Ако денес победи Македонија...

Македонцки

мадрфакр
Член од
23 ноември 2007
Мислења
4.281
Поени од реакции
634
хехе секогаш сум оптимист јас само не ми ги разбирате постовите и потребна е огромна интеленгенција за да ме сфати некој :D
ако победи Македонија ке му ги сфатам постовите на Зоте...мухаааа:vozbud:поекстремно здравје
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Ќе продолжам да гледам Сител до 00,00
Така нешто. Цела недела ќе гледам и мали невести и лисја што паѓаат и ако треба на лист ќе ги прераскажам сите епизоди, само да победиме, значи мртва сериозна сум, ако треба и ќе ги скенирам листовите за доказ :cuc:

А дека нема да си ги задржам солзите, тоа е јасно :)
 

Wiche

шегобиец
Член од
22 декември 2009
Мислења
204
Поени од реакции
120
Ако вечер победе МАКЕДОНИЈА :cuc: ќе се уштедат 300 евриќа у спротивно жими Ицко и Сања има да лете телевизор преко прозор...
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
Ако бидам дома - ќе скокнам од радост од кревет и ќе го направам душекот пуздер :D, а ако бидам на плоштад ќе се понашам ко ненормален и едно 5 минути ќе се дерам заедно со уште којзнае колку стотици можда и илјадници луѓе :)
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
ако победи Македонија ке му ги сфатам постовите на Зоте...мухаааа:vozbud:поекстремно здравје
е ајде објасни како со победа на македонија ќе ги сфатиш моите постови? да не доживееш просветлување вечер :D
 

Македонцки

мадрфакр
Член од
23 ноември 2007
Мислења
4.281
Поени од реакции
634
народе, пред да мислите што ке правите вечер по победата да се сконцетрираме што ке правиме до победата

црква, свеки, кандила, вадете иконите , крстете се молете се..озбилно, да не бидне дјаолска работа ко со Русите
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Едно е ако тепаме да речеме како со Грците и друго е ако тепаме како Со Грузијциве.Дефинитвно пожустро ќе е ако заврши на вториов начин.Прво и основно знам дека ќе се издерам од кај мене од 10 ти,и ќе излезам на тераса да видам што се дешава надвор.После пола саат знам дека ќе сум испразнет од дерење апла и дека ќе ме фати тешка мрза и ако легнам ни со кран нема да ме кренат после.
Ништо чудно и да се помине од кај плоштад..
 
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
Ќе отворам тема за 1/2 финале, Македонија - Шпанија.:D
Зошто Шпанија?
Ако ја отпишувате Словенија како послаб противник уште сега, направете го тоа и за Македонија.

А што би праел јас ако победи Македонија? ... не знам
Ќе слушам Ник Дрејк нешо...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom