Американски фудбал - NFL лига

Член од
21 мај 2008
Мислења
10.870
Поени од реакции
11.490
9-4! :cool:

Уште кога најавија вакви временски услови бев убеден во победа на Петриотс. MJ10 маестрална партија 2/3 за 16 јарди. :D
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.508
Браво!
Колку е карта за овој дел од трибината?
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.441
Поени од реакции
13.858
Браво!
Колку е карта за овој дел од трибината?
200$ една. Не знам зошто ама на Лембо некои карти што се погоре се поскапи, ваљда дека поубаво се гледа целиот терен.
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.870
Поени од реакции
11.490
Pats so dve pobedi prednost pred Bills, bi trebalo da ja imaat divizijata. Ke bide tesko za 1st seed, grizat Chiefs pred se', Titans ne znam dali ke izdrzat u ovaa bitka, iako ne gi znam rasporedite tocno.

Pats imaat seriozen protivnik vo Colts sledno kolo, kade ke treba dobro da se pokazhat protiv run igrata na Indianapolis.

@SanIker I am not jealous, you are jealous. :D
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Мислам треба да направиме нешто да ги мотивираме и тие што се испаднати од плејоф да се трудат и да играат до крај. Можеби ако е опција да се обележат некако кај името или да им се напише нешто кога ќе пишуваат на темава? :icon_lol:

Јас генерално задоволен сум од сезоната до сега, второ место не е лошо. Прво коло со Марли ќе треба да се решиме, очекувам Мајк Вилијамс и Сатон од мртви да станат и да ми закачат бар по едно 20че ко што си имаат мерак сезонава :coffee:
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.836
Поени од реакции
23.075
Мислам треба да направиме нешто да ги мотивираме и тие што се испаднати од плејоф да се трудат и да играат до крај. Можеби ако е опција да се обележат некако кај името или да им се напише нешто кога ќе пишуваат на темава? :icon_lol:

Јас генерално задоволен сум од сезоната до сега, второ место не е лошо. Прво коло со Марли ќе треба да се решиме, очекувам Мајк Вилијамс и Сатон од мртви да станат и да ми закачат бар по едно 20че ко што си имаат мерак сезонава :coffee:

Се спаси од Мајк, ама Тревис се разбуди од мртвите на време :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom