Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Неможам да разберам зошто кога решаваш да прекинеш врска партнерката потоа те прогонува? Незнам блокирана на социјални мрежи, телефонски повици и пак се јавува. Реков не ме барај толку ме повреди што несакам да те слушам,а таа кажува некоја смешка ко ништо да не било... Премогу сум исцрпен од нејзе.
A so se desilo ustvari?!
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.139
Давајте опции за дејт во вакво ладно,тмурно,корона време?
Каде да ја носам?
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.627
Поени од реакции
8.499
Давајте опции за дејт во вакво ладно,тмурно,корона време?
Каде да ја носам?
Антиваксерка ли е, или има вакцини....тоа е многу битен момент :D
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
990
Поени од реакции
3.954
Направете неколку кругови со колата, викни ја кај тебе дома, лабаво со винце и почни да и рецитираш стихови од Колекционер на Драган Таневски
Шансите за неуспех се нула батуш
 
Член од
1 ноември 2021
Мислења
158
Поени од реакции
328
Еве ви еден трик, работи 100%.
Ќе си го продадете едниот бубрег (нема никаква штета, со еден се функционира сосема нормално), ќе земете околу 50-60.000$, ќе си купите БМВ Х6 и сите пички ќе ги возите.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.969
Поени од реакции
17.796
Неможам да разберам зошто кога решаваш да прекинеш врска партнерката потоа те прогонува? Незнам блокирана на социјални мрежи, телефонски повици и пак се јавува. Реков не ме барај толку ме повреди што несакам да те слушам,а таа кажува некоја смешка ко ништо да не било... Премогу сум исцрпен од нејзе.
Те памтам тебе друже, се се спасил од злото ама не целосно :icon_mrgr:

Секое ѕвонење само еби и се по список и исклучувај одма, нека трае тоа едно 10 секунди остро пцуење и гаси и, нешо као Ангеле од работа на видеото со жената за работа коа не му дава да дое до збор на соговорникот :D

Без заебанции, ќе видиш дека ќе помогне некок ваков сличен начин.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom