Албанските пејачки популарните во светот

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.273
Слабо објаснувањево.
Генерализираш друже. Засрами се.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Слабо објаснувањево.
Генерализираш друже. Засрами се.
За генерализирање има @Botko нешто да ти каже. Срчај негови постови за генерализирање. Иако уште не сфатив што точно јас овде изгенерализирав :D
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.273
За генерализирање има @Botko нешто да ти каже. Срчај негови постови за генерализирање. Иако уште не сфатив што точно јас овде изгенерализирав :D
Ботко е наjнерелевантниот лик на форумов после тебе.
 
Последно уредено:
Член од
15 февруари 2019
Мислења
898
Поени од реакции
3.507
еден албански пеач за една вечер во Швајцарија зема пари колку еден македонски за цел месец.
Тоа ти е, кога не сте дојдени од дагестан што ке праиш.... :confused::confused::confused:
 
Последно уредено:
Член од
26 септември 2007
Мислења
1.971
Поени од реакции
1.864
Албанските пејачки, ама насловот може да биде и албанските пејачи популарните во светот.
Гаши, со Стинг ова лето, многу добра песна :

 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
бтњ, Дуа Липа е нај.
Апдејт: Се уништи Дуата откако се фати со оној грдион наркоман брат на тие сестрите манекенки. То ест ја уништи дрогата. Моментално Рита Ора е нај. :drk:
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Апдејт: Се уништи Дуата откако се фати со оној грдион наркоман брат на тие сестрите манекенки. То ест ја уништи дрогата. Моментално Рита Ора е нај. :drk:
Жими таквово. Си гази Дуа.
Еве ја баш пред некој ден со некоја пријателка, искинаа.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.988
Апдејт: Се уништи Дуата откако се фати со оној грдион наркоман брат на тие сестрите манекенки. То ест ја уништи дрогата. Моментално Рита Ора е нај. :drk:
Се уништи и со политиката се и ебам. Бебе Реџа е намбер 1. :love:
 
Член од
21 септември 2016
Мислења
831
Поени од реакции
1.135
да ли некој слуша: Рита Ора

Биби Рекса

Ера Истрефи
ѓ
Дуа Липа
Iskreno da gi slusas ovie treba blago retardiran da si ili uopste da nemas sluh.
Od albanskite pejacki dobra bese Erzana na vremeto, ovie ne znam kako se probile no so ogled na toa deka kriteriumite za muzika opsto vo svetot se mnogu padnati mozam i da sfatam vprocem sega e era na najkrs generacii, fakt.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.678
Поени од реакции
19.589
Дуа Липа, супер популарна е тука а и песничките и се такви интересни за рипкање, плус девојката е бомба
 

Don Huan

Alter Ego
Член од
12 јануари 2020
Мислења
256
Поени од реакции
333
Дуа Липа, супер популарна е тука а и песничките и се такви интересни за рипкање, плус девојката е бомба
Имам романтичен филинг дека ќе ја спомнеш во "Со која од познатите би сакала да имаш секс".
 

Kajgana Shop

На врв Bottom