Албанци тепале Македонци на кошаркарски меч во „Борис Трајковски“

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
Си прават они толку колку што некој ќе им дозволи......
Тоа е реалноста,пички сме какви што нема на овој свет.И они не се ништо поарни,али ете си го играат курот како сакаат тука.
 

fr0zen

Kirigaya Kazuto
Член од
26 септември 2011
Мислења
1.348
Поени од реакции
503
Албанци полицајци беа таму , не ме чуди што не су реагирале , сакаат да уживаат како не понижуваат и малтретираат ....
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
Албанци полицајци беа таму , не ме чуди што не су реагирале , сакаат да уживаат како не понижуваат и малтретираат ....
А кој ги пратил нив и тоа во БТ,во општина Карпош тие да бидат таму ?
Што не пратил командирот македонци или бар жандари од мешан состав ?
Ете ти уште еден доказ кои гниди пичкарски сме.....
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
Па нормално тоа е многу јасно,се штитат они не се како нас .
Баш ми кажуваа едни постари луге кога во 1994 правеле проблеми Албанците т.е насилно протестирале ,биле присутни полицајци од албанска етничка припаднос и не ги тепале потоа кога доше од Делчево,Кочани во Скопје како засилување бубрезите му ги извадиле на шипците .
 

levell5

Superlative Сasual Dating - Real-life Girls
Член од
29 јануари 2011
Мислења
397
Поени од реакции
219
Ке повторам само еден мој стар пост...
Курва Држава, Курва Влада...... каков народ сакате да бидеме?
А овие Гнидите си имаат рок. Се си има рок.
Убаво спиење стоки едни.;)
 

M.O.P.

Niggaz were born to kill
Член од
27 јануари 2012
Мислења
1.435
Поени од реакции
1.302
Aљбанец вади калаш и пука кон МАкедонецот ,Македонецот му мава шамар на Аљбанецот.... и Македонецот е крив па норамлоно потикнува меѓуетничка омраза ...
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
Aљбанец вади калаш и пука кон МАкедонецот ,Македонецот му мава шамар на Аљбанецот.... и Македонецот е крив па норамлоно потикнува меѓуетничка омраза ...
Не треба шамар,врати и ти со калаш бе.Што му ја мислиш до толку ?
А и што те боли к** што некое европско педерче или некој од хелсиншки ќе јаде гомна ?
Мавај и немај гајле,само така треба.....
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.404
да сум биљ таму,ќе сум пукаљ,и ќе ме имаљо на Ситељ тељевизија.
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
Да ви ја изнаебам државата у сред гз нека тепаат нека убиваат нека силуваат за овој народ малце е се преку таквоото мие о ке си кажам сто ми лежи на срце...Ги начукаа по сите јавни администрации во полиција во влада во собрание и нормално ќе се понашаат како шерифи секаде , вчера го слушам тоа педерчето од претседател мултиетничност нешто ќе ми кажува ја продадоа државата они како прво почни од киро педерот па до овој сакатиов се им дадоа на ши....та....(и само незнам ова последново кога ги именувам така што толку ги боли администраториве па напраиле да излегува друго) , и ако сака нека бришат постови нека банираат нека спамираат таа е вистината овој народ ќе си пати и си трга .СМРТ ЗА ШПИУНИТЕ КОЈ СЕ ПРОДАВААТ ЗА КИЛО УРДА!!!!!!!!!
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Група млади, но и повозрасни навивачи од албанска етничка припадност кои ја бодреле екипата на НБА-Чаир
екипата на НБА-ЧаирНБА-Чаир
:pos:

да беше Чаир Лејкерс или Чаир Тандерс ќе разберев...
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.478
Oва стопосто било знак на одмазда оти им го реметевме Шчипоња во ЧДА.
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Није тачно, први го нападаљи и тепаљи Сљавомачедонце на Аљбанци и зато је било сукоб ........... Аљбанци не го почнале да го тепаат први него Сљавомачедонци носиљи ножеви и пиштољи, па Аљбанце се браниљи ............... кадеје Шчипоња да го чува Аљбанци од Сљавомачедонско хорди и банди ............ :icon_lol::icon_mrgr:
Ова е официјалната изјава на членот Дарданеља ..... :X3:
 

M.O.P.

Niggaz were born to kill
Член од
27 јануари 2012
Мислења
1.435
Поени од реакции
1.302
Група млади, но и повозрасни навивачи од албанска етничка припадност кои ја бодреле екипата на НБА-Чаир
екипата на НБА-ЧаирНБА-Чаир
:pos:

да беше Чаир Лејкерс или Чаир Тандерс ќе разберев...
да ги прашаме што значи НБА ??:гомце: ке се посерат со одговорите
--- надополнето: 9 јуни 2012 во 14:47 ---
Oва стопосто било знак на одмазда оти им го реметевме Шчипоња во ЧДА.
Ова Дарди организирал се
--- надополнето: 9 јуни 2012 во 14:50 ---
Није тачно, први го нападаљи и тепаљи Сљавомачедонце на Аљбанци и зато је било сукоб ........... Аљбанци не го почнале да го тепаат први него Сљавомачедонци носиљи ножеви и пиштољи, па Аљбанце се браниљи ............... кадеје Шчипоња да го чува Аљбанци од Сљавомачедонско хорди и банди ............ :icon_lol::icon_mrgr:
Ова е официјалната изјава на членот Дарданеља ..... :X3:
прав Шипо одговро хахаха добар си
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Интересно е тоа што сите оние што сакаат соживот со шошоњциве се губат кога ќе биде отворена некоја ваква тема.

Немојте ни да помислите дека овие ќе бидат казнети зошто се штитат меѓусебно.Фатија убави државни работни места и позади секој нивен испад има луѓе што ќе застанат позади нив и ќе ги штитат.Напаѓачите да беа Македонци уште одма ќе беа уапсени и ќе беа прикажувани на секоја телевизија плус ќе им стегнеа казни како да тепале луѓе,а не њоњовци.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom