те решам и да ти е срам в очи да ме опулиш :baeh:
Па, глеај сеа ти.

И уш нешо да си прашам јас. Дан знајт некој како да ја пикнит белана во средна од три спунта, ама ко да е влезена (смејт само после среднине дупки да мават).

Ај чао.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom