Cannon
Поени од реакции
5.836

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • igralipandev.com
    одлична страна, од тоа што малку разгледав, браво и фала што ја сподели :) ќе си имам занимација овие денови.
    Cannon
    Cannon
    мило ми е што ти се допаѓа :)
    M
    Се надевам дека ќе се снајдеш ;)
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Cannon
    Cannon
    Cannon
    Фала ти за исцрпниот одговор :)
    Друже видов во Др.Хаус темата имаш пишано па сакам да те прашам од каде ги симна сезоните ? јас барав секаде ама не најдов ако можеш помогни
    Cannon
    Cannon
    на замунда ги симнав, си проверил таму?
    МЗТ СКОПЈЕ 1966
    МЗТ СКОПЈЕ 1966
    најдов сеа :) извини на сметња :) јас цело време пишував Dr.House или само House тоа да ти било House MD :)
    Cannon
    Cannon
    нема проблем, затоа сме тука ;)
    Ne se karaj be, batali gi :)
    Cannon
    Cannon
    ok, ќе те послушам, ама некад ептен од такт те вадат кога ќе видиш како некои пишуваат во некоја тема само за да искоментираат нешто лошо за твојот тим и ништо друго :)
    I
    Ilumious
    Znam, ostaj, ama eden kiksna arsenal I posle ke ti se navrtat pak, ako sakas tegni se so niv ali dzabe si trosis energija, 10 godini ko da imaat , ne znaat da primat seir koga veke se mesaat u premierliga:) pozz
    Извини, кои лични навреди ги забележа во постот што го пријави?
    Cannon
    Cannon
    Го видов постот сега, корегиран е изгледа.
    Cannon
    Cannon
    Нареден пат треба да ги сликам постовите изгледа :P
    Acid
    Acid
    Не бе, затоа и ме зачуди... Ама очигледно се свестил за грешката и сам си го едитирал постот :)
    ај да напишам и овде , не паѓам на провокации, а уште помалку реплицирам на миланезе шпагети, позз
    Со новиве закони од фондов, што направија контролен преглед и отстранување наслаги еднаш на 4 години, премија ќе е чистење ЗК на 6 месеца :icon_lol:
    Хххх то е од предохдната тема нешто... Наш мајтап на постарите форумџии... А за биографии биди трпелив... Ке има кај мене на блог...


    Поздрав
    Хххх то е од предохдната тема нешто... Наш мајтап на постарите форумџии... А за биографии биди трпелив... Ке има кај мене на блог...


    Поздрав
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom