Бели жени се палат на црнци

Сакам да имам секс со црнец (за припаднички на понежниот пол само)

  • Да

    Гласови: 50 35,5%
  • Не

    Гласови: 91 64,5%

  • Вкупно гласачи
    141

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Не дека се палат на нив туку се палат на нивните ку*ови...

Да, тоа е:)
Туку, не се палам на црнци. Што не значи дека не сум била или дека не би била со црнец. Само, не ги преферирам пред белците... Колку што може да се напалам на белец - толку може и на црнец, нема некоја убер голема разлика, предизвикана од бојата, или по овој генијалецов што го цитирав - големината:)
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Можеби ги привлекува само тоа што е општо познато дека имаат големи алати или од друга гледна точка тие се нешто ретко видено во земјава, па делуваат интересно и привлекуваат погледи.
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Зашо анкетата е само за припадничките на понежниот пол?...а Лејди Куир и Аут БОј...што они не можат ли да одговорат на анкетата? :)
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Па нормално дека е така браво за ова. Абе смрдат бе тоа кожата им смрди мајмуни тоа не се луѓе.

И сеа немој одма да ме нападнат тие хуманитарците у стилот не збори така и они се луѓе, за тие така што зборат сакам да имаат ќерка и да им ја е*е црнец дома да ти седи па да видам после каков хуманитарец ке бидеш :)))) :vozbud:

Каков деген си ти бе?? Се надевам нема воошто да имаш ќерка, или син, сеедно...
А да, ова ми е друштвото... Не знаеш тоа миризбата пер, налепена на мене е...



едит: Ми се повраќа од ограниченоста што ја прочитав на темава!!!!
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
Каков деген си ти бе?? Се надевам нема воошто да имаш ќерка, или син, сеедно...
А да, ова ми е друштвото... Не знаеш тоа миризбата пер, налепена на мене е...

едит: Ми се повраќа од ограниченоста што ја прочитав на темава!!!!
Така некаде ќе прочитаат и после го верглаат, не дека имаат некакво лично искуство.
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Одвратни ми се:kesa:
Дообјасни се. Си била покрај црнец? Си правела муабет со црнец? Си се држела за рака со црнец? Си се бакнувала? Секс си имала? После кое од овие искуства заклучи дека се одвратни? Нешто погоре реплицирав на еден копиљ, истото би ти го рекла и тебе... Во друштвото имам еден куп црнци (најблиските ми се црнци, всушност, горе на сликата сум со нив...) и сите се прекрасни луѓе. Многу порадо би проаѓала време со нив отколку со некој ограничен како еден куп овдека..
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Дообјасни се. Си била покрај црнец? Си правела муабет со црнец? Си се држела за рака со црнец? Си се бакнувала? Секс си имала? После кое од овие искуства заклучи дека се одвратни? Нешто погоре реплицирав на еден копиљ, истото би ти го рекла и тебе... Во друштвото имам еден куп црнци (најблиските ми се црнци, всушност, горе на сликата сум со нив...) и сите се прекрасни луѓе. Многу порадо би проаѓала време со нив отколку со некој ограничен како еден куп овдека..
Не мора да значи дека се ограничени како луѓе , едноставно не ги сакаат тие луѓе , а да бидам искрен нити пак јас.Незначи дека не би се дружеле со нив доколку имаат прилика , меѓутоа не преферираат да ги имаат у кревет. Јас не би преферирал ни во голема близина да ми бидат , јас сум всушност нео-нацист , така да ете каде лежи причината во тоа , бар за мене.
А во однос на половиот орган , најголемиот полов орган го имал белец :) . Стереотипот дека црнците имаат поголеми од белците е неточен. И тие имаат поединци со мали , и поединци со големи , исто како и белците.
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Не мора да значи дека се ограничени како луѓе , едноставно не ги сакаат тие луѓе , а да бидам искрен нити пак јас.Незначи дека не би се дружеле со нив доколку имаат прилика , меѓутоа не преферираат да ги имаат у кревет. Јас не би преферирал ни во голема близина да ми бидат , јас сум всушност нео-нацист , така да ете каде лежи причината во тоа , бар за мене.

Има ли нешто поограничено и поретардирано од тоа да не сакаш некој кој си го видел само на телевизија, евентуално во недела во Хард Рок?:) Не знам дали ти е ставот повеќе идиотски или повеќе смешен, бизарна комбинација од двете е изгледа... Не ги сакам, ама еве, би се дружел.... Би се дружел, ама не би имал секс... Јас сум неонацис! Оу јеа, кул до јаја!!!
Не мило, не си ти нацист, ти си просто, ограничено селско дете, несигурно во себе, исплашено од се поразлично... И отвори речник, гарант ви се врти по дома некој стар Вујаклија... Нацист =/= расист. Зборувањето за црната раса кое го даваш е како да не збориш за луѓе туку за нешто сосема трето, кое нема карактер, ум и квалитети, кое не може да те привлече со добрина, или духовност, или бистрина... Се надевам постов нема да направи да ти скокне егото до таван, туку да размислиш за тоа колку си бескрајно лејм!
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Ова која група беше ова?? Позната ми е од негде:helou:

И бај да веј,така е кај нас ја се запрепастив од тоа како некои луге уште од одма ги мразат црнциве а притоа освен на телевизија и не виделе никаде на друго место.. Ама па ги сфакам,таму црнците се прикажани како големи,страшни јаки и проблематични луге кои на крај лошо завршуваат :)) А ете тука одеднаш праиме муабет за палење ,не ме ни чуди што повекетто одговори се такви..Тоа ти е ко да се палиш од некој звер.. :))
 
А

Александра Д.

Гостин
Штета што немаше одговор можеби.. 0дговорив НЕ затоа што не сум ни видела црнец и не гледам така на работите.. Немам предрасуди во врска со нив и што е важно ако еден ден се омажам за црнец?
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Има ли нешто поограничено и поретардирано од тоа да не сакаш некој кој си го видел само на телевизија, евентуално во недела во Хард Рок?:) Не знам дали ти е ставот повеќе идиотски или повеќе смешен, бизарна комбинација од двете е изгледа... Не ги сакам, ама еве, би се дружел.... Би се дружел, ама не би имал секс... Јас сум неонацис! Оу јеа, кул до јаја!!!
Не мило, не си ти нацист, ти си просто, ограничено селско дете, несигурно во себе, исплашено од се поразлично... И отвори речник, гарант ви се врти по дома некој стар Вујаклија... Нацист =/= расист. Зборувањето за црната раса кое го даваш е како да не збориш за луѓе туку за нешто сосема трето, кое нема карактер, ум и квалитети, кое не може да те привлече со добрина, или духовност, или бистрина... Се надевам постов нема да направи да ти скокне егото до таван, туку да размислиш за тоа колку си бескрајно лејм!
Јас не реков дека би се дружел со нив .. Прочита некаде така?
Прво детално прочитај што напишав , па потоа реплицирај на напишаното ....
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Јас не реков дека би се дружел со нив .. Прочита некаде така?
Прво детално прочитај што напишав , па потоа реплицирај на напишаното ....

Ах, ти тоа си се ставил на местото на софт кор неонацистите:)) Ти акко хаце не ги сакаш ни во близина. Во ред, тоа многу менува. лол
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
не се палам воопшто на црнци али секој си има различен вкус се е до личноста т.е машкоста на фраерот а и техниката е исто важна ...:pipi:
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Анастазија без нервози, неможе сите да се космополити.
Инаку еден мал совет од моја страна тие од далечниот исток (косооките) е тие имаат потенцијал да смрдат повеќе од црнците не ради друго туку пошто јадат позачинета храна.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom