Берово

Член од
21 јуни 2015
Мислења
4
Поени од реакции
0
Dali imate iskustvo so t.a SAVA TOURS ili EURO SAVA ?
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
Сакам да одам на еден ден викендов. Некој да ме советува што да видам и каде е подобра храната - Мрс или Манастир?
 
Член од
5 ноември 2012
Мислења
2.526
Поени од реакции
5.707
Сакам да одам на еден ден викендов. Некој да ме советува што да видам и каде е подобра храната - Мрс или Манастир?
Качи се до планина, ако си во можност.
Ми фалеа храна во Клепало ( ваљда не грешам ), нешто како бачило, некаде 10-тина км после викендиците
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
Качи се до планина, ако си во можност.
Ми фалеа храна во Клепало ( ваљда не грешам ), нешто како бачило, некаде 10-тина км после викендиците
Да да, со своја кола ќе одам. Сум бил повеќе пати натаму, ама повеќе години јок.
На Foursquare ги гледав рестораните, Мрс и Манастир највеќе ги фалат, па сакав да одлучам кој :)
 
Член од
28 јануари 2015
Мислења
518
Поени од реакции
2.870
E баш ти фала. Нешто друго да се види, освен стандардните работи (езеро, Абланица, Аурора...)
Нема друго :D Малце си закаснал, да си одел во август имаше прилично настани и дешавања, ќе ти се допаднало , ама сеа веќе е празно. Евентуално имаш на 20км од Берово еден туристички комплекс ``Бела вода`` се вика и е доста посетувано место. Ако не друго, барем чист воздух имаш :D
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
Нема друго :D Малце си закаснал, да си одел во август имаше прилично настани и дешавања, ќе ти се допаднало , ама сеа веќе е празно. Евентуално имаш на 20км од Берово еден туристички комплекс ``Бела вода`` се вика и е доста посетувано место. Ако не друго, барем чист воздух имаш :D
Знам за некои од дешавките, работам во телевизија, па сум упатен што како, мислам дека се викаше Етно-плоштад или така нешто. Отвараа и некоја Хелти фуд аптека газдата на Зегин со Чолиќ.

А за Пехчево што има да се види? Знам за Равна Река, али само тоа им ли е упм...
 
Член од
28 јануари 2015
Мислења
518
Поени од реакции
2.870
Знам за некои од дешавките, работам во телевизија, па сум упатен што како, мислам дека се викаше Етно-плоштад или така нешто. Отвараа и некоја Хелти фуд аптека газдата на Зегин со Чолиќ.

А за Пехчево што има да се види? Знам за Равна Река, али само тоа им ли е упм...
Така, да.
Па тоа им е, они се поутепани и од нас :D Ова ако не ти е далеку ``Бела вода`` убаво е да се види. Еве ти линк https://www.facebook.com/kompleksbelavoda?fref=ts
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
Така, да.
Па тоа им е, они се поутепани и од нас :D Ова ако не ти е далеку ``Бела вода`` убаво е да се види. Еве ти линк https://www.facebook.com/kompleksbelavoda?fref=ts
Малку ми е смешно, пред повеќе години се гледав со една колешка на факултет од Пехчево, ама траеше кратко и никогаш не отидов до Пехчево :icon_lol:
 
Член од
28 јануари 2015
Мислења
518
Поени од реакции
2.870
Епа не оди ни сега, не губи време. :D Ако си побожен посети го манастирот ``Архангел Михаил`` интересна прича е како бил изграден и тоа е.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
da znae nekoj privaten smestaj vo berovo,ili moze da se najde tamu[DOUBLEPOST=1445280133][/DOUBLEPOST]i kade potocno se naogja ova bela voda
 
Член од
28 јануари 2015
Мислења
518
Поени од реакции
2.870
da znae nekoj privaten smestaj vo berovo,ili moze da se najde tamu[DOUBLEPOST=1445280133][/DOUBLEPOST]i kade potocno se naogja ova bela voda
Ќе најдеш и таму доволно е да се распрашаш. Имаш вили, кампови, во куќи низ градот...
А Бела вода ти е на патот Берово-Струмица.
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.092
Поени од реакции
4.927
Ќе најдеш и таму доволно е да се распрашаш. Имаш вили, кампови, во куќи низ градот...
А Бела вода ти е на патот Берово-Струмица.
Дај некои бројчиња да се распрашам за викендица? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom