Љубовни совети од Стеф

  • Креатор на темата Stef Bachatero
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.727
Поени од реакции
19.890
Не симињај капа иди кај маж ти и кажи му ги најперверзните работи што ги слушал до сега :)
Ќе идам Стеф, само да ми заврши работново време и кај него сум в скут! Тоа ми е ко добредојде :)
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Ќе идам Стеф, само да ми заврши работново време и кај него сум в скут! Тоа ми е ко добредојде :)
Се радувам за тебе.Затоа што отвореноста е една од најдобрите работи во врската.Со тоа го тестираш дали ќе го помине тестот или ќе се претвори во лигавче мало :).
http://www.imaginary-idea.com/resume/sampleWork/menshealthjounral/productexercise/thrustingmethods.html
Пробајте го ова :)
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Проблем е што машките се срамат од својата сексуалност и од самите себе.Некој не можат да зборнат пред женско за било што е поврзано со секс.Да треба време да ја опуштиш но ако гледам дека се смее и ги сака моите глупости и давам нешто малку сексуално но не премногу да се нашалиме.Јас можам секоја тема да биде смешна и интересна се дур е во некоја граница на нормалата.Работата е да знаеш кога да го убациш тоа прашање,а во врската уште од првиот пат треба да се зборува на тема.Не треба да си намќор со скрстени раце и да седиш во место дур некој што добивал толку многу корпи и е 10 пати по грд од мене ги има сите девојки.Тоа го нема на моја смена и кога јас сум на било кое место.
Аман бе стеф у секој пост го спомнуеш тоа дека ти се смее. Па нормално на девојката и личиш на кловн, не значи дека те симпатиша. Ти се смешка од сожалување можда. Не ти текнало до сеа?
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Аман бе стеф у секој пост го спомнуеш тоа дека ти се смее. Па нормално на девојката и личиш на кловн, не значи дека те симпатиша. Ти се смешка од сожалување можда. Не ти текнало до сеа?
Од сожалување ми дава да ја плескам по гз,да ја штипкам.Ако ме сожалуваше немаше да ми даде ништо.
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Од сожалување ми дава да ја плескам по гз,да ја штипкам.Ако ме сожалуваше немаше да ми даде ништо.
Стварно од жал за тебе шо долг период не можеш да се излечиш со филмање, би им предложила на форумџииве да донираме по некој денар да ти купиме кукла на дување за бар еднаш у животот да ебнеш.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Јас уште не разбрав зошто служи темава,да појасни барем тој што ја отворил темава ?
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
Јас сум го гледал Стеф во акција и останав без зборови, џабе ни е сѐ на нас останатите бети, алфи и гами, тоа не се опишува со зборови, мора само да се гледа ;).

Таков шарм, интелигенција, елоквенција и знаење за жени ретко се гледа во еден пакет така да не го пуштајте Стеф во близина на женско, ќе зажалите ;).
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Туфф ќе ми копаш сега од минатото и ќе ми даваш ти на мене совети.Бах од женско совет,јас само се слушам самиот себе.Ако бев тогаш тинејџер кој беше желен за внимание сега баш ми е гајле кој ме слуша кој не.Фала за предлогот но не ми треба една кукла можам самиот да се контролирам и да не правам голема работа што правам јас.Ако толку си заинтесирана за мене не грижи се можам да ти дадам дозвола да направиш некоја квази биографија за мене.Но во животот имаш попаметна работа од мене,си имаш човек за кој ќе треба да се грижиш а не со мене :)
 
G

Gray Foxx

Гостин
^
Dude како било тоа у Гламур у Велес коа си попил сочна корпа пред свима? Научи ли нешо од тој моменат?
 
S

Stef Bachatero

Гостин
^
Dude како било тоа у Гламур у Велес коа си попил сочна корпа пред свима? Научи ли нешо од тој моменат?
Што да научам од 16 годишна девојка што не ми веруваше во мене :).Не ја знаеш цела приказна а за минатото не треба да копам,мило ми е што таа станала собраќаен експерт а имаше многу квалитет во себе да стане иден писател.
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.215
Поени од реакции
25.965
Но во животот имаш попаметна работа од мене,си имаш човек за кој ќе треба да се грижиш а не со мене :)
Е сега си ми некако конфузен. Со погорнава реченица, не се девалуира малку сам себе? Како може жена да има попаметна работа од тебе?
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Е сега си ми некако конфузен. Со погорнава реченица, не се девалуира малку сам себе? Како може жена да има попаметна работа од тебе?
Не се замарам со зафатени девојки,ако ти се замараш слободно тргни по таа патека.
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.215
Поени од реакции
25.965
Не се замарам со зафатени девојки,ако ти се замараш слободно тргни по таа патека.
Аха, ова уствари ти на игнор ги ставаш. И не се лути одма, го немаме сите твоето искуство и знаење. Јас сега учам, затоа ми излезе чудно, ама ете не сум сфатил. :coffee:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom