Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
879
Ми треба некоја програма за поделување на видео фајл(на два или повеќе делови) ама да не е trial...
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
TpH_Bo_OkO напиша:
Ми треба некоја програма за поделување на видео фајл(на два или повеќе делови) ама да не е trial...
VirtualDub.. бесплатен е, инструкции тука.
Или, AviSplit, исто така бесплатен.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ај ако може некој конвертер од флеш анимација да се стави во .avi или во слика како анимација:helou:


Фала однапред:salut:
 

HGD

Член од
16 септември 2005
Мислења
315
Поени од реакции
14
Софт за убрзување на овој интернетот....дека ке збеснам ...некој што стварно УБРЗУВА....само име....кажете не требало RapidShare Links!!!
What kind of people....
Bljak
:evil
 

IsusHristos

Bojan CPU
Член од
1 март 2007
Мислења
256
Поени од реакции
1
HGD напиша:
Софт за убрзување на овој интернетот....дека ке збеснам ...некој што стварно УБРЗУВА....само име....кажете не требало RapidShare Links!!!
What kind of people....
Bljak
:evil
Вака Speed Optimizer ти е за убрзување на интернетот глобално
A Download Accelerator Plus или тако звани DAP ти е за убрзување на довнлоад.SO и DAP користам и доста помагаат при довнлоад и уплоад.
 
Член од
5 мај 2007
Мислења
6
Поени од реакции
0
Baram programa za konvertiranje od Divx na dvd medzutoa kompletno so si prevod da se konvertira bidejki koristam edna programa no ne mi dava prevod na filmot otkako ke go konvertiram od Divx na dvd.Pozdrav
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
ulead videostudio, само за преводот не знам ќе побарам и др. програми и ќе постирам утре.


pozdraFFF....
 

BlAcK_MamBa

:: Living by my own rules ::
Член од
25 март 2007
Мислења
431
Поени од реакции
5
a moze nekoe programce da kazete samo so downloadira torenti, a od kaj tebe upload da ne mozat da pravat?
 

IsusHristos

Bojan CPU
Член од
1 март 2007
Мислења
256
Поени од реакции
1
BlAcK_MamBa напиша:
a moze nekoe programce da kazete samo so downloadira torenti, a od kaj tebe upload da ne mozat da pravat?
uTorrent кај него можеш да го изгасиш уплоадод .
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Da ne znaj nekoj slucajno kaj mozam da najdam programa za pravenje animacii so coecinja onie so se samo so lini crtani ??
ama pobrzo da pisi nekoj oti itno mi treba
 

[IH]

Imperator aka Makedon
Член од
16 април 2007
Мислења
142
Поени од реакции
0
FLiX напиша:
Da ne znaj nekoj slucajno kaj mozam da najdam programa za pravenje animacii so coecinja onie so se samo so lini crtani ??
ama pobrzo da pisi nekoj oti itno mi treba
Име...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom