Љубовни совети од Стеф

  • Креатор на темата Stef Bachatero
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Вие му бевте прајмери бичез на Боро Багерот, не заебавај. Еве, ако треба, ќе го деражирам Дено, како релевантен маалски извор, да дојде на темава да ја потврди мојата изјава погоре.
Ама не битно бе, таман е, и така сме оф топик.
;)
Хахаха,еј овоа не се пропушта,се селам кај тебе на профил.

Инаку извинение до гуруто Стеф.
 
G

Gray Foxx

Гостин
Јас лично и персонално се сеќавам на тој момент кој беше континуитет на некое дразнење на Борче Тракторче врз наведениот Македонец бидејќи највероватно Боро бил силуван као мал од дедо му.....

На Бавча...
Иначе памтам и уше една случка коа Гоце Бикси и Боро се степаа, се искичмија и после две три недели се смирија па заедно со Македонец го убедуваа едно наивно момче да оди со нив кај тенковите за да мастурбираат. :rolleyes:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Ако те познаам, ќе дојдам да те запознаам .... Озбилно ..
Извини што неможев да те запознаам,шизав со 3-4 девојки.Плус тоа не е место за разговор таму се игра и ги пробуваш своите способности на денсање :)
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Извини што неможев да те запознаам,шизав со 3-4 девојки.Плус тоа не е место за разговор таму се игра и ги пробуваш своите способности на денсање :)
Е браос бе брат, се одрав викајќи „Стеф, Стеф!!!“ Ти мафтам, скакам, се дерам со то пивата у руки (и за тебе викнав пиво), толку не ме виде?! Си се зашизал, околу тебе шпалир цури, па нешо ти се тртат...Иначе, за прецизност, не беа 3-4, не заебаај. Седум (и со цифри: 7) комада бева -- ги броев. Кај ги собра бе, свака ти част -- у калуп да ги лиеш ќе ги утнеш. Бар да ме упознаеше со една. Али нема везе и ја супер си поминав.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Е браос бе брат, се одрав викајќи „Стеф, Стеф!!!“ Ти мафтам, скакам, се дерам со то пивата у руки (и за тебе викнав пиво), толку не ме виде?! Си се зашизал со оние фуфлине, они нешо ти се тртат...Иначе, за прецизност не беа 3-4, не заебаај. Седум (и со цифри: 7) комада бева -- ги броев. Кај ги собра бе, свака ти част, у калуп да ги лиеш ќе ги утнеш. Бар да ме упознаеше со една. Али нема везе и ја супер си поминав.
Незнам јас немам слика од тебе па лично можеше да дојдеш и да ми се претставеше.Сигурно ќе има и другата недела,но до тогаш ќе треба Ча ча ча-та да ја перфекционирам.Не ги броев искрено,но тие што ми оставија добар впечаток ќе ги имам повеќе на радар :).А од кај ги најдов па ме научија дека добро играм и немам срам да им плеснам било што и да се зезам со нив :)
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Незнам јас немам слика од тебе па лично можеше да дојдеш и да ми се претставеше.Сигурно ќе има и другата недела,но до тогаш ќе треба Ча ча ча-та да ја перфекционирам.Не ги броев искрено,но тие што ми оставија добар впечаток ќе ги имам повеќе на радар :).А од кај ги најдов па ме научија дека добро играм и немам срам да им плеснам било што и да се зезам со нив :)
Па скоро ист сум ко на аватар, само малце повисок, понабилдан и со поише гел. Башка глупо ми беше да ти кинам рука со цурите. Имаш ептен добри покрети -- ја покушав да те копирам ама здрвен сум коа играм, ко метла да сум голтнал. Нема везе, се глеаме некст тајм. Еј, ча ча ча ми е коњак -- сеа е у тренд. А тоа радарот дај бе сврти го накај мене, малце. Набаци некоја, следниот пат, важи?
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Јас лично и персонално се сеќавам на тој момент кој беше континуитет на некое дразнење на Борче Тракторче врз наведениот Македонец бидејќи највероватно Боро бил силуван као мал од дедо му.....

На Бавча...
Иначе памтам и уше една случка коа Гоце Бикси и Боро се степаа, се искичмија и после две три недели се смирија па заедно со Македонец го убедуваа едно наивно момче да оди со нив кај тенковите за да мастурбираат. :rolleyes:
А за ова дека Боро Honda(немаш појма колку јак настан има со ова име:pos:) ме праќал по топката,жими еден брат не памтам....можеби некоаш ме пратил не викам не....ама у глобала он на вас највеќе тренираше строгоќа.(коа ќе се сетам какви фаци праевте коа ќе го видевте дека тој ден,ќе мора да шутирате топка со него):icon_lol:

Хахахаха....памтам дека имало глупости....ама ова е лудилооооо со тенковите :pos::pos::pos:

Абе дајте да отвориме некоја тема за маалски муабети....и да си вратиме филмови од тие златни времиња,и вие,и ние ептен се расцепкавме меѓу себе....греота е да отидат у заборав тие догодоштини.:coffee:

Стеф извини пак за офтопикот....ама ти си со широк светоглед,така да ќе не сфатиш.
 

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.542
Стеф, советиве што ги даваш се стварно одлични, немам замерки , секој збор ти е на место. Еве, вчера, со Петар бевме заедно до Тинекс (купуеше гел за у Б2) и Петар собра храброст да ја праша продавачката колку се помаранџите...После тоа теткицата на каса му мрчеше дека немал ситно и Петар и вика "Фуфло една, зошто мислиш дека си подобра од мене, вежбаш ли аикидо, имаш ли мозок како мене?" Ја укопа таму пред сите, скрос ја деваулираше... После тој триумф се осеќаше скрос супериорно, као ти на таа сликата у викендицата. Значи твоите совети проверено делуваат.

Ама мене ме интересира, јас како бета женка, како да се поставам кон алфа мажјаците? Што муабет да им праам?
Или може е боље да си ќутам? M? И за време на секс, и јас треба да мислам на смрдливи чорапи, или тоа само за мажи е? Башка се нервирам пошо не сум баш развиена у пелвисот, има ли начин да се опраи тоа?
 
Член од
5 август 2009
Мислења
1.295
Поени од реакции
484
Па скоро ист сум ко на аватар, само малце повисок, понабилдан и со поише гел. Башка глупо ми беше да ти кинам рука со цурите. Имаш ептен добри покрети -- ја покушав да те копирам ама здрвен сум коа играм, ко метла да сум голтнал. Нема везе, се глеаме некст тајм. Еј, ча ча ча ми е коњак -- сеа е у тренд. А тоа радарот дај бе сврти го накај мене, малце. Набаци некоја, следниот пат, важи?
Брат правиш голема грешка. Убо што ги следиш советите на Стеф, и јас редовно ги читам и вежбам и стварно да не се фалам ама имам успех. Ама ако идиш на исто место со него цура не гледаш. Не е се до наученото, си има дечкото енергија која ги врти цурите кон него или пак некоја финта која не ја кажува. Фати си го ти редот обратно, кај не е Стеф, таму оди и ќе видиш успех, еве јас така и се е топ.
 
K

Khabs Staadnau

Гостин
Stef плочки имаш?
Пошо реновирам веце не за друго, ќе ми требаат околу 15 квадрата за под, нешто на кремасто портокалово ако може, и ќе ми требаат Едно 40 квадрата ѕидни, керамика исто во тие нијанси.
Ако можеш да ми препорачаш и мајстор за лепење, веќе ми се извадени старите само треба да се прецементира од доле кошулица да се стави и да се израмни убаво под васер вага со хеликоптерка.
Ај срце си.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Стеф, советиве што ги даваш се стварно одлични, немам замерки , секој збор ти е на место. Еве, вчера, со Петар бевме заедно до Тинекс (купуеше гел за у Б2) и Петар собра храброст да ја праша продавачката колку се помаранџите...После тоа теткицата на каса му мрчеше дека немал ситно и Петар и вика "Фуфло една, зошто мислиш дека си подобра од мене, вежбаш ли аикидо, имаш ли мозок како мене?" Ја укопа таму пред сите, скрос ја деваулираше... После тој триумф се осеќаше скрос супериорно, као ти на таа сликата у викендицата. Значи твоите совети проверено делуваат.

Ама мене ме интересира, јас како бета женка, како да се поставам кон алфа мажјаците? Што муабет да им праам?
Или може е боље да си ќутам? M? И за време на секс, и јас треба да мислам на смрдливи чорапи, или тоа само за мажи е? Башка се нервирам пошо не сум баш развиена у пелвисот, има ли начин да се опраи тоа?
;)
Кегел вежби за жени за зацврстување на пелвисот.Ако се сеќаваш на таа женската со јога што ја имаше во Вест таа е добар инструктор за тоа.Работа е во контрола на дишењето и кога имаш секс со партнерот,тој да ја контролира играта и да ти каже кога ќе добиеш оргазам.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.727
Поени од реакции
19.890
Стеф многу прашања капацитет имаш значи голем чим на сите им наоѓаш решење, алал да ти е, некад ако нешто ми зашкрипа одма ти пишуем за совет, ја вака малку повозрасна сум де, али ќе ми се најде совет од помладите нели на младите останува светот :)
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Стеф многу прашања капацитет имаш значи голем чим на сите им наоѓаш решење, алал да ти е, некад ако нешто ми зашкрипа одма ти пишуем за совет, ја вака малку повозрасна сум де, али ќе ми се најде совет од помладите нели на младите останува светот :)
Проблем е што машките се срамат од својата сексуалност и од самите себе.Некој не можат да зборнат пред женско за било што е поврзано со секс.Да треба време да ја опуштиш но ако гледам дека се смее и ги сака моите глупости и давам нешто малку сексуално но не премногу да се нашалиме.Јас можам секоја тема да биде смешна и интересна се дур е во некоја граница на нормалата.Работата е да знаеш кога да го убациш тоа прашање,а во врската уште од првиот пат треба да се зборува на тема.Не треба да си намќор со скрстени раце и да седиш во место дур некој што добивал толку многу корпи и е 10 пати по грд од мене ги има сите девојки.Тоа го нема на моја смена и кога јас сум на било кое место.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.727
Поени од реакции
19.890
Проблем е што машките се срамат од својата сексуалност и од самите себе.Некој не можат да зборнат пред женско за било што е поврзано со секс.Да треба време да ја опуштиш но ако гледам дека се смее и ги сака моите глупости и давам нешто малку сексуално но не премногу да се нашалиме.Јас можам секоја тема да биде смешна и интересна се дур е во некоја граница на нормалата.Работата е да знаеш кога да го убациш тоа прашање,а во врската уште од првиот пат треба да се зборува на тема.Не треба да си намќор со скрстени раце и да седиш во место дур некој што добивал толку многу корпи и е 10 пати по грд од мене ги има сите девојки.Тоа го нема на моја смена и кога јас сум на било кое место.
Искрено Стеф без зборој ме остај, толку исцрпен и комплетен одговор што неможам нит да цитирам да вратам да потпрашам... симињам капа ..
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Искрено Стеф без зборој ме остај, толку исцрпен и комплетен одговор што неможам нит да цитирам да вратам да потпрашам... симињам капа ..
Не симињај капа иди кај маж ти и кажи му ги најперверзните работи што ги слушал до сега :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom