Барам / Имам потреба од...

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
19.941
Поени од реакции
41.180
Некој да знае да ми препорача фирма кај што бараат front end практиканти ?
Имаш група на ФБ "Работа и вработување во IT сектор".

Разгледај/прашај таму. Се постираат разни огласи речиси секој ден
 
На врв Bottom