Бели жени се палат на црнци

Сакам да имам секс со црнец (за припаднички на понежниот пол само)

  • Да

    Гласови: 50 35,5%
  • Не

    Гласови: 91 64,5%

  • Вкупно гласачи
    141
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
BusHav напиша:
Они не се палат на црнци него на нивните курови!!!
Влијае мислата општа дека имаат подолги и сите сакаат барем еднаш да пробаат,да видат!!
ejj kako ne iskategorizira...bash vrska nema! dobro za nekoi zeni mozda, ali mene bash me palat crncite ne zaradi shto imaat dole, nego ednostavno stilot niven...vsusnost, jedini mashki shto me palat tuka kaj shto ziveam upm se crnci. belec salam neam videno... ali ima razlika megju crnci i nigeri. gi mrazam onie nigerite shto mislat deka se tolku "hood" shto se ponasaat so zeni kako so kucinja. ali crnci vo prava smisla na zborot shto em si go imaat stilot ali em si go imaat dzentl'menskoto vo nif...mh mh;) da gi ruckam
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
некои се палат некои не зашто имаат голем дик
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Инаку, требаше анкетава да ја ставиш јавна, затоа што не ми се верува волку девојки да гласале ЗА, поготово не после случајот со „Нигеријецот”. :wink:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
ac|d напиша:
некои се палат некои не зашто имаат голем дик
inace e dokazano deka na crncite im e samo 1cm pogolem od na belcite a zatoa crnkinjite imaat pogolema vagina...taka koga ke vidis isto ti e:je:
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
RealGirL напиша:
inace e dokazano deka na crncite im e samo 1cm pogolem od na belcite a zatoa crnkinjite imaat pogolema vagina...taka koga ke vidis isto ti e:je:
а нешто мн си ми стручна на оваа тема хахахха па дај нека те стават модератор за љубов sex ...
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
crnci.....bljak!!!
 

KaiTekk

R&B boy
Член од
17 март 2006
Мислења
1.045
Поени од реакции
22
iskreno melezite i maski i zenski se mnogu ubava rasa na lugje. I normalno e nekoj da se pali i na niv.
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Не се палам на црнци воопшто. Порадо би рекла дека се палам на Италијанците и на Французите.
 
Член од
24 април 2006
Мислења
1
Поени од реакции
0
Abe zenski, zenski...!!! Ne imate nas zlatni belci so ubavi penisi... ne znam zs ke vi se crnci?! Ako sakate tolku golemi penisi zemete si edna palka da go emm.. i praete si seir... a ne da idete so sekoj i sekakov.. i da ni sirete zarazi i bolesti ovdeka... site vikaat deka zenskite bile popametni od maskite ali... posle vasive glupavi odgovori jas ne mislam ni najmalku taka... lol mora da ste odlepile!!! GET LOST!!!
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.696
Поени од реакции
4.871
aman be da se palea do sega komsijata od kamerum ke gi kjarese site
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
^EvErGrIn^ напиша:
Abe zenski, zenski...!!! Ne imate nas zlatni belci so ubavi penisi... ne znam zs ke vi se crnci?! Ako sakate tolku golemi penisi zemete si edna palka da go emm.. i praete si seir... a ne da idete so sekoj i sekakov.. i da ni sirete zarazi i bolesti ovdeka... site vikaat deka zenskite bile popametni od maskite ali... posle vasive glupavi odgovori jas ne mislam ni najmalku taka... lol mora da ste odlepile!!! GET LOST!!!
Ти вака отворено, немаш е*ено одамна па сега ти се криви девојките кои си кажаа дека ги палат црнци на ваков или таков начин? :nesvest:

Иначе, гласав не ... барем не од таа гледна точка од која се дискутира тука. Општо како фраерчиња ги поштовам, ама тоа само на некој филм ако видам ... :je:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Не ми е јасно од каде анкетава кажува дека сум гласала ДА?:lud::nesvest:
Не се палам на црнци иако има некои што се стварно .. :je: ама тие и не се црнци туку мелези - зборувам за оние чоколадираните. Прав црнец е одвратен.:pov:
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Mozam da se obojam crn,ako prai razlika :)
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Значи сите под црнци подразбирате само ќумбиња, оние кои што се гламја црни, како во оној вицот со црнчињата се фалеле чиј татко е поцрн.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom