Ѕверење во женски гради - добро за здравјето!

Capitano

...
Член од
24 октомври 2007
Мислења
1.344
Поени од реакции
137
Во овие студени денови и периоди на настинки секој имунитет е добредојден.
Слободно претставничките на понежниот пол од форумов нека се погрижат за нашето здравје :smir:

Ако немате слики може и некоја вонредна собиранка да се организира...:pipi:
 
Член од
17 јули 2006
Мислења
3.114
Поени од реакции
22
Jas letoska se udaviv vo cicki, vo ohrid taka da uste mi drzi vlaga:sekss:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Докторе денес малце кашлав, да ми препишете нешто против кашлица?
Докторот: Дете за тебе гледање цицња ќе свршат работа. Два пати по 20 минути, препорачливо е еднаш пред спиење да гледаш
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.795
Зјапање во добри гради подобро од медитација.
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
A cicki od krava,sto so niv,dali i tie se dobri za zdravjeto? :smir:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
619
Поени од реакции
45
Нема везе, шпекулации, и ја се ѕверам по машки газиња цел живот, па све нешто сум настината.

Абе ова е некоја conspiracy theory, сакаат да ни исперат мозок за да не ги караме кога зјапаат ко драчевци, демек за здравје е само. Кога ќе почнат мажи на улица да им викаат на жени: „Ме заболе глава нешто, извади цицката“, тогаш ќе видите колку сериозно влијаела статијава. :icon_lol:

Баш би било фино, да иам медицинска поддршка, шетајќи се низ центар, да изглумам главоболка , и на првата естрогенска носителка и цвикам дека ме боли глава, она вади цицка, ја зјапам, ми проаѓа главоболка се отпоздравуваме културно и секој по свој пат:vozbud::smir:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.543
Поени од реакции
42
А ѕверење во што би било добро за припадничките на понежниот пол?
 
Член од
17 март 2005
Мислења
11.493
Поени од реакции
1.584
Ако немате слики...
А бе не на слики да гледаш и да си отуѓен од природата, туку поентата е во живо.

Не знам за вас, но брзината на животот и неразбирањето од одреден број жени по ова прашање прават да не е лесно да се гледаат “нештата’’ 10 или повеќе мин. на ден Изгледа секој маж ќе треба да си одреди своја “целна група’’ која ќе е флексибилна по прашањево, а се останато што ќе се види да биде бонус.

Инаку студијава многу сериозно се однесува кон ефектите на гледање гради. Изгледа ќе да е точно дека има некаков реален ефект...
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Здравјето пред се!Па нормално!


Ај да сте ми живи и здрави:smir:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Здраво е во поглед дека кога гледаш женски гради ти се спушта притисокот или тотално те опушта ако си изнервиран а ако си успан целиот и со низок притисок ти се дига....притисокот.

Ова на некој друг форум го прочитав како дефиниција демек за феноменов.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom