Барам / Имам потреба од...

Дискусија во форумот 'Веб дизајн, графички дизајн и развој' започната од TpH_Bo_OkO, 19 ноември 2008.

 1. nigo

  nigo

  Член од:
  25 октомври 2008
  Мислења:
  491
  Допаѓања:
  62
 2. Dani

  Dani 1 + 1 = 10

  Член од:
  22 јуни 2010
  Мислења:
  19.600
  Допаѓања:
  40.363
  Имаш група на ФБ "Работа и вработување во IT сектор".

  Разгледај/прашај таму. Се постираат разни огласи речиси секој ден
   
  На nigo му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: