Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Ако може SopCast или некоја друга програма за гледање фудбал во живо...
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Ај дајте Nero и Opera :) По можност Direct Link DOwnload :D
 
Член од
4 мај 2008
Мислења
67
Поени од реакции
2
dali ima nekoja programa za doznavane na msn na drug bidejki na mi vlegoa vo msn i mi gi izbrissaa site kontakti daj pomagajte ako ima ve molam dajte mi ja da vratam so ista mera me nervira ova POMOSSSSSSSSSSSSS
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
dali ima nekoja programa za doznavane na msn na drug bidejki na mi vlegoa vo msn i mi gi izbrissaa site kontakti daj pomagajte ako ima ve molam dajte mi ja da vratam so ista mera me nervira ova POMOSSSSSSSSSSSSS
Пушти се на мсн и иди во Options и во делот Privacy врати си ги контактите кои ти се избришани. Доколку вака неможеш... не те сватив како мислиш за дознавање на MSN ?
 
Член од
4 мај 2008
Мислења
67
Поени од реакции
2
мислав ми упаднаа у мсн и ми избрисаа се и сесто еден другар сп некоја си програма а не ми знае нисто ни пасс ни нисто најверојатно ја дознал мојата адреса и сакам да му вратам ако е можно
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
мислав ми упаднаа у мсн и ми избрисаа се и сесто еден другар сп некоја си програма а не ми знае нисто ни пасс ни нисто најверојатно ја дознал мојата адреса и сакам да му вратам ако е можно
Можно е да му вратиш, само несмеам да зборувам за тоа на форумов, а и нема ништо да ти помогне тоа. (Пиши ми на ПП твое мсн).
Иначе мене некој мој другар да ми направи таква работа прво што ќе направам... ќе земам палка една и има да му ја набијам у гз да му се укочи вратот. :tapp:
 

Арамбаша

One name, One love Macedonia
Член од
2 јуни 2008
Мислења
309
Поени од реакции
11
Хелп...

Ми треба програма за делење на видеа и мп3....

Фала однапред:smir:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Хелп...

Ми треба програма за делење на видеа и мп3....

Фала однапред:smir:
Чекај програма за делења на видеа и делење на мп3 или програма за од некое видео да ја извадиш музиката ? Не те баш разбрав

imas pm vidi

mi treba Freezer Live ako moze da mi najde nekoj
Средивте или :) ?
 

Арамбаша

One name, One love Macedonia
Член од
2 јуни 2008
Мислења
309
Поени од реакции
11
Чекај програма за делења на видеа и делење на мп3 или програма за од некое видео да ја извадиш музиката ? Не те баш разбрав?
Болдираното...

Да можем да делим видеа на делови, како и мп3 на делови..:smir:

тенкс анивеј..
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Болдираното...

Да можем да делим видеа на делови, како и мп3 на делови..:smir:

тенкс анивеј..
За видеа, Sony Vegas, Windows Movie Maker
За мп3, Audacity (free ) , Sony Sound Forge, исто и во Nero имаш опција за едитирање на песни :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom