Љубовни, еротски и порно колумни

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Мистичен, 31 август 2005.

 1. Toreador

  Toreador Spectacular Apocalypse

  Член од:
  24 јуни 2005
  Мислења:
  3.451
  Допаѓања:
  43
  Овој кога не виде почна да стенка уште толку, ваљда се попалил уште толку.

  Ја на сред лапање се повлеков, ја погледнав и и' реков:

  "Еве ти ја салатава." се свртев и и' го подадев чиничето со руска салата. "Сакам да му го намачкаш курот и да го испушиш." И си седнав пак на креветот со руката у панталоните.

  Оваа првин му го намачка испотениот стомак и' го лижеше во исто време. Типов ме погледна и задоволно се насмевна. Лицето му велеше, Пер идејава ти е закон.

  Полека го мазнеше по стомакот додека со јазикот се симнуваше до кур намачкан у салата. Го лижеше. Потоа, на мое изненадување, го пикна целиот у уста.

  Цел.

  Двајцата беа валкани и испотени, попалени и потиштени, но потполно гладни за животинско ебење.

  Типов стана, оваа се испружи, овој си стави друг кондом и почна да ја работи одпозади. Нагло.

  Во истовреме дојде рефренот на мојата и неговата песна на винамп.

  Losing your mind
  Losing your mind
  It's bluring
  It's fading
  Your soul's on fire
  It's black and white


  Tипот ја ебеше животниски и без трошка совест у главата. Дури, до некој степен, се изживуваше врз неа. Ја плескаше по газот и ја тегнеше за косата. Јас не смеав да интервенирам. Јас бев спектатор.

  Burning inside
  Burning inside
  Burning into white


  Надбљудувач.

  Yourself collides
  Yourself collides
  Yourself into mine


  Јас бев конзумерот. На мое големо изненадување, девојката уживаше. Стенкаше. Иако изгледаше страшно насилно, двајцата работа заедно, во симбиоза. Како уметничко дело.

  Yourself collides
  Yourself collides
  Yourself splinters like


  Беа прекрасни и привлечни.

  Се ближеше кулминацијата...на целава оваа претствава и' се доближуваше главниот момент. Типот сврши. Испушти некаков неартикулисан животнски звук. А со се него и таа.

  Ја се насмевнав и ја испив последната голтка од чашата вино. Тие се свртеа кон мене, задоволни, среќни, со ѓаволски добар осмех на лицата.

  Отидоа до WC да се замијат, додека ја средував низ дома. Немаше две минути, тие се вратија во собата, ја заклучија и оваа се потпре на вратата. Типот ме грабна за раце и ме тресна на ѕидот.

  "Сега ние ќе те гледаме тебе."

   
 2. Tarzan

  Tarzan

  Член од:
  7 април 2006
  Мислења:
  381
  Допаѓања:
  3
  Беше тоа пред 2 недели...среде бел ден...со братучед ми на кафе... :) и зборувавме за една девојка која наводно учела со него (for the record ја сум 22 он е 17...) и му реков,абе дај запознај ме со оваа баш ме интересира,пошто имав слушано муабети за нејзе... Претходната вечер не спиев како шо треба...спиев некои 4-5 саати,и после ко си дојдов дома...си реков ај ќе легнам да одморам троа...само шо ме фати дремката го слушам телефонот...не ги отворив очите ама знаев дека е братучедот мој :) кревам телефон...АЛО,КАЖИ БЕ...и следуваше ВЕЧЕР У 9 КАЈ МЕНЕ...ЌЕ ДОЈДЕ И ОВАА... еееех...нема спање...а баш сакав да се одспијам. Ајде не е битно...Станав...излегов...така поспан...дека ако седев дома ќе заспиев и после ќе ебев...ама рачно. И дојде некаде 8 саат...отидов се затуширав набрзина...у 5 за 9 бев кај него...е сеа влегувам ја...го глеам него со бившата му...ама кој кур си велам...неа ли ќе ја ебам сеа...Најбитно е шо си мислев дека ќе дојде кај него дома оваа...ама грешка,не била бившата...и излеговме...се поздравивме со неа...и овој ми вели пали бетмобилот...одиме...
  Добро си реков...ајде...стигнавме...ми рече да ја почекаме да дојде...ја му реков...седи чекај ти...ја отидов да ставам чорба(бензин). Така и беше...Се враќам ги видов заедно...се качија во колата...отидовме на едно не толку интимно место,надвор од градот.Го испудив од колата малиот...и останавме јас и таа...И почнавме некој ептен глупав муабет...Сеа ја не знаев шо да чекам ама еве ти ја она сама КАЖИ ШО САКАШ ДА МИ КАЖЕШ...ееееех сеа...и велам МНОГУ МИ СЕ СВИЃАШ?!ама ко да знаев дека ќе сака да праша уште нешто...ШТО ТРЕБА ТОА ДА ЗНАЧИ?? е сеа каде бе си викам глупи прашања...за ебење дојдовме, не за муабет...САКАШ ДА БИДАМ ПОКОНКРЕТЕН?? ја прашав...таа само климна со главата...почна да се пали...и реков МНОГУ МИ СЕ ДИГА КО ТЕ ГЛЕАМ! и оваа така зачудено ме погледна...леле ќе ме отера у пизду матер...ама грешка...го фати ко да сака да го откорне...оооо така ли...ДОЈДИ НАПРЕД...дека она од позади седеше...ме зачуди ко ми рече дека не сака...и си реков...сеа бензинот не е без пари...морам да наплатам...ИДАМ ЈА ОД ЗАДИ...и така и беше...отидов...го извадив...а она ко демек и е срам прво го фати онака...писмено...па усно...и така пушеше некои 15 мин. кога еве ти го малиот свете со телефонот на задното стакло....леле бе мораше ли да дојдеш му викнав...оваа беше уште облечена...излегувам надвор...ДОБРО БЕ...АЈ ТЕ МОЛАМ ДОЈДИ ЗА 15-20 мин...ама не...инсистираше и тој да влезе...ајде...ТИ МИ ЈА НАМЕСТИ...НЕМА СМИСЛА ДА ТЕ ОДБИЈАМ...влезе и он ама од другата страна...е сеа ја ко влегов...нешто не ми беше јасно...оваа беше гола. се изненадив...она сака од позади...и така овој малиот ја ебеше додека мене ми го пушеше...излеговме надвор...ја седнав на хаубата...таа го зеде ко да не е видела,ја дека нејкев да ја ебам,мене ми го пушеше...ама да знаете поубаво и од ебање :) и стана ладно...влегоа во колата...ја дојдов од другата страна...и повторно истото...само овој пат на предната клупа...таа стенкаше,офкаше...и беше убаво...на мене смешно...а и на малиот смешно...и реков дека ќе свршам...и го ставив во уста...ја наполнив...но потоа не падна ни капка...ТАА ГОЛТА си реков...браво...си продолжи она...без прекин...излеговме надвор...и братучед ми беше спремен...ја наполни...голташе повторно...ееех...ебати искуството...како и да е...интересно е 3-јка ама со 2 жени... :)
   
 3. Дивајн

  Дивајн блаблабла

  Член од:
  3 април 2005
  Мислења:
  16.545
  Допаѓања:
  1.824
  Прво, ова е ептен лош момент.:kotek:
  Второ, немораше да измислуваш ваква колумна ... подобро ќе звучеше и некоја реална, подобро напишана. Не може секој да биде Торчо мајсторот.
  Торчо, аиде продолжение!!!
  :helou:
   
 4. Toreador

  Toreador Spectacular Apocalypse

  Член од:
  24 јуни 2005
  Мислења:
  3.451
  Допаѓања:
  43
  Paaa....nema prodolzenie :D Krajot e toa :P
   
 5. Fortune

  Fortune шодаенешчо

  Член од:
  9 мај 2005
  Мислења:
  12.965
  Допаѓања:
  172
  Тоа не е крајот, јасно е која ти е поентата. Има уште, ама сакаш да си прајме филмови самите што се случило понатаму:icon_lol:
  Како и да е, добра колумна:vozbud:
   
 6. Toreador

  Toreador Spectacular Apocalypse

  Член од:
  24 јуни 2005
  Мислења:
  3.451
  Допаѓања:
  43

  Е добро утро :pos: :pos: :pos:
   
 7. Tarzan

  Tarzan

  Член од:
  7 април 2006
  Мислења:
  381
  Допаѓања:
  3
  да ти пратам видео или аудио...? да се увереш...а и слабо пишувам...ама јако доживувам :) шо да ти кажам...и мене не ми е верно тоа шо ми се случи таа вечер ама тоа е...
   
 8. Дивајн

  Дивајн блаблабла

  Член од:
  3 април 2005
  Мислења:
  16.545
  Допаѓања:
  1.824
  Си снимал?
  Би го поделил тоа со некој непознат како мене?
  Кул, прати ми го ... frozen_bd@hotmail.com
  :smir:
   
 9. Legija

  Legija

  Член од:
  6 јуни 2007
  Мислења:
  43
  Допаѓања:
  0
  Моментално одам кај една жена постара од мене неколку години мажена под-оставена,има две деца и многу добро изгледа за нејзини години. Како Цеца:)
  И помагам финансиски, и ги заслужува парите кои и ги давам.
  После неколку месеци дружење,познанство купив спреј за да биди "топо" активен 3 сати,планирав долга битка за да не се усрамам оти беше постара да не ми се смеј. Ојдов во нејзиниот стан децата нејзини беа Пелистер од на училиште и таа беше сама и ме викна да види шо знам и шо не знам. Влегов во ВЦ демек ке мочам, и се прснав со спрејот еднаш лево еднаш десно и мотивиран упаднав во спалната. На нејзиното тело имаше само гаќички и прслуче, кои во самиот момент посакав да и ги искинам со заби. Спрејот почна да делува и топо беше спремен за акција. Ја прекинав предиграта, бев многу запален,збеснав за ебање,а таа беше влажна жива вода.Јас така грубо војнички почнав да ја тртам од позади,и да набивам силно.Со едната рака ја плескав по газето(то ме пали)а со другата ја галев по цицките.Свршив ама поради спрејот топот пак во топ форма. Мачето почна да ги јади перниците инсистираше да прекини борбата ама храбрите не знат за назад,ако знаеше дека имав спреј и му забајв на топо ке ме исфрлеше од балкон.Со паузи со пишманења течеше битката ама задоволен само јас а таа викаше дека сум и ја превртил матката и дека не можи појќе, џабе романтики,џабе кандисвања и сила применив ама попусто.Нажалост битката беше прекината тврдејќи оти не и е железна пичката и после ова случка спрејо ми стана навика и дел од мене.Без него на мочање не одам.
   
 10. libra

  libra

  Член од:
  22 мај 2007
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  1
  Se stresov,gi otvoriv ocite,treperev kako peperutka.Oh boze pak onoj son koga se budish ne znaesh dali e strav ili orgazam. Silno blesnal den.Go slushav radiobudilnikot "denes Skopje so temperatura nad 40 stepeni.Mnogu ubavo promumlav.Bev potpolno gola.Teloto mi svetkashe bev ispotena.Gi doprev nabreknatite gradi,pupkite golemi i tvrdi kako kamen i naezena okolina.Libro vo ovulacija si, pazi shto pravish, se nasmeav.Prodolziv da ja lizgam rakata nadole po moeto telo.Dvapati nedelno vo gym se isplateshe.Imav cvrsto telo so blago istaknati muskuli i meko kaj shto treba.Posle sonot nozete mi bea vo "V"polozba a desnata blago svitkana vo kolenoto.J staviv rakata na mojata pichka.Beshe vlazna dali od sonot dali odvremeto.Bez da sakam prstot zavrsi na kilitot.Beshe kako mojte pupki nabreknat tvrd i lizgav "kako na drkach pubertetlija" imav obichaj da se shalam.Stop.Nema drkanje.Stanuvaj odime na bazen.Za dve nedeli odish na Mikonas i ti treba ten.Sripav vednas i trgnav kon banjata.Ziveev sama. Moite mi go kupija maliot apartaman vo Aerodrom za mojot osumnaesti.Beshe mal ama ubavo moderno namesten so edna golema spalna i ogromen krevet,hehe.Zastanav pod tushot i ostaviv vodata da go zavrshi svoeto.Bev mnogu oseliva vo ovoj period.Go osekav sekoj mlaz sekoja kapka kako go miluva moeto telo posebno cickite i mojata pichka.Od malechka imav edna navika pod tush.Blago gi rashiriv nozete vodata se slivashe megu mojte cicki niz papokot go miluvashe klitot i kapeshe od usnite na pichkata.Pochnav da mocham.Da sekogash mochav pod tush.Mozda losha navika ama mi beshe mnogu ubavo koga toplata mochka se slivashe nis moeto megunozje niz butkite,kolenicite se do moite stapala.Go osekav mlazot kako se sliva niz puknatinata na mojot gaz. Ja zemav rachkata na tushot go zgolemiv mlazot i ja staviv megu noze.Sakam chist gaz nadvor i vnatre.Prvo ja izmiv ligavata sluz od mojata pichka potoa go piknav sredniot prst vo mojot anus.So moja mala pomosh vodata go zavrsi svoeto.Bev kako nova.Nikogash ne upotrebuvam peshkir.Mokra izlegov od banjata.Gi chuvstvuvav kapkite na moeto telo.Se naeziv.Zastanav pred golemoto ogledalo vo hodnikot.So shto da go pokrijam ova telo?Imam visoki noze snazni bedra i izrazeni listovi na podkolenicite.Nema niedno vlakno.Znam, za 40 stepeni imam edno super mini fustance shto go kupiv vo Italia i sekogas se chudev kako tolku tenko a ne e prozirno.Italianska rabota.Go zemav od garderoba go natnav preku glava i padna nadole ame me dopirashe samo na moite pupki na cickite i na vrvovite od dvete polovinki na zadnikot.Prsluce nikogas ne nosam.Ja otvoriv fiokata so gakichki i barv pogodna boja.Libro gaki na 40 stepeni vo Skopje mora da si luda.Ja zatvoriv.Gi natnav sandalite, sekogash na visoka shtikla.So moite 172 okolu 180cm.Go grabnav sportskoto tashnice i izletav od stanot.Nadvor pekol ama bev seuste mokra pa nebese strasno.Mi trebashe taxi zastanav na trotoarot do avtobuska i go otvoriv tashniceto.Budalo edna ja zaboravi mobilkata kako ke vikash taxi.Bash vo toa vreme se strkala edno skopsko crveno avtobuvche.Se vturnav vo nego bez da mislam.Ne znam sto mi stana retko koristev autobus.Se ukotviv na zadnata platforma.Nemashe mesto za sedenje.Go vklushiv radarot.Avtobusot poln ama moze i polosho.Vazno ne se dopirame.Pred mene okezeno ligavo lice na skopski drkac ne simnuva pogled od moite cicki.Naviknata sum.Ignoriraj.Nemoze nishto podobro da ocekuvash vo avtobus.Poleka se zavrtev nanazad da ja snimam pozadinata.Uuuuuups.Visok crn fraer nakaj 30 so blago kadrava kosa sredna dolzina ubavi crti so naochari za sonce gleda vo pravec na prozorecot.Niz letnnata tenka vishnja boja bluzicka se nasetuvashe i biceps i triceps i site ostanati gim rezultati.Kozen kaish pa svetlo sivi letni pantaloni so faltichki i malce podole se odcrtuvashe negovata gordost.Mu lezeshe na leva strana.Sekogash pobeduvav koga so drugarkite gi ocenuvavme preku pantolani.Vo ovoj sluchaj Libro 17 spushten hahahaha.Mora da sum preterala, poveke ne gledashe niz prozorecot,imashe diskretna nasmevka na liceto i mozeshe da se zirnt biserno beli zapchinja.Se zdrviv sigurno bev crvena kako zar.Brzo ja zavrtiv glavata.Drkachot se ushte zjapa vo mene samo malku podolu.Kako se redata stanicite taka jas drkachot i sedumnaeskata stanuvavme pobliski a na momenti duri i dopiranje.Kako shto izbegnuvav da se dopiram so drkachot taka se dopirav do sedumnaeska.Nemav drug izbor.I krivina.No moment gubenje ramnoteza.Mojata leva polovina na zadnikot cvrsto zalepena na negovata sedumnaeska.Ovoj pat nesto pogolema.Se ukochiv i ne se pomrdnav.A i ne beshe losho_Odednash toj se trgna.Libro gusko te otkachi.Pichkata veke mi beshe vlazna.Povtorno krivina na drugata strana i povtorno lepenka ovoj pat tochno na puknatinata na mojot zadnik.Mnogu potvrd 22+ i go osekav po celata dolzina na mojot zadnik.Drkachot napagashe reshiv da ne mrdam zar pak ke se podtrgne.Jas ne mrdav ama kako se druckashe slatkoto avtobuvche taka se poveke go osekav nabreknatiot kur po dolzinata na zadnikot i veke tesno pripien na anusot i mojata pichka.Odednash pak se trgna.Zbesnav me dovede do ludilo.Sakv da ja zemam rakata na drkachot i da ja butnam megu mojte noze.Toj nemashe da odbie.Megutoa pak greshka.Naednash osetiv kako negoviot kur brzo lizna pomegu mojte noze.Dvajcata bevme razligaveni.Ja osetiv negovata glauchka kako lizga preku mojot klit i ponapred.instiktivno ja staviv mojata raka napred da ne se potkrene moeto mizerno fustanche.Chuvstvuvav kako negovata glauchka udira vo mojata shaka.Bukvalno go javav negoviot golem kur dodeka autobusot se grizeshe za dvizenjata.Poveke ne gi slushav tapite udari na avtobusot po skopskite dupki.Odednash glauchkata go smeni pravecot.Osekav kako mi se para vnatreshnosta.Negoviot kur prodirashe vo mojata pichka koja se grcheshe kako gasenica.Naednash molk prazen prostor ne ja chustvuvam mojata tezina,treperev kako peperutka, pomisliv na sonot, dali koga ke gi otvoram ochite ke go vidam tavanot na mojata soba."Ajde luge malku napred" se slushaa glasovi.Gi otvoriv ochite.Pred mene razligavenoto lice na drkachot prstite na mojata leva raka vkopani vo negovata nadlaktica.Negovata shaka na mojata leva butka.Brz pogled nazad, pozadi mene debela zena so dve torbi od pazar koi se cheshkaa po moite noze.Se izvinuvam, Se Izvinuvam se butkav niz lugeto.Izletav nadvor od zadnata vrata.Pekol.Se razvrtev brzo levo desno ni trag od sega dvaesetichetvorkata.Se vturnav vo prvoto kafule i sednav na masata do prozorecot.Gospogice dali e se vo red prasa kelnerot.Da prekrasno proshepotiv."Chasha voda so mnogu mraz ve molam".
   
  На Goran_Makedon му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Johnny Stulic

  Johnny Stulic Гостин

  мое прво пушење

  Едно утро се собравме онака една тајга школски,комшии,роднини ко од Тризла за на уред да одиме на капење во еден Вир.
  Имав некаде 15-6 дркав ко луд на Небеске Лисице и Деби осваја Далас 1 и 2-ката секое испапчено топче на девојка во мене се разбрануваа емоции и да не ја тупам многу колку бев напален за жена како февруарски мачор ја прифатив поканата на 3 другарки да одиме во вирот кој е малку поодалечен од овој главниов каде што се капи цела раја(од време сум авантгарда)и тргнавме Јас Весне,Тање и братучетка една на Тање Биле од некое село дојдена на поседок кај неа.

  Аха си реков че видам цице преку купачи нека седат овие долу куратариве таман стасавме кај вирот прекрасно чиста вода ,наполнат до горе одма се фрлив да се разладам .Дамиве вообичаено ај прво намачкај ме да не изгорам чекај покасно че влезиме и по еден добар пол сат влегоја во вирот и почнавме да се шлапкаме.

  По еден пол час излегов излезе и Тање и Весна остана само Биле која како да не видела вода се радуваше(Од Пуста Река крушевско можи да беше) . Тање и Весна направија договор да ги земат торбите ,а јас сам да ги почекам .Се согласив меѓутоа Биле рече дека и таа ќе остане да се покапи.Двете се подгледнаја меѓу себе и рекоја како сакаш се враќаме за пол сат.

  Само што се поодалечија одма се нурнав во вода и и викам знаеш да нуркаш не таа одговори сакаш да ти покажам се согласи и и реков да ги рашире нозете да поминам преку нив знаето онаа стара финта по одмори .Се натегаше малку па и реков дека стално така се зафркаваме со Тање и Весна.

  Ги рашири нозете и јас се нурнав таман да поминам под нејзините нозе ги стегна се подисплаши и се превртивме двајцата.Таа непливач малку се подисплаши и ја кренав ама онака блиску до мене.Градите и беа прекрасни малку намовнати од ветрот меѓутоа прекрасно мазни природна плавуша баш.

  Се приближив до неа и и викам дека е прекрасна и се обидов да ја бацам во уста директно ,малку се натегаше демек врти глава стега муцка и потоа пушти .Почнавме да се лапаме и јас ја спуштив раката на нејзиното газе таа почна да ми ја турка и потоа се префрлив на цицината .
  Таму беше поопуштена малку и само рече да не дојде братучетката ,Јас ја разуверив дека нема шанси да дојде дека таа сега не е ни до половина пат за натаму.Онака се лапаме кај мене експлозија у гаќама и одненадеш ме фати баш за понос од изненадување и возбуда дури почнав да стенкам,наведни се и реков имаш пробано да лижиш?

  .......................................................не ова не беше моето прво пушење мада беше во истата ден ми се развика животињо кретену излегувај сместа и јас појдов да дркам за да можам да слезам долу(јајцеболење) одеќи кон шумата го начекав Пеце.
  Пеце баш беше онака секогаш ведар и насмеан атлетски граден беше мештанин од селото ама сите капачи го познаваја.

  Шо бе така што одиш ми вика и му ја кажувам сторија со биле и ми вика еј педер ми стана а бе остај јас сега одев да го дркам.

  Го извади само малку од купачи колку да го погледнам.Се шокирав имав видено претходно ама вакво нешто големо не,

  Сакаш ми рече шеретски

  Не бе не заебавај.

  А бе ајде само еднаш дај само така во рака малку да го повртам му реков стварно беше нешто најголемо што имам фатено и видено до тогаш.

  А бе свиткан е многу се насмеав.

  Ами кога е во купачи цел ден како сакаш да биде ми вика.

  Почнав да одам со рацете горе долу со два прста и по малку ја доби вистинската форма стварно беше голем,

  Ајде земи го во уста .

  Нема шанси му викам

  Ајде знам дека сакаш. стварно ме привлекуваше да го лапнам и на крајот реков а бе ајде од еднаш што и нема никој да разбери и му напоменав на никој да не кажува.

  Ајде без гајле побрзо да не дојди некој.

  Го зедов во уста немаше баш посебен вкус на врвот малку го лизнав по страна и му викам ајде пали.

  Тоа беше моето прво пушење на Партнер 120 с
   
 12. SWEDEN

  SWEDEN 38ca ama nikoj ne verue

  Член од:
  16 февруари 2007
  Мислења:
  2.531
  Допаѓања:
  27
  Spanija . Otsekogas velele deka e mnogu interesna zemja. Vo prvo vreme jas osven brda i more ne ni vidov nisto interesno. Se dodeka ne se sluci taa vecer. Na patot po Benidorm tragajki legendarnite diskoteki za koi se ispostavi deka se prazni vo spic vo sezona se upativ so kolata kon mojata vila odalecena 40 km od mestoto na zlostorot. Me mrzeshe da vozam brzo a zgora na toa bev i delumno pijan. Roverot poleka tromo se iskacuvashe po ridot blizu do Altea prekrasno mesto pomisliv. Podzakociv da poglednam pri vlezot na gradot. Odednas na autopistata pocnaa da iskacaat noknite dami.

  Si rekov cekaj daj da proverime ceni da ne fatila inflacija cisto informativno nisto poveke se ubeduvav namaluvajki ja brzinata. Zastanav pred mene se pojavija 4 devojki .

  Hola rece najniskata

  Hola izgovoriv jas

  Bidejki sum biznis orientiran reshiv da preminam na stvarta dodeka i zimav merka na kineskinjata megu niv.

  Kolku kosta prasav ?

  Ne dobiv odgovor me gledaa chudno kako da sum pred ziri komisija. Odkade si prasa najvisokata ?

  Na angliski odgovoriv zarem e toa bitno da ne planirate da se zememe se nasmeav

  Najniskata ja povlece i pocna da i govori na Romanski - toj garant e rumun rece taa begaj od nego.

  Ama ne sum rumun izvikav jas zbuneto prijdi poblisku i rekov na najvisokata. Se dvoumeshe za moment i prijde . I velam od Makedonija sum ne e bitno kazi mi kolku kosta ?

  50 evra rece taa

  Pa, sto nudis za 50 evra ja prasav delovno .

  Zborimi na tvojot jazik rece taa .

  Jas se gledam dal da se smejam dal da placham jebote faken intervju na avtostradata i toa da platish da ebesh .

  Na makedonski i odgovoriv : da ne ti treba i maticen broj i saldo u banka u tri primeroka ti pustam na fax se nasmeav

  Ne ne ne vleguvam kaj tebe izgovori taa . Se svrte i si zamina kaj ostanatite.

  MInuta mi trebase da se sozemam sto se sluci gledajki kon niv. Dal imaat raboteno u Tetovsko negde prethodno pa loso iskustvo dal ima nekoj nov adet za tender ispolnuvanje uslovi za pribiranje prostitutka u 3 saat sabajle uste ne mozev da ukopcham . Se nasmeav i produziv ponataka . Roverot zbesna u narednite 10 km . Poleka navlegov u sledniot malo gradce blisku do benzinskata pumpa. Koga tamu veke cekaat dve gospodjici u nivnata pozna mladost, crni spanski ciganki.

  Eh si velam daj da proveram dal i u ovoj reon postojat slicni tenderi ... zakociv i ja zapocnav procedurata.

  Hola velam jas

  Hola me merkaat gospodjicive.

  No habla espaniol habla englese - zaprasav jas

  No, solo espaniol izgovori ednata

  Ok, si rekov jas da vidime dal ke ima potreba od sarmiranje i ovoj pat.

  Pokazav so prsti : How much ?

  Chokar 20 a toa drugoto ne go ni razbrav ama gospodjicava u tesnoto zdolniste pokaza elegenatno so racete napred nazad 30 euros.

  Really - rekov jas

  Si two chicas per 50 euros ... rece taa sto valjda znacese deka mi davaat nekoj popust ako gi kacam i dvete. Za moment pomisliv pa dobro bar popust dobiv grupen ne ke e loso ko za pocetok na nokta.

  Se broev imav nekoi 70 evra u djepot i mislata mi bese two chicas or not two chicas ... now is the question
   
 13. Струмикс

  Струмикс Еден...не го знаеш!

  Член од:
  9 декември 2005
  Мислења:
  13.791
  Допаѓања:
  3.274
  Ај продолжение...:vozbud:
   
 14. SWEDEN

  SWEDEN 38ca ama nikoj ne verue

  Член од:
  16 февруари 2007
  Мислења:
  2.531
  Допаѓања:
  27
  2 del

  E jebiga, zapaliv cigara gi gledam me gledaat . Trojka hmmm. Posto sum realen i znam deka trojki ko u porno filmovi koa naltuvas na dve devojki u penjuari koi si gi ceshkaat pichinjata se ednakvo verojatni ko da te strefi grom u Sahara u susna sezona prekrshiv pravilo. Brcam u djep sto ke vidam samo eden kurton .

  Vikam upagajte doduse ne na makedonski , ali vamos kao zbor nekako lesno se pamti.

  Ednata sedna na suvozacko drugata se zavali na udobnanite zadnji sedishta.

  Taa do mene pokazuva so prst da vrtam tuka u blizina . Samo ako sum poludel si vikam jas se napraiv ne ja razbiram i produziv ponatamu i mesto lokacijata ja izbrav samiot . Prviot parking so pogled na more.

  Zastanav i spustiv sedistata , automatik razbira se da se pocepam i jas malce . Kolata djam sve na dugme, aj si vikam ke gi impresioniram . Poleka se spustiv na zadnjeto sediste i impokazav kade da stojat. Se prebacija na prednite sedista bez zbor . Pocnav da gi soblekuvam . Veke bea spremni se gledase deka dolgo se na autostradata. Uigran tim sto bi se reklo. Gi zavrtev da im gi gledam natrtenite gazenca. Poleka gi slapkav so racete a tie pocnaa da se baknuvaat. Ja zgrapchiv najbliskata za kosa i ja pribliziv do mojot slic. Bez ramisluvanje samo se nasmevna dodeka pocnuvashe da preoga so polnite usni po mojot kur . U toj moment ne ja ni primetiv drugata .Poleka me raboteshe bavno, izgleda im beshe kraj na smena pa se nadevaa na tips jebem li ga sto ke beshe. ja grabnav i drugata za kosata i ja pribliziv poleka nezno kon moite jajca. Klasika . Mi ideshe da svrsham dodkea uzivav vo dvata jazika na mojot kur. Jebiga se osecav mocno, nema zafrkancii nema bosh muabeti dobro pushenje i uste podobar tandem. Dodeka ednata go zimashe drugata pocna da se poigruva so moite jajca pobrzo i pobrzo. Kako da znaea deka ke shiknam . Pocrnata koja gi imashe site zabi vo glavata seuste ja poljubi drugata i se prefrli od moite jajca direktno na mojata glavichka. Pocna da ubrzuva. Rakata na drugata pocna pobrzo da drka . Ke svrshev za sekund no gi otrgnav. Sakav ova da prodolzi poveke . Im go podadov zguzvaniot kurton .

  Pocrnata ja nadignav malce sakajki da i navlezam odnapred . Nozete i bea dolgi glatki na dopir... Navlegov poleka ne smeejki da ubrzam ritam

  Izvika :

  ohh papi oh pappi ...

  Ne beshe tolku tesna kako sto ocekuav spored nejzinata karlica no ne beshe ni kako tunel . Ja drzev cvrsto da ne i ja dadam kontrolata bidejki ke svshev ko mlad majmun na zelena banana. Poleka navleguvav a so drugata raka ja dopirav koleshakata po cickata. Pocnav da ja mesam imashe golema pupka. Ja pribliziv kon mene i ja poljubiv . E jebiga ne mislev dal nekoj svrshil prethodno tamu tolku bev pijan sto uste malce mi faleshe i da im gi lizam iskreno.

  Posle nekolku pojaki udari i povtaranjeto na scenarioto papi oh papi ... poglednav nadvor na parkingot nemashe nikoj. Im rekov da izlezat nadvor . Bordoto golema hauba na roverot bese dovolno golema za uste dve koleski si pomisliv dodeka navleguvav vo drugata . Imase nekoi baknezi po mojot vrat dodeka go pravev toa , vleguvajki odnapred sega ovoj apt pozabrzano i pozapaleno.

  Podzastanav ... od sekogash sum sakaal da ebam dve picki u taa poza mi ostanalo fetis od detstvo koga gledav eden film so edna indijka i edna plavusha. Mi se javi toj flesh bek vo momentot i im narediv pak da se natrtat malce da gi ispaknat gzinjata . Racete im bea dopreni na haubata. I vlegov na najbliskata . Potopla picka moze ne sum osetil u zadnji 5 godini. Butav kako mutav , napaleno ne ni obracav vnimanie veke . Ja lupav drugata po gazot ritmicki so moite shaki. Mi doagashe pak da svrsham , pa radi toa se premestiv kon drugata gazeto suste beshe mazno . Veke ne izgovaraa papi papi ne se ni poglednuvaa. No ne ni bese bitno jas ebev dve spanjolki edna do druga i ic kur ne mi cuese za drugo. Dodeka ja brcav taka od pozadi drugata go svrte pogledot kon mene i me zgrapchi za jajcata nezno. Se osetiv kako pomiluvan . Me pogledna taka kurvinski a sepak jebozovno pakleno jebozovno sot ne mozev da izdrzam veke . Ja lupav koleskata a gledav vo nejzinite oci , se nasmevna.

  Se nasmevnav i jas . Bese ubavo cuvstvoto i moreto dobi nekoj drug sjaj bar taka mi se cinese . Go izvadiv , brzo kurtonot bese totalno mokar go frliv na zemjata i pocnav da ja spricam nasmeanata po facata. Drugata se svrte podklekna i go iscica do kraj . Legnav na haubata a tie se smeskaa.

  Hey amigo izgovori ednata esta bien he ?

  Jebeno bien rekov zemajki zdiv.

  Gi navlekov pantalonite brcnav vo djepot ne ni broev dadov se kolku imav i povtoruvav esta bien chica esta bien

  Gracias senior rece ednata

  Te nada promrmorev odmavnav so rakata i go zapaliv Roverot. Ovoj pat pred mene bese mnogu spora voznja koj znae mozebi do idnata benzinska stanica do najbliskoto gratce.
   
 15. SWEDEN

  SWEDEN 38ca ama nikoj ne verue

  Член од:
  16 февруари 2007
  Мислења:
  2.531
  Допаѓања:
  27
  120 km , cas vreme i tri dami

  Spanija nedela site se na nekoja fiesta ili na plaza a jas se nerviram. Biznis zdelkata mi zavisi od edno da ili ne . Nervozen i vo ischekuvanje reshiv da se provozam . Sonceto peceshe silno erkondishanot raboteshe a jas palev cigara po cigara. Na patot kon Oliva sekogash podzastanuvav da vidam kakvi se devojkite na avtopatot. Ne deka ke napraev nesto ama podzastanuvav ne znam zosto. Nekoja perverzna misla me terashe sekogash da podzakocham i da se nasmevnam na devojkite koi se kriea vo trskite. Toj den nemashe niedna ebena devojka. Ni edna nitu za pogled nitu za nisto .Mi trebashe nesto da mi gi otrgne mislite , mi trebashe zena vo bilo koja forma . Site bea na plaza se banjaa i shansite za normalen fak bea out of kvestion, sepak mnogu e rano jebeni Spanci nokniot zivot im pocnuva po 2 casot po polnok promrmorev vo sebe povtoruvajki ..ja mrzam Spanija ja Mrzam .

  Resiv da se vratam kon plazite na Denia moeto omileno mesto prekrasna plaza dolga so golem shirok horizont. Odvreme navreme na patot nanazad povtorno poglednuvav kon trskite no zaludno. NItu edna . I togash kako vo filmovite se pojavi taa fotomorganata. Odaleku ne mozev da prepoznaam dali e toa zena na patot. Usporiv. Imashe kratko suknjice crna so naocari za sonce . MI zaliche na edna moja ljubov > Izgleda mi od sonceto ke da e . Zakociv pred nea .

  Hola

  Hola rece taa

  How much rekov 30 ?

  Si 30 rece taa navednuvajki se

  Sto mu ebem mater si vikam ajde vikam vleguvaj vo kolata. Vleze poleka i pokaza so rakata vozi natamu vo trskite . Patot beshe tesen se upativme na 50 metri vo blizinata na edna razrushena kuca.

  Od zbunetost ja zaprasav tuka ziveesh ?
  Se nasmea ne tuka e dobro mesto , ajde da izlezeme mi rece no daj gi parite prvo .

  Ok gi butnav parite vo nejzinoto prsluce, imashe mali cicki pa toa mi izgledashe smeshno . Se nasmea .

  Izvadi kurton od nejzinata canticka . Gi spustiv gakite i onaka na pola kopje vednas se fati za rabota na brzina go vmetna kondomot nekako . Lele ne mi se diga u kurac sramota pomisliv . POcnav da ja drapam po maloto gaze ja spustiv rakata po nejzinata leva noga na koja osetiv golema luzna. Taa samo se spushti pomagajki mu da se nadigne malce .

  Tesko i ideshe . A i na mene . SAkav da si idam ama ke ispadnev papak pa junacki uspeavme so zaednicki sili da go nadigneme na nekoi 70 posto. Prestana da go pushi po nekoi 20 sekundi rece dosta ajde . Dodeka go pusheshe mislev na I. kolku mi beshe ubavo koga taa go pusheshe covece. Seedno bev vo ustata na nepoznatata i samo slusnav povtorno zborovite ajde.

  Veke beshe natrtena blago na noze i gocekashe od pozadi . MAcno nekako uspea da vleze . POcnavme kalsikata napred nazad . Probav da napravam nekoi bravurozi u stilu drz ne daj ama ne mi ideshe samo mislev kako e ova apsurdno vo momentot i kolku mi bilo ubavo so nekoj drug koga sum osecal ljubov .

  Ja prekinav sakav pak da go pushi. Me odbi. Morav da ja zgrapcham pojako za da ne mi padne , pocnav da ja lupa sto pobrzo no taa pocna da gi trga moite race koga se zanesov slapajki ja po gazot . Dodusha sea receno imashe ubavo malo gaze. Go gledav kako vleguva i mi skurchi reshiv da ja stavam na haubata i da i navlezam odnapred. Ja zgrabciv i ja lupnav na vrelata hauba i pocna da pisti . Toa malce dade zar vo mojata napalenost koja se gubeshe . Nejzinoto smeenje me iritirashe ama si velev barem e zabavno sto ima vrska .

  Se otrgna i povtorno se napupi nad kolata . Jas celo vreme cirkav dal od trskite ke mi iskochi nekoj makro ili sto ti ja znam pa mozebi zatoa tolku bese interesno ova sto go praev . Taka zverejki dodeka ja lupav od pozadi ja gledav vo staklata. Kako me pali toa pa duri i so kurva , huh... taa napokon ispusti nekoi krici dal od kurtoazija dal od topoto ne znam , me popali i svrshiv vo nea . Go izvadiv kurtonot mi podade maramche i se smeevme. NE beshe losho zaboraviv za moment koi sranja se pred mene. Izgovori chao me pogledna i si zamina koga ja vrativ na nejzinata pit stop pozicija.

  Vozejki zapaliv cigara i se upativ kon Denia plazata. Vednas sakav da se izbanjam kako da napraiv nesto mnogu prljavo. Se nurnav vo vodata. Bese topla i pocnav da se smeam uste ne sfakajki sto bev napravil. Vo blizina imashe eden bar Bob Marley muzika si rekov mi treba alkohol posle ova .

  Johny walker i kola rekov

  Sorry senjor no johny rece ubavata shankerka .

  Then nothing rekov

  Do mene na shankot beshe edno tipche u nekoi sredni 30 godini so tetovazi i se nasmea Solo Johny a ?

  Si solo i siempre Jophny rekov i si ja zemav koka kolata sednuvajki na obliznata masa.

  Otpiv goltka i pocnav da razmisluvam ... ebenje vlez izlez pocnav da se smeam . Do mene bea nekoi narkomanchinja Spansko drustvo bea djointosani 5 tipki kako klenoi . Go osetiv mirisot uste na shankot , kako mi beshe samo toa poznato i potrebno . Prokleto kopile solo johny jebeno dilerche imashe edna petica familijarna u rakata ja pusheshe i se smeshkashe . Ubavo mu e i na nego sekoj so svoeto si pomisliv jas. Gi nabljuduvav kako vrtat na sred bel den. Mirist beshe ubav. Se obiduvav da ne mislam . Ama od sonceto primetiv pocna pak da mi se diga. Fak sto sega , otpiv od kolata. Abe kako e mozno da svrsham tolku brzo ni 10 minuti nemashe se prasuvav . Kako se poveke mislev na toa se poveke mis e digashe , i se primetiv kako gi zagleduem chudno devojkite so djointot.

  Fak, mi se ebe ... se proevbav gotovo e . Znaev deka ne mozam da se sopram .

  So zabrzan od otidov do kolata , i ja zapichiv 30 km nazad da baram pak nekoja jebachina. Ne mozev kako pacient , mi se ebeshe ednostavno. PAk zakochiv pak dve devojki ovoj pat plava i crvenokosa. Crvenokosata pocna nekoj pak isti muavbet . Imashe ubavi ochi , liceto ne i beshe losho ama predi se imashe golemi cicki i toa cvrsti .

  Rece nekoja cena ne se ni secavam vo toj moment. Samo rekov ok vleguvaj, no ne me brzaj mozebi ke sakam dva pati ako se okazes ke ti platam extra rekov. I ke ti pravam sto jas sakam dogovoreno ?

  Rece da .

  Povtorno vo trskite so kolata . Povtorno nekoe jebeno mesto skrishno no ovoj pat bez urnatini. Rece zastani tuka a jas samo gledav deka nema izlez nazad so kolata vo slucaj deka nesto moze da mi se sluchi. Osetiv strav a toa e dobro pokacuva adrenalin , toa me pali sega vo ovoj moment. NE se palev na sexot tuku na stravot i na osetot deka si ziv . Po nekolku sekundi pozadi nas na 10 metri se parkirashe edno taksi .

  Prasav koj e ova ?

  MOjot prijatel ne se sekiraj uzivaj

  Ama reci mu da si ide glupo mi e i rekov

  Ne ne nemaj gajle rece taa . Kade sakas nadvor ili vnatre ?


  Vikam pozadi ke ideme ajde. Prvo parite rece taa. I gi dadov i poveke nego sto pobara. Se spusti so usnite ko mojot kur. no prethodno nezno go drkashe dodeka ne go postavi kurtonot. Se digna . Gledav vo nejzinite cicki bea golemi. Dodeka go pusheshe poleka i starasno moze da se kaze bese razlicna od prvata imashe poinakov stil . Go pusheshe na glavichkata i vrteshe , mi ideshe da svrsham . Ne mozev da veruvam deka mi ideshe da svrsham . Ne beshe ubava no nejzinite cicki bea vo moite race, nejzinata usta na mojot kur i dvolno beshe toa. Toa i faktot deka sum vo grmuskite trskite i makroto ne gleda na 10 metri . Fak beshe mnogu jebozovno bar taka mi se chineshe.

  JA PREKINAV I I REKOV DA SE KACHI NA NEGO ... Beshe golema

  rece nema da mozam

  rekokov kachi se ke bide brzo

  Pocna da mesha cickite i gi gledav samo pred moite ochi, nemashe zvuci od nea nemashe strast nemashe nisto samo cicki pred mene golemi bujni cicki . Se spomnav na Silvana so nejzinite cicki . POcnav da ja lupam odozdola sto pobrzo . Svrshiv ko prvolache nemashe ni 5 minuti wauu dobro beshe imav povtorno rash.

  I rekov sega vtoriot , ajde poleka imame vreme im rece 45 minuti . Al jebiga kurvinsa rabota kaj niv e kako na stoperica nema lezet osven ako ne gi tepas ama jas ne sum takov . Rece moze na brzinka za 5 minuti ako sakas. Go zema da go drka poleka , beshe celiot isotsten. Mehanikata ne mi odgovarashe , nebev veke napalen ama voopsto , ja gledav deka se machi. Pa jebote baras ljubov ili sex si pomisliv i pocnav da se smeam ko blesav...

  Zosto mis e smeesh se nasmea taa

  Ne na tebe baby rekov, prestani super beshe ne mora vishe posedi samo 5 minuti ne mora sex uzivaj . Se smeevme kako da sme drugari. Koj kurac i ja sakam drugarstva so niv ne znam ama super mi se . Se nasmea na krajot ja sotaviv vo trskite. Makroto me gledashe nekako cudno , beshe crn rumun ama koj mu ebe mater . Podzastanav pred negovata kola namerno da vidam dal ke me udri nekoj rash povtorno. I da me udri . Jebote pak me strese. Zapaliv kolata i zapaliv cigara vozejki nakaj doma . Proveruvav kolku benzin imam koga na nekoi mozebi 2 km se pojavi ona. JEbozovna crnka , so sexy gakicki naocari na pllaza ne mozes da ja poznaes sto raboti. MI se dopadna tetovazata. Vozev brzo ama seto toa go usnimiv kako na lenta. Zastanav na prviot parking, da se sozemam.

  Sto prais budalo si vikav ?

  Ma ebi bre rece djavolot u mene kaj edna tuka i tri sto ima veze ebi bre...

  Si vikav sea ovaa ke ja iskinam od ebenje em e najubava em e najmlada ...pocnav da krojam planovi a ne pominaa ni 10 minuti od prethodnata.

  Brcnav vo djepot . Imav samo dve po 5 evra hartija i nekoi sitni evra... Pocnav da gi brojam kako narkoman , ispadnaa 10 . Lele dal ke mi da de za 20 ce , si vikav mora da mid ade za 20 ce ama kako be sramota da i placam so sitnurii. MI tekna . Nema koga e krizno odma mi teknuva. Se strcav do oblizniot lokal koj prodava pomarandji na patot. POcnav pliz senjor daj bre sitno da ti dam pocnav na naski da mu zboram. Me gledashe cudno.

  10 euros ok give e paper

  kako me razbra coekot sto sakam , vrska neam mlatev so racete navam natam i mi smeni parite ...yesss imav dve 5 ki i edna desetka od stariot ...ima sansa da ebam pak moze ke mi dae popust. Se mislev dal da baram samo pushenje posto toa eptem tesko svrsuhvam ako i se malce parite... sot znam .

  Dodeka razmisluvav za toas zborev so coekot i so poslednite 50 centi uspeav da kupam dve pomorandzi za uslugata. Ja smackav prvata . BEshe golema i socna kako picka koja ne smeev da ja imam vo ustata.Samo mislev na ebenje i kako da mi dade za 20 ce.

  ZApaliv kolata taa se uste beshe tamu.

  POcnav look problem se nasmeav jas ko vikam sharmot mi e jaca strana

  What problem rece taa ?

  only 20 sorry but i really like you - i rekov ok zaprasav i i gi pokazav parite

  Ok rece se nasmea.

  Vauuu jebote kako mi se digna u momentot znachi. Pak vozev kako vo trans po nekoe tesno patche . Pak zastanav . MI reche parite ok ?

  I gi dadov veke znaev procedurata.

  MI pokaza so prst da ja sledam , kuj znae kaj me nosi ni kolata ne ja zakljucav ama idev bese vozbudlivo pak u nekoi jebeni trski koi sega gi obozavam. Dodeka idese zboreshe nesto deka vremeto e mnogu toplo i loso za nea a jas samo i go gledav gazeto i tetovazata.

  Rece here ok

  Ok rekov jas se pomestiv malce da imam preglednost kon vlezot na trskite . Pocna da go drka ne mislev deka ke se krene tolku brzo. Ke te rasporam sea ama kako si mislev. MOze samo stoecki kako zivotinji ...huhh...samo cekav da se spusti i da pocne da go pushi. KOga gi spusti usnite na mojot kur bese prava radilici , go zimashe cel beshe mek no navistina se nadigna mnogu brzo. Ovaa sakav da ja ebam kako na natprevar da izdrzam poveke. Rece ok now ?

  rekov ok ko u trans zverejki nekoj da ne naide

  Samo se svrte i go napuci gzeto. I vlegov picheto i beshe tesno no kako akterka u porno bez glas. Moze e namerno si vikav taka poveke palat mazite da se odkazuvaat, pocnav da ja slapam po gazot gledajki vo tetovazata jebeni tribal go ebam ebeniot tribal pocnav da buncam , mi gi otrgna racete NO NO ok sorry se zanesov...pa se prekinav ...nekako mi beshe zal znaev deka i ona e na brzanje ne sakav da ja mrcvaram i zapnav sorabotuvav da svrsham pobrzo . Ne mozev da se sopram me paleshe seta taa profesionalnost . Lupav lupav gledav vo gazot . Svrshiv i vo ovaa. Rece Ok ? rekov uste moment poleka ok odgovori taa so vistinska doza na poslovnost i smirenost vo glasot uz blaga nasmevka. Kako samo sakav da i go izvadam kurtonot i da ja slapam po facata na krajot da ja gledam kako si igra so mojot kur mnogu beshe dobra taa slika. Taka zavrsiv i go izvadiv od nea poleka. MI podade maramce. I uste edno a jas se smeev i taa se smeeshe . Trgnavme nakaj kolata i samo mi rece cao i prodolzi pred mene. NA razminuvajezastanav i i podadov pomorandjata, se zablagodari , mislam deka i beshe milo barem toa mozev da go napravam za nea.

  Vozev nakaj doma so nasmevka na liceto, ne znaev sto kako i zadto go napraiv toa , ne mislev na nisto samo na filmot kako trite devojki bea na mojot kur i ne mislev na nisto a samo toa i mi beshe potrebno.
   

Сподели преку: