Бели жени се палат на црнци

Сакам да имам секс со црнец (за припаднички на понежниот пол само)

  • Да

    Гласови: 50 35,5%
  • Не

    Гласови: 91 64,5%

  • Вкупно гласачи
    141

BoogieMan

#%$!
Член од
24 август 2006
Мислења
364
Поени од реакции
19
Де бе како ги делите...овие смрдат, оние смрдат...срам да му е на човек да има различна боја на кожа. Демек у зависност од боја на кожа човек може повеќе или помалце да смрди? А бела оти нели е спој на сите бои....најмногу треба да смрди? Или може затоа што е комбинација од сите бои...ние мирисаме на праска?
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
Анастазија без нервози, неможе сите да се космополити.
Инаку еден мал совет од моја страна тие од далечниот исток (косооките) е тие имаат потенцијал да смрдат повеќе од црнците не ради друго туку пошто јадат позачинета храна.
Интересно :). Истово сум го читал ама обратно деека белите на нив им мирисаат (непријатно) на путер и млеко пошто они млечни воопшто не јадат.
 

ogledalo

провинцијалец
Член од
12 мај 2008
Мислења
3.198
Поени од реакции
173
imam zet crnec...ne elos onaka po karakter, ama cigan i crnec ne mozam da podnesam, zatoa dzabe bil dobar po karakter mene nema da me izlaze )))))))))

pa i toa decata be maslinki c c c c c , ebate kolumbo ebate kaj k@r ja otkri be amerika
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
imam zet crnec...ne elos onaka po karakter, ama cigan i crnec ne mozam da podnesam, zatoa dzabe bil dobar po karakter mene nema da me izlaze )))))))))

pa i toa decata be maslinki c c c c c , ebate kolumbo ebate kaj k@r ja otkri be amerika
Ти спомна уште еден момент а тоа е потомството. Една работа е да бидеш во врска извесен период ама деца мешанки да добиеш, проблематична работа.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
И газот ви смрди па си го носите:smir:
Темава не е за развивање на расизам.Затоа ве молам без излевање на џигери без потреба.
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
ДА повекето бели девојки се палат на црнци незнам зошто ама така е
 

KeleS

insolitus res
Член од
22 јануари 2008
Мислења
734
Поени од реакции
57
Значи не сум расист ... не размислувам на таков начин . Ама не одобрувам ни секс мегу различни видови . МИслам секс со црнци од чисто генетски причини сметам дека е содомиа . А то шо се збораше за димензии ... нема врска статистички бар рамни сме . :duel:
 

kam

kamikaza
Член од
16 април 2009
Мислења
62
Поени од реакции
4
Шо има врска дали е црн, бел, жолт, кафен и тн. ако чоекот е арен нема врска бојата или националноста.

"Чоекот не го гледај по изгледот, гледај му ја душата"

А што се однесува до алатот толку време поминало што и тие и ние сме се измелезиле па големината е горе долу иста.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom