Ајде мажи, настапете на сцена!

Член од
18 јануари 2011
Мислења
8
Поени од реакции
0
Си ја утнала темата за прашањето, ова е подфорум Љубов и Секс што нема врска со машина за садови, барем мислам дека нема врска.
Најдете соодветна тема во другите подфоруми, пример Дом и семејство(клик)
Се извинувам, нова сум на форумов па неприметив дека сум во погрешна тема. Поздрав:tapp:
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
Верувај му Еленче,знае што збори батково :vozbud:
Ајде трк до продавница,па да се подновиш и да честиш :pipi:
 
Член од
18 јануари 2011
Мислења
8
Поени од реакции
0
Грешка, Елена. Ако те мрзи да миеш садови рачно, може вака да збориме. :)

Препорака за тебе, дефинитивно gorenje. Некои ќе речат дека не се со тој квалитет нивните апарати, како што беа пред 20-тина години, што е и нормално во технологијата, но сепак се поквалитетни од турските и тоа двапати поквалитетни.
Во Струмица ги има, знам. :)
Продавачите велат дека и FAVORIT i GORENJE се произведуваат во иста фабрика, само марката им е различна а бидејќи Gorenje е поголем бренд се поскапи. Затоа се двоумам.
 
V

Viktor g

Гостин
Продавачите велат дека и FAVORIT i GORENJE се произведуваат во иста фабрика, само марката им е различна а бидејќи Gorenje е поголем бренд се поскапи. Затоа се двоумам.
Види ко што знам има една серија на горење што се склопува во Турција и не е квалитетна земи си нешто ко Бош
 
Член од
18 јануари 2011
Мислења
8
Поени од реакции
0
Види ко што знам има една серија на горење што се склопува во Турција и не е квалитетна земи си нешто ко Бош
ЈАс најмногу бев за Горење, но мислењето го сменив одкако ми кажаа дека се произведуваат во Турција и се со еднаков квалитет како Фаворит.
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
ЈАс најмногу бев за Горење, но мислењето го сменив одкако ми кажаа дека се произведуваат во Турција и се со еднаков квалитет како Фаворит.
Src,nema vrska kaj se proizveduva,jas sum proizveden u mkd,pa so mi fali,a site vikaat mkd najskart roba:):):):pipi:
 
V

Viktor g

Гостин
ЈАс најмногу бев за Горење, но мислењето го сменив одкако ми кажаа дека се произведуваат во Турција и се со еднаков квалитет како Фаворит.
најдобро е да си земеш Бош или индесит тие се доста кавалитетни
 
H

HITCH

Гостин
ЈАс најмногу бев за Горење, но мислењето го сменив одкако ми кажаа дека се произведуваат во Турција и се со еднаков квалитет како Фаворит.
И сега прашај дал` имат некој ш`о ќе те зејт за жена, к`о си овде з`ш да не прашаш?! За то е темава, за арно, за убо... :pos: :pos: :pos:
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
И сега прашај дал` имат некој ш`о ќе те зејт за жена, к`о си овде з`ш да не прашаш?! За то е темава, за арно, за убо... :pos: :pos: :pos:
Koj ке биде стројник?ајде да најдеме некој :vozbud:
Видете колку е вредна Еленчето,се грижи за домакинството :pos:
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
A be src,ako gleas taka sekogas za drugi,ti ke ostanes sama,pa si rekov jas da se zagrizam za tebe,kako i ti sto se grizis za Elen4eto:):):):pipi:
Се грижам за да купи побрзо машина и да има со кој да ја користи,да не се потрошат јаките марки.Него доста оф топик и онака ке не бришат.
<3
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Се грижам за да купи побрзо машина и да има со кој да ја користи,да не се потрошат јаките марки.Него доста оф топик и онака ке не бришат.
<3
Hahahaha,ok.ok,neka bide dosta,kako ke kazes rubin4e:):):):pipi:<3
 

Kajgana Shop

На врв Bottom