Ѕверење во женски гради - добро за здравјето!

Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Другари јас мислам дека ѕверење во градите на твојата девојка не е нешто навредливо(добро,рачунам негде кај што нема да има 100.000 луѓе) , а вака по улица ми е малце навредливо,штознам,онака мањачки :helou:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Другари јас мислам дека ѕверење во градите на твојата девојка не е нешто навредливо(добро,рачунам негде кај што нема да има 100.000 луѓе) , а вака по улица ми е малце навредливо,штознам,онака мањачки :helou:
Зш мањачки? Што сме ние криви ако тие носат долги деколтеа? Да се носат пристојно очите сами нема да бегаа накај градите (=
 

B. Boop

Princ: Најозбилна...
Член од
19 мај 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
263
Цицлеста’ банда сее страв и трепет
Полицијата во Уганда наводно ги предупредила мажите кои сакаат да ’дремат’ по кафулињата, дека мораат добро да се припазат со кого се дружат на таквите места.

Всушност, во Уганда се појавиле банди кои за својот грабеж користат жени, и тоа деколтето им го топат со хлороформ, па мажот кој ќе ’загњури подлабоко’ ќе падне во длабок сон, а разбојниците за тоа време ќе го ограбат.

“Жртви наоѓаме постојано, онесвестени и потполно голи. Им земаат се, па дури и облеката. После ова тие не се сеќаваат на ништо.“- вели Фред Енанга, гласноговорникот на тамошната полиција.

Тој додава дека разбојничките групи користат неколку вида на седативи а овој тренд се појавил изминатата година.

Полицијата сеуште не знае како криминалците доаѓаат до опојните супстанци, но токму ва таа насока се движи нивната истрагата.

Енанга ги предупредил мажите, посебно деловните луѓе кои во Уганда дошле работно и со себе носат многу готовина, добро да внимаваат.

“Ситуацијата е навистина сериозна и луѓето за ова мора да бидат свесни.“- вели тој.




Лекување од далечина. :)
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Абе остај што ќе те опљачкаат , ионака здравјето е најголемо богатство.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Ете уште еден брз и ефикасен начин на заработка за широкограда жена. :icon_lol:

Значи не и за мене. :(
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Ете уште еден брз и ефикасен начин на заработка за широкограда жена. :icon_lol:

Значи не и за мене. :(
Ако ти е за здравјето на партнерот, можно е да работи и на гледање во женски задник . А покрај се , не беше и сексот извор на здравје ?:)
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Ако ти е за здравјето на партнерот, можно е да работи и на гледање во женски задник . А покрај се , не беше и сексот извор на здравје ?:)
Уф, добро е, бар секс и задник имам :pos: Здрав ќе ми биде партнерот!

Бети Буп, са`аш да отвориме едно компанииче мало, за цицлести жени што ќе пљачкаат мажи со својот шарм? Има пуни кеш да бидеме, братска делба :icon_lol:
 
Член од
12 ноември 2005
Мислења
396
Поени од реакции
8
da sme na jasno, znaci ne e neprijatno maz da se dzveri u zenski gradi, pa do boga... samo odmara coekot.... heheheheh
 

-----<-<@

loso kure
Член од
10 ноември 2008
Мислења
494
Поени од реакции
23
Уф, добро е, бар секс и задник имам :pos: Здрав ќе ми биде партнерот!

Бети Буп, са`аш да отвориме едно компанииче мало, за цицлести жени што ќе пљачкаат мажи со својот шарм? Има пуни кеш да бидеме, братска делба :icon_lol:

може ја да ви бидам, регрудер:smir:
 
Член од
15 декември 2007
Мислења
865
Поени од реакции
28
Znaev jas deka tie manijacki sto se zverat ne se bas zdravi:),ova samo mi potvrdi.
Dobro,ne deka se tie krivi,treba da se svatat...Se vo sluzba na zdravjeto.:icon_lol:
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.257
Поени од реакции
2.253
Од утре навистина ќе почнам да се грижам за моето здравје....дефинитивно.........или зошто не почнам уште денес.......ај отидов на кафе да направам нешто добро за моето здравје......поздрав!!!
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
аххх... јас овој податок го знам уште од мал...тоа го дознав кога редовно без да пропуштам епизода ги пратев Тути Фрути ЧИН ЧИН...Тоа беа првите цицки шо ги видов у мојот живот...Такви беа сите добри имаа сите девојки различни налепници на брадавиците...и тогаш заклучив дека гледањето у цицки е добро за здравјето...заклучив по чудната појава што се случуваше во моите гаќи а не можев да си ја објаснам...Знам му кажав на тато...тато тато...гледав цицки и ми се дигна курето...Татко ми смеејќи се гордо и задоволен ми рече ако сине...тоа е здраво!....во тинејџерските години низ цела соба имав само жени со цицки постери...добро е за здравјето и на некој начин за шмекањето...
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
ммммм јас изгледа ке живеам до 101 и назад:kez:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom