Љубовно резиме за 2011

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.516
Поени од реакции
1.824
Многу пропуштени можности .. се каам каков торко сум бил годинава.. Мислење не треба ич ама баш ич дали има дечко и сл.. Се надевам ќе тргне оваа година ебате ..
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Многу пропуштени можности .. се каам каков торко сум бил годинава.. Мислење не треба ич ама баш ич дали има дечко и сл.. Се надевам ќе тргне оваа година ебате ..
ајде не си единствен и јас колку пи4ки пропуштив годинава:D
 
Член од
26 април 2012
Мислења
53
Поени од реакции
37
Имаше добри и лоши моменти, меѓутоа втората половина од годината беше погодок. Направив добар избор и не се каам. Еве и ден денеска е сеуште совршено.
 
H

HITCH

Гостин
Скоро се` испадна обратно. Не дека не знаев дека ќе испадне обратно, ама... We still give our best! :pos:
 
Член од
2 мај 2012
Мислења
6
Поени од реакции
0
katasrofa, nikad poloso, samo da ne se povtori nikad :)))
na pocetokot imase nadez deka ke bide dobra, ama kako proagase vremeto, se poloso i poloso :))
malce letoto bese ok, ama posle toa strasno :))
 
Член од
26 јануари 2012
Мислења
172
Поени од реакции
430
Да го Update-ирам постот.

Имам собрано некаде околу 20 мачки.:pos:
Али не се жалам.

Не се давам јас на секого, не не...
Како стареам така се повеќе пребирам.
Не сум мала да си игра играчки, затоа ќе си играм со мачки :pos::pos::tapp:
 
М

Мaријa

Гостин
Катастрофално, впрочем никогаш не ни било добро, а ниту пак верувам дека ќе биде. Отсекогаш бев наивната и глупавата, која слепо веруваше дека некој таму можеби ја сака искрено и е подготвен да пружи искрена љубов, а разочарувањата беа се' поголеми и поголеми. Не ни верувам дека некогаш ќе успеам да најдам личност која е подготвена да го направи истото за мене, како и јас за него..
 
Член од
2 мај 2012
Мислења
6
Поени од реакции
0
Катастрофално, впрочем никогаш не ни било добро, а ниту пак верувам дека ќе биде. Отсекогаш бев наивната и глупавата, која слепо веруваше дека некој таму можеби ја сака искрено и е подготвен да пружи искрена љубов, а разочарувањата беа се' поголеми и поголеми. Не ни верувам дека некогаш ќе успеам да најдам личност која е подготвена да го направи истото за мене, како и јас за него..
Ne zafrkavaj, tolku li e loso ???
Da ti pomognam nekako, uteha ti treba :)))))
--- надополнето: 4 мај 2012 во 21:29 ---
Кога заврши годината, помислив Ќе умрам сама со 10 мачки.

Сега кога почнаA новава размислувам да купам уште 5 :pos::pos:
A eden macor ne bi ti dosol dobro :))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom