А1 Македонија (VIP)

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.652
Поени од реакции
1.899
Дали А1 дозволува комбо боксот да се преместува? Знам порано дозволуваа 2 адреси. Сега?
 

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.652
Поени од реакции
1.899
Jas na 3 go odnesov raboti, Skopje,Prilep sega e s,Vitoliste mariovo
Дека ќе работи знам дека ќе работи. Ама порано ти кажувам имаше ограничување на две локации максимум.
 
Член од
24 октомври 2021
Мислења
863
Поени од реакции
526
ветар во магла незнам што се мачат овие од тотал..нека го прогласат за умрено одма хахахаха
abe si zemaat plata nekolku luge, tie i od start tolku bea, nekolku
Автоматски споено мислење:

Дали А1 дозволува комбо боксот да се преместува? Знам порано дозволуваа 2 адреси. Сега?
nema ni da primetat deka go setas...
 
Член од
24 август 2008
Мислења
303
Поени од реакции
250
Ја средиле најавата на апликацијата, сега не мора да се најавуваме секој пат. Апдејт на апликацијата немаше , значи пак проблемот бил на нивните сервери.
 
Член од
24 август 2008
Мислења
303
Поени од реакции
250
Ја средиле најавата на апликацијата, сега не мора да се најавуваме секој пат. Апдејт на апликацијата немаше , значи пак проблемот бил на нивните сервери.
 
Член од
21 ноември 2011
Мислења
1.214
Поени од реакции
605
Ја средиле најавата на апликацијата, сега не мора да се најавуваме секој пат. Апдејт на апликацијата немаше , значи пак проблемот бил на нивните сервери.
Конечно после месеци нервози...ама да видиме до кога хахаха
 
Член од
12 јуни 2022
Мислења
1.056
Поени од реакции
456
Ја средиле најавата на апликацијата, сега не мора да се најавуваме секој пат. Апдејт на апликацијата немаше , значи пак проблемот бил на нивните сервери.
Sega gledas mobilnite tarifi +100 den ahahah
 
Член од
24 август 2008
Мислења
303
Поени од реакции
250
Sega gledas mobilnite tarifi +100 den ahahah
Не планирам да менувам. Имам Ultra S sim што е 999 го користам за 630 денари со договор на неопределено и тоа е тоа, сосема доволно и повеќе интернет од тоа што ми треба.
 
Член од
12 јуни 2022
Мислења
1.056
Поени од реакции
456
Ako kacat uste 100 ke ispadnat i poskapi od telekom hahah
Ova so aplikacijata sto ja opravija ke bide podobruvanje na korisnickoto iskustvo hah
 

Kajgana Shop

На врв Bottom