Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.714
Поени од реакции
8.737
mozhe, samo sto uglavnom tesko mu ide glumata deka tolku go zanimaat moda i zenski stvari, eskalira situacijata, im prakja kur u dm na nekolku zenski i zavrsuva so ban,
posle neuspesniot obid da kjari nesto dogja na forumov da jade trici za zenskite od femina forum,
toa e dosegasnoto iskustvo so strejt ocajni* maski na femina.
Добро е да знаат дечкиве тука, па наместо кур, пичка да им праќаат.
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.714
Поени од реакции
8.737
@Ingvar боди, ти колку имаш издржано на фемина пред на сите фотка од кубуро да им пратиш?
Имам еднаш акаунт направено да ги тролам...корона кога беше, досадно јбг. Кур на тие да им пратиш ке те колнат и ќе ти се исуши...забегани створења.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.845
Поени од реакции
23.489
Тоа што знаат и меѓу себе да се спукаат на таков долен начин со вадење прљав веш и забивање нож во грб е веќе друг муабет и причина зошто повеќе преферирам машки пријатели, отколку женски.
Како, како, што рече???
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.564
Поени од реакции
17.246
Чекај чекај, Бафра е жена :eek:
Автоматски споено мислење:

Интересна тема мора да се признае :icon_lol:
Ни на крај ум не ми ојде за што станува збор, а цело време ми излегуваше во нови мислења :D
Ете од кај биле комплексите за неподобниот, дечкото да ти бил истрауматизиран од некоја си МОМА
Не ни мислев поинаку.
Не се секирај баце, после првиот не се бројат другите, дали си и бил втор трет или триесетти не ти менува ич :gjavol:
 
Последно уредено:
Член од
6 јули 2023
Мислења
4
Поени од реакции
4
... листата на бивши дечковци и сегашни орбитери, ама вие како примерно и нормално момче мислевте дека си фативте моме исто така примерно, пристојно и дефинитивно и за пред народ и за у спална. Нешто излегување в град, нешто поклони, нешто ситни акти на внимание, демек така требало да изгледа врска и така да се понаша секој ергенин во врска. И еден ден младото, пристојно и умно момче дознава дека листата на бивши доста интимни познаници на неговата сакана и љубена е дооооолга, цел батаљон. А дека од нејзината листа на орбитери комотно може да се пополни војска што ќе ја спаси Украина. Тоа умно момче сте вие. Што ќе правите понатаму?
Bi ja delel so drugi, mnogu me pali da gledam kolkava kurva e
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
20.493
Поени од реакции
36.072
Ој бркај паштети бе стара пичко. :pos:
@Bafra чекај прво да му однесам некоја паштета, мека храна да има!
@Del Boy напишал, цитирам :
,,...во една фудбалска тема во која ме банираа се зборува дека јас ќе одам у Грчка на плажа со еден член-педер од форумот...." затворен цитат.

...така да подобро ,,стара пичка,, , отколку млад педер! :icon_lol:
 
Последно уредено:
Член од
14 август 2019
Мислења
23
Поени од реакции
30
Ќе се запознаеш со некоја, ќе ви иде муабетот, нема да си го тргате погледот еден кон друг, ќе ја заследиш на инстаграм и...Веќе една недела чекаш да те прифати. Шо да направам, да не треба да ја барам по цело Скопје? Не, фала
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.326
Поени од реакции
40.126
Ќе се запознаеш со некоја, ќе ви иде муабетот, нема да си го тргате погледот еден кон друг, ќе ја заследиш на инстаграм и...Веќе една недела чекаш да те прифати. Шо да направам, да не треба да ја барам по цело Скопје? Не, фала
друже кај жените не треба да бараш логично објаснување. Еден ден може да се топи у твоите прегратки, друг ден да не сака да ти прави муабет. Така да батали тоа и бараш нешто друго.
 
Член од
3 март 2020
Мислења
2.413
Поени од реакции
5.063
Ќе се запознаеш со некоја, ќе ви иде муабетот, нема да си го тргате погледот еден кон друг, ќе ја заследиш на инстаграм и...Веќе една недела чекаш да те прифати. Шо да направам, да не треба да ја барам по цело Скопје? Не, фала
А ти зошто не ѝ даде или побара број? Или да ѝ речеше уште на средбата на која не го тргате погледот: кога ќе се видиме пак? Ајде на инстаграм да контактираме? Нешто, со свои зборови, нормално, не со моиве. :D

Ако после една ендела треба да ја бараш по цело Скопје, ви идел муабет, ама не било толку значајно за да излезе љубовен состанок од таа прва средба.
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
7.733
Поени од реакции
5.003
Ќе се запознаеш со некоја, ќе ви иде муабетот, нема да си го тргате погледот еден кон друг, ќе ја заследиш на инстаграм и...Веќе една недела чекаш да те прифати. Шо да направам, да не треба да ја барам по цело Скопје? Не, фала
Пиши и порака. Прашај како е нешто интересно кажи и. И замуабетете се па покани ја на излегување.
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.719
Поени од реакции
21.727
Ќе се запознаеш со некоја, ќе ви иде муабетот, нема да си го тргате погледот еден кон друг, ќе ја заследиш на инстаграм и...Веќе една недела чекаш да те прифати. Шо да направам, да не треба да ја барам по цело Скопје? Не, фала
Ваквиве се мнозинството во последно време.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom