Бели жени се палат на црнци

Сакам да имам секс со црнец (за припаднички на понежниот пол само)

  • Да

    Гласови: 50 35,5%
  • Не

    Гласови: 91 64,5%

  • Вкупно гласачи
    141
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Иако многу често низ муабети во живо или пак на разни дискусии на овој форум припадничките на женскиот пол изјавуваат дека не е битна должината кај машкиот полов орган туку техниката и некои други нешта, факт е дека многу жени кои и припаѓаат на белата раса, без оглед од која земја се, знам дури и македонки, се палат на црнци. Ги бие глас дека нивните полови органи се поголеми одколку кај припадниците на белата раса...- Дали е тоа причината или пак нешто сосема друго? Сепак мислам дека е тешко да се најде женско што не мечтае за секс со црнец. Што мислите вие?
http://www.tiscali.co.uk/reference/encyclopaedia/hutchinson/images/4145n009.jpg
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Они не се палат на црнци него на нивните курови!!!
Влијае мислата општа дека имаат подолги и сите сакаат барем еднаш да пробаат,да видат!!
 
Член од
17 септември 2005
Мислења
99
Поени од реакции
0
Mandrak напиша:
Иако многу често низ муабети во живо или пак на разни дискусии на овој форум припадничките на женскиот пол изјавуваат дека не е битна должината кај машкиот полов орган туку техниката и некои други нешта, факт е дека многу жени кои и припаѓаат на белата раса, без оглед од која земја се, знам дури и македонки, се палат на црнци. Ги бие глас дека нивните полови органи се поголеми одколку кај припадниците на белата раса...- Дали е тоа причината или пак нешто сосема друго? Сепак мислам дека е тешко да се најде женско што не мечтае за секс со црнец. Што мислите вие?
http://pics-36.hi5.com/userpics/936/118/118602936.img.jpg
Доказано е што 6 см са предостат'чни да задоволат една жена. Жените се изjавуваат дека по-голем било по арно ама, докато им се случи да опитат с по голем, после реват на умрело и нештат да го видат по големиот.
15-18 см е предостат'чно, другото е лакомиjа, ама "Лакомо дупе крав сере"
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Caligula напиша:
Kao i nie sho se palime na crnkinji.
Не зборувај во множина! Јас на црнкињи не се палам воопшто, малку сум расистички настроен по тоа прашање. Се палам на швеѓанки ептен, високи, крупни убави плави, со кожа бела, мека, нежна....ако правиме муабет за обоени тогаш можеби јапонка или корејка би дошла во обзир.
 

.....

Човекот...
Член од
5 јануари 2006
Мислења
684
Поени од реакции
12
Па мојот колку на црнец е, зошто да барат црнци ко јас сум на форумов :kez:
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Jas mislam deka kolku shto mashkite se palat na crnki tolku i zhenskite se palat na crnci ali ne tolku poradi goleminata na mashkosta tuku poradi razlikata vo rasata , ama pak togash mi se postavuiva prashanjeto pa nie mashkite si sakame i azijatki mnogu ama do sega na sum chul nekoj da saka azijati , mozhen odgovor e deka azijatite imaat pomala mashkost i od belcite i od crncite.
Dajte Devojki nashi-kajganxiki ,iskusni i neiskusni, po nekoe vashe mislenje po osnov na seks so pripadnik od druga rasa
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Ееее, 5:1 е односот во анкетата во овој миг за тоа дека нашите драги форумски пријателки сакаат да имаат секс со црнец! Само да ги чујам уште еднаш дека не им била битна должината. Немој некој админ да му текне да ја сели темава или случајно да ја брише. Ова мора да остане како евиденција за идните поколенија на форумов!
И нешто друго е многу интересно...Ниедна припадничка на понежниот пол сеуште не даде свој коментар на темава иако гласаат тајно.Значи да беше јавно гласањево, ќе пропаднеше, никој не ќе гласаше.Тоа само покажува една дволичност кај нашите жени кои зборуваат едно а се подготвени да направат или прават нешто сосема спротивно од она што го зборуваат, сосема типично за балканскиот менталитет кога се вакви теми во прашање.
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
zavisi !!!!! u usa mislam tuka kaj sho sum ja na college onaka e znaete se palata ama ima i nekoi sho ne se palat !!!!
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Не се палам на црнци поради големината на нивниот орган побогу,
се палам на нив затоа што има некои што се стварно :je:
Мене лично, ретко кој црнец ми се свиѓа, некако не ми се свиѓаат огромните усни, носеви...
Али,
пошо јас знам само белци, и црните ми изгледаат некако дааалечни, па може само поради таа причина се палам на некој црнец. Сепак не верувам дека има разлика од белец до црнец - има разлика од човек до човек.
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Sekoja zena sakala nejkela barem ednash niz glava i ima pominato kako bi bilo toa so covek od druga rasa, boja na koza itd...Jas iskreno ne se palam na crnchugi...ama na melezi...meshanci da...bidejki ima navistina luge koi se meshanci i izgledaat :je: ...shto pishuvash mori :)...se e do covekot...eve pr. se palam na Seal...crnec e...ama ne se palam na taa crncugata od 50 cents...se palam na kianu ama ne na mobi...taka neshto :)
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
BusHav напиша:
Они не се палат на црнци него на нивните курови!!!
Влијае мислата општа дека имаат подолги и сите сакаат барем еднаш да пробаат,да видат!!
Koлку нема врска ова т.е. за тие јас што ги знам и за себе. Според мене црнците се многу згодни луѓе,убави -барем мене ми се привлечни ептен.Од тој аспект ми се допаѓаат а не поради причината која што ја наведе ти...искрено ,дури тоа што го кажа ти барем за мене е повеќе минус отколку плус.
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
Mu$tRiK:P напиша:
Па мојот колку на црнец е, зошто да барат црнци ко јас сум на форумов :kez:

muhahahahaha.....znaci od sea ke te vikam BIGBLACKMAN?????



abe neznam ja....oni neka si barat sto sakat....ja go iam toa sto g iam,i nisto drugo!!1
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Она што едни ги привлекува, други ги одбива што е и нормално.
Ако само помислам на типичен црнец, во мене се раѓа таква одбивност, што и да е последното машко на планетава, ќе си станам лезбејка :je:

А,ДА ме палат поинаков тип на машки: високи над 190, исклучиво атлетска градба, стомачни мускулчиња-тоблероне...мх,мх,мх....снажни момци , боја на кожа, темна секако (италијански, шпански, јужно амерички типови):je: :je: :je:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom