Ако би можеле да бирате, каде и со кого би сакале да сте сега?

Џ

ЏинЏер

Гостин
Како успеа да ги склопиш виното и вреќата, ужасно ме интересира :)
Прво вреќата за да се ослободам од бесот, а после кога ќе го снема бесот со виното да ја пополнам празнината што останала :icon_mrgr:
 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.360
Поени од реакции
1.802
bilo kade samo ne vo ovaa prokleta zemja

malku treba da proseta covek nastrana za da svati deka sme najmizeren i najbeden narod tuka na balkanov
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.074
Поени од реакции
581
Бора Бора..... друштво ќе си најдам...
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Со оглед на тоа дека темава е стара, сигурно до сега имам 100 пати пишано, а може и не.

Моментално сакам да сум во Лондон, евентуално Даблин, сама, да се шетам по малечки сокачиња, да пробувам различни кафиња и видови пиво во некои малечки кафулиња.

There, there, we've all been there. :icon_mrgr:
 
D

Daedalus

Гостин
Haahahhahaha macorke :-D

Ja u pickumaterinu sum i bas mi e jako
Поштуем. Битно е да се биде слободен и надвор од стегите на секојдневието кое ни се наметнува. Се' би дал и јас да сум у пичку материну негде, далеку од градов...далеку од земјава и да сум со некој кој ми значи !
Башка тој боемски живот на денес за утре отсекогаш ме привлекувал.

Џесика, извини што те исхејтав тогаш на темата со Албанците, имав лош впечаток за тебе, ти си човек со огромно срце!
 
Последно уредено од модератор:

Итар Пејо

Слободен Радикал
Член од
10 октомври 2011
Мислења
736
Поени од реакции
660
Со жена ми и децата кај што телевизорите не фаќаат сител:)
 
Член од
1 декември 2011
Мислења
2.680
Поени од реакции
3.053
Поштуем. Битно е да се биде слободен и надвор од стегите на секојдневието кое ни се наметнува. Се' би дал и јас да сум у пичку материну негде, далеку од градов...далеку од земјава и да сум со некој кој ми значи !
Башка тој боемски живот на денес за утре отсекогаш ме привлекувал.

Џесика, извини што те исхејтав тогаш на темата со Албанците, имав лош впечаток за тебе, ти си човек со огромно срце!
Ti pamtam tebe. Ke go jades koga-togas haahahah :-D
Inace YOLO :-D
 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.360
Поени од реакции
1.802
Sega sakam da sum vo Olomouc ceska i da lezam zaedno vo krevet so licnosta koja ja zapoznav vo bugarija na odmor[DOUBLEPOST=1408370615][/DOUBLEPOST]Sega sakam da sum vo Olomouc ceska i da lezam zaedno vo krevet so licnosta koja ja zapoznav vo bugarija na odmor
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Кога би бирал би одбрал некое селце во Швајцарија едноставно потребен ми е мир, природа и секако заедно со мојата понежна половина.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom