Барам игра.. т.е. "Која беше играва..?"

levorak

______________
Член од
24 октомври 2008
Мислења
9
Поени од реакции
0
Zdravo na site. Jas sum nov clen na forumov taka da ako napravam nekoja greska nemoj da se smeete, (se zezam slobodno fakajte seir). Tuku me interesi dali nekoj znae kade mozam da gi downloadiram ili kupam Pro Evolution 2009 i Counter Strike Source. Fala odnapred !!!
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Zdravo na site. Jas sum nov clen na forumov taka da ako napravam nekoja greska nemoj da se smeete, (se zezam slobodno fakajte seir). Tuku me interesi dali nekoj znae kade mozam da gi downloadiram ili kupam Pro Evolution 2009 i Counter Strike Source. Fala odnapred !!!
PES 2009 излегува на 18.11.08, а за сурсот ќе ти најдам торент/линк и ќе ти пратам :)
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
PES 2009 излегува на 18.11.08, а за сурсот ќе ти најдам торент/линк и ќе ти пратам :)
Дај и мене за СОРСОТ, но да може да се плеша на нет и да се прави дедикејтед сервер :zver:
Фала однапред :salut:
 

levorak

______________
Член од
24 октомври 2008
Мислења
9
Поени од реакции
0
Kako ne e izlezena PES 2009 koga za nea ima i forum na sajtov za diskusija :toe:
 

levorak

______________
Член од
24 октомври 2008
Мислења
9
Поени од реакции
0
Fala ti Awake ama ke ja spustam posle 1 zasto mesecov go nadminav limitot :D Ako mozes prati mi i link za download na Counter Strike Source. Pozz !!!
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
Барам 2 игри...
1. Дејството се дешава у една англиска катедрала... главен лик е девојка и млати демони.. на мрежа ја видов :zid:Како се викаше?

2. Оваа е од пред дедо Ное. Составуваш некои си чудовишта од други органи. Играта е излезена пред 2000 год.:nesvest:

Чекам ПП барем со инфо xD
 

Massimo Moratti

engin90
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
156
Формула 1 најново ... МотоГп најново ...и рели нешо со коли ве молам .. Фала !
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Барам 2 игри...
1. Дејството се дешава у една англиска катедрала... главен лик е девојка и млати демони.. на мрежа ја видов :zid:Како се викаше?

2. Оваа е од пред дедо Ное. Составуваш некои си чудовишта од други органи. Играта е излезена пред 2000 год.:nesvest:

Чекам ПП барем со инфо xD
Да не е Impossible Creatures?
 
B

Blacks

Гостин
Знае некој од каде да ги земама крајсис и крајсис ворхед пиратски пошо не бива (не питајте зошто) да ги слегнам од нет ... ако се најде некој да ми рипува уште подобро :salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom