Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Значи одиш десен клик на languale barot десен клик settings одиш add и бараш македонски, мора да има со секој xp или виста имам makedonija односно FYROM барај така не пиши.

ако нема пак ќе видиме друго решение.
 
Член од
1 јули 2006
Мислења
853
Поени од реакции
84
Значи одиш десен клик на languale barot десен клик settings одиш add и бараш македонски, мора да има со секој xp или виста имам makedonija односно FYROM барај така не пиши.

ако нема пак ќе видиме друго решение.
Знам како да го ставам него го немам "FYRO" Macedonia во лангуаџес.
 
Член од
4 мај 2008
Мислења
67
Поени од реакции
2
momci potrebna mi e programa PREMIER TS za obrabotka na video materijali na pri efekti za svadbi slicna e na ulead dvd ako nekoj ja ima ili da mi pomogne da ja najdam ve molam postavete link da ja simnam ili ako ja ima nekoj neka mi ja prati na PM, ve molam hitno mi e
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
momci potrebna mi e programa PREMIER TS za obrabotka na video materijali na pri efekti za svadbi slicna e na ulead dvd ako nekoj ja ima ili da mi pomogne da ja najdam ve molam postavete link da ja simnam ili ako ja ima nekoj neka mi ja prati na PM, ve molam hitno mi e
За адобе премиер мислеш ?
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Некоја програма за чистење на компјутерот од непотребни работи кои не се во функција а само го кочат компјутерот, многу почнува да ми коче па сакам да го исчистам за да забрза.:toe: мислам тука гледав имаше таква програма ама сега барам и неможам да ја најдам.Па некој ако знае таква програма нека каже.
П.С. фала однапред :salut:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Некоја програма за чистење на компјутерот од непотребни работи кои не се во функција а само го кочат компјутерот, многу почнува да ми коче па сакам да го исчистам за да забрза.:toe: мислам тука гледав имаше таква програма ама сега барам и неможам да ја најдам.Па некој ако знае таква програма нека каже.
П.С. фала однапред :salut:
CC cleaner
Advanced Windows Care
System Mechanic 5 ( е овој не е бесплатен :) )
 
Член од
26 февруари 2008
Мислења
305
Поени од реакции
61
Jas se izvinuvam za postov moze veke nekade go ima ama mnogu se brzam.Ako ima negde Anglisko-Makdeonski recnik ili nekoj ima da mi pisi na pp.Fala odnapred
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Jas se izvinuvam za postov moze veke nekade go ima ama mnogu se brzam.Ako ima negde Anglisko-Makdeonski recnik ili nekoj ima da mi pisi na pp.Fala odnapred
Друже, кликни тука и пиши му на A*1*T*E*A*M или па ако сакаш јас да ти дадам Англиско - Српски речинк (можеш само по 1 збор да преведуваш). :toe:
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Ми треба Easy Flyer Creator, али ми треба торент, преку пребарувачите неможам оти стално ми паѓа конекцијата.
 
Член од
4 мај 2008
Мислења
67
Поени од реакции
2
dajte nekoja programa ako ima nekoj da moze da prevede cel tekst ako ima takvo nesto da prevede mi e potrebna za na fakultet ve molam da mi pomognete
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
86
Поени од реакции
3
Hey
Дечки да не имате некои лиценца за "Panda Global Protection 2009" или " Panda Internet Security 2009 ". Ако немате да не знаете од каде мозам да симнам или да најдам.
Фала Однапред!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom