Автомобили во размер

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
19.980
Поени од реакции
41.246
Дечки кај би можел да најдам Mercedes G Class? Има ли во Италија некои места каде што има голем избор на автомобили? Ќе бидам неколку дена таму па некој совет кај да барам.

Прегледај го приврзокот 218998
RMZ City производителот има G класа Мерцедес. Јас од Тинекс имам купувано нивни модели. Провери по нивните маркети, може ќе имаш среќа да начекаш :)
 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.911
Поени од реакции
1.677
Другари, колеги, колекционери, повелете на FB во најголемата МК група за Diecast модели во размер.
Клик тука.
 

Username1

шо е бе?
Член од
2 март 2012
Мислења
579
Поени од реакции
509
Здраво, можеби не е за овде но да прашам. Каде може овде да се најдат rc cars или колички дали на батерија или со нитро мотор? Фала
 
На врв Bottom