Љубовни проблеми во време на Корона

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.764
Поени од реакции
21.154
" ko I rekol popot tie zboroj, site sveki vo crkvata se zapalile" :pos:
A za onie sto ne odat vo crkva se znaj nesto:cautious:
Pobiten e delot koga se izgasnale i zosto, a najbiten e delot so popot ko mu kazal deka to e goooolem grev.
Susaaro ne go ni pustat vo crkva da vlezi :pos:
Ete vaka po forumi im kazvame deka to golem grev e. Eventualno odjata ili tamu koj im e odgovoren vo hramot :pos:.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.519
Поени од реакции
34.649
Зарем има нешто попонижувачко од тоа маж да одбие жена за секс?
...зависи од ситуација, ако има проблем со потенција и ерекција неговото одбивање не значи дека немал желба од горната глава, туку му откажала долната глава, па ете сега ќе удриме четки победнички понижил одбивајќи секс од екс девојка, а во моментот истиот немал друга за да ја одбие! пишуваме за конкретни маж и жена кои се познаваат, а не рандом некои непознати, па мажот понижил некоја икс фуфа одбивајќи ја!
Како би се чувствувала ти доколку твојот бивш дечко, незадоволен од сексуалниот живот со моменталната девојка, ти се јави и посака да има секс со тебе? Ќе прифатиш, знаејќи дека во неговиот кревет има некоја друга?
...зарем не се јавуваат што мислиш ти? дури и од носталгија ќе се јават, па гледај од друга страна поинаку перцепирај, па ќе биде како ,,чест,, што се јавува, значи незаменлива во секс, секој сака тоа што е добро, било машко било женско,

...компарацијата ти е за ,,дечко,, тие врски се поинакви од ,,брачни врски,,, тогаш можеш да си дозволиш поинакво однесување, па и прифаќање на секс иако има женска друга во кревет, а па од каде знаеш дека и ,,верниот дечко,, нема тајни прошетки во туѓ кревет, женската мислам била во предбрачни води,

...и да ти одговорам, доколку е задоволувачки неговиот секс, па ми недостасува, па зависи и од мое расположение зошто не би прифатила негов предлог за потсетување на сексуалниот контакт со екс љубов, но искрено тоа е мое мислење, зашто еднаш пуштено, враќање нема или кај ќе плукнам, веќе не лижам, а најмалку да испушам! :P
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.653
Поени од реакции
4.142
...зависи од ситуација, ако има проблем со потенција и ерекција неговото одбивање не значи дека немал желба од горната глава, туку му откажала долната глава, па ете сега ќе удриме четки победнички понижил одбивајќи секс од екс девојка, а во моментот истиот немал друга за да ја одбие! пишуваме за конкретни маж и жена кои се познаваат, а не рандом некои непознати, па мажот понижил некоја икс фуфа одбивајќи ја!
Сериозна ли си со муабетов? Не ми се верува што прочитав :pos::pos::pos:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.519
Поени од реакции
34.649
Сериозна ли си со муабетов? Не ми се верува што прочитав :pos::pos::pos:
...а што тука е несериозно и за неверување што си прочитал? :toe: барем да напишеш, па да се насмеам!
 
Последно уредено:

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.541
Поени од реакции
34.841
ако има проблем со потенција и ерекција неговото одбивање не значи дека немал желба од горната глава, туку му откажала долната глава, па ете сега ќе удриме четки победнички понижил одбивајќи секс од екс девојка, а во моментот истиот немал друга за да ја одбие! пишуваме за конкретни маж и жена кои се познаваат, а не рандом некои непознати, па мажот понижил некоја икс фуфа одбивајќи ја!
Значи според тебе доколку маж одбие жена, тоа е затоа што има проблем со потенција и ерекција?
Да, зборуваме за конкретни маж и жена кои се познаваат, а не рандом непознати.

...зарем не се јавуваат што мислиш ти? дури и од носталгија ќе се јават, па гледај од друга страна поинаку перцепирај, па ќе биде како ,,чест,, што се јавува, значи незаменлива во секс, секој сака тоа што е добро, било машко било женско,
Лично не гледам никаква „чест“ во тоа бивши да те бара само затоа што си била незаменлива во секс. Самиот збор „бивши“ убаво си е објаснет, ако бил добар немало да биде бивши. Не би прифатила, па макар бил и Rocco Siffredi :icon_mrgr:
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.764
Поени од реакции
21.154
Значи според тебе доколку маж одбие жена, тоа е затоа што има проблем со потенција и ерекција?
Abe vidi sega, zavisi koj vo sto krugovi se dvizi. Mozi vo krugovite na bijons toa e cesta pojava pa jbg normalno e toa prvo na pamet da i padni. Sekoj so makite so bi rekle :D.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.519
Поени од реакции
34.649
е ај, во ваш стил од вашите кругови :D ,
...после икс време по раскинување бившиот ќе се јави на фон ,,најдов добра книга, да ти ја донесам да ја прочиташ?",
,, аха, обавезно донеси ја, просто секоја вечер мислев која книга да прочитам, вака ме спаси, те чекам со книгата да дојдеш!" :icon_mrgr:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.519
Поени од реакции
34.649
Cii se ovie krugovi?
...не знам, кој ќе се пронајде, зашто се спомнува погоре специјални мои некои кругови, па си реков еве други кругови :ROFLMAO:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom