Ако денес победи Македонија...

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
Че ја фрлам куќава низ пенџере, а то не е мала работа!
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.832
Поени од реакции
15.945
Зошто Шпанија?
Ако ја отпишувате Словенија како послаб противник уште сега, направете го тоа и за Македонија.
Oти еднашка ја совладавме Словенија, на ред е Шпанија. :icon_lol:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.594
Поени од реакции
69.927
Се погходи вечер во тоа време да бидам на мекици, пошто на братучед ми му се роди синче, ама имало телевизори во кафаната па секако дека нема да пропуштам ни секунда од мечот. Ако тепаме, има сите мекици од масите да ги изедам од радост:D
 

Crypter

Апла Зелен...
Член од
6 јуни 2010
Мислења
131
Поени од реакции
48
Ќе ги поправам сите печатни грешки на точка.ком.мк :D

Шала на страна, сеа се смееме. Ќе излезам во маало со воздушна труба од шлепер со гласност од 125 dB и ќе урлам како ненормален до 1 саат ноќта. Ај кој има 'гз да спие?
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Ќе почнам со патриотските песни и ќе се свртам соло оро низ соба. После ќе се уморам и ќе се обидувам да му ги сфатам тешко интелигентните постови на Зоте. А у меѓу време гледам Лисјата со мајка ми и коментирам дека Ферхунде е кучка...
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Се погходи вечер во тоа време да бидам на мекици, пошто на братучед ми му се роди синче, ама имало телевизори во кафаната па секако дека нема да пропуштам ни секунда од мечот. Ако тепаме, има сите мекици од масите да ги изедам од радост:D
А да ги натераш да го крстите детето Перо, Лестер Бо, Ѓорѓи, Дамјан, Војдан или што било... :icon_lol:
 

sasha4fiercef

Титула по желба
Член од
9 август 2011
Мислења
167
Поени од реакции
64
Че и речам на леандра да ја стаи сликата што е не-кропната. А на Вокерка да си избери која банка сака, само не во истата :P
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.824
Поени од реакции
80.362
Бљак. Сите сте тотално неинвентивни: - ќе се радувам, ќе плачам, ќе скокам, ќе излезам надвор, ќе пуштам музика....
Абре не е темава за тоа што вообичаено би направиле....

Освен типот што рече (читај: лажеше) дека ќе земел хероин (што нема никаква тежина, доколку е веќе зависник).
 
Член од
18 април 2010
Мислења
2.651
Поени од реакции
3.550
Ќе почнам со патриотските песни и ќе се свртам соло оро низ соба. После ќе се уморам и ќе се обидувам да му ги сфатам тешко интелигентните постови на Зоте. А у меѓу време гледам Лисјата со мајка ми и коментирам дека Ферхунде е кучка...
Tи си едноставно незаменлив. :cuc:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom