Ајде "ѕвезди" ...

Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
.. каде и да биде да има соба со прекрасен поглед....обавезно да послуга која ќе ме служи 24 саата..да имам свој шофер а и некој водич кој би ми го покажал местово во кое сме...обавезно да има чоколада...и тоа на тони ...на креветот да има више од 5 пернице...и секако да да пристигнам а и да заминам од тоа место со приватен лет(авион) :smir:
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.799
Поени од реакции
3.053
нема што да си замислувам имам поминато низ тој филм. Бев единствен репрезентативец во 2001 за вадо кај кумите од 1988 година.
Ренесанс хотел со шведска маса за доручек и ручек. Фитнес, Боди Билдинг, Џакузи, Сауна, Базен и уште многу други интересни работи. Едноставно ми sqrci после 3 дена.
Е сеа интересна беше и цената 850 евра за 4 дена и тоа со голем попуст дека сум репрезентативец.
А друга интересна работа - ти даваат бела ракавица и уствари испага ти си газдата на хотелот!
п.с. само порките се наплакаа...
Иначе ова е за во Лондон.
Ај да се вратам на темата.
Па еве немора да биде хотел, може јахта. - Доволно кажав нели???

хахаха божо не ги лажи децата :) hahahaha , кај си сега на тренинг а ?? :) http://nikola-9.hi5.com

НЕ ГО СЛУШАЈТЕ Necrophilia суши лаже . хахах
шала
 

Kajgana Shop

На врв Bottom