Архаизми

Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Де бре адушко шо се плашиш дамугопрам.Еми ако сум кинисал сега со муабетоф сетне па толку...........че ми збоктиса.

Декшавај машко,ама кај тебе е кабаето!!!
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.578
Поени од реакции
2.563
Де бре адушко шо се плашиш дамугопрам.Еми ако сум кинисал сега со муабетоф сетне па толку...........че ми збоктиса.

Декшавај машко,ама кај тебе е кабаето!!!
Ај трај ти таму лапникандило !!! И не кревај толку ѓурултии да не те подберам и да ми те намердам по то твоето еднарака газе. Курназлаци машко не - оти овде има од курнази - покурнази , ајдемити прогори нешто сега да ми те видам па да мити го испраам тоа чурко шеснајсе. Еве едно машко ти прајча поздрав преку Тасета само со поусул да не му го ебиш мемелето оти еве нема ич омаф:pos2::smir:Цанет
 

PI

Член од
16 февруари 2008
Мислења
36
Поени од реакции
1
Ај трај ти таму лапникандило !!! И не кревај толку ѓурултии да не те подберам и да ми те намердам по то твоето еднарака газе. Курназлаци машко не - оти овде има од курнази - покурнази , ајдемити прогори нешто сега да ми те видам па да мити го испраам тоа чурко шеснајсе. Еве едно машко ти прајча поздрав преку Тасета само со поусул да не му го ебиш мемелето оти еве нема ич омаф:pos2::smir:
ХАХАХАХА АХА ХА ХАХАХА
Scofield шо че кажиш на ова???
Шо џебап тебе даише Dee Jay???
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
ХАХАХАХА АХА ХА ХАХАХА
Scofield шо че кажиш на ова???
Шо џебап тебе даише Dee Jay???
А бе ако е за со себап да му сторам ниет да дој кај Анон на Еднаракагазефци па да си чиниме троа лафмуабет.

Ау да че забораеф за малце...ве поздрави Митре Мариоецо на Цането Воло од дунје шо му е зет од золва на сестра му внука.......а бе на Рампета Рчпало сфат...
 

PI

Член од
16 февруари 2008
Мислења
36
Поени од реакции
1
А бе ако е за со себап да му сторам ниет да дој кај Анон на Еднаракагазефци па да си чиниме троа лафмуабет.

Ау да че забораеф за малце...ве поздрави Митре Мариоецо на Цането Воло од дунје шо му е зет од золва на сестра му внука.......а бе на Рампета Рчпало сфат...
да не сакаш кола ефтина да купуваш за да појш докај ано на еднаракагазефци?
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Јас пак се курдисав да пишам на темава:smir:
 
Член од
18 август 2008
Мислења
156
Поени од реакции
14
1. Сполај му на Господа
2. Машала
3. Да сторам ниет
4. Со усул (без усул)
5. Киниса .....................:helou::pipi::smir:
 
Член од
9 септември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
63
пазете шо пишате да не ве најдат кабаатлии.нејсе,а сеа морам до ќенфо да тркнам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom