Tonchie
Поени од реакции
7.372

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ми фалиш тончи, носталгија ме пука за тебе! <3
    GoD.HateUSaLL
    GoD.HateUSaLL
    тончи уште колку?
    Tonchie
    Tonchie
    синоќа се прибрав дома, па пиши коа ќе имаш слободно време у твојот бизи скеџуал, знам дека не е лесно да си пимп :)
    GoD.HateUSaLL
    GoD.HateUSaLL
    Шотие, пимпот секогаш ќе одвои време да ја чуе причата за црнкињата :D
    Важи тончи!
    Обавезно!
    <33
    Tonchie kako e ?Kako proagas na krstarenjeto ?Inaku adresata sto mi ja dade za apliciranje mi pisaa deka majomi e predstavnik za mk i kaj niv da se obratam ;-) taka da ke si cekam intervju ....Sakav da te prasam posle apliciranje u agencija za kolku vreme te viknaa na intervju ?pozz da smislam uste nekoe dopolnitelno prasanje pa ke ti pisam ;-)
    Поздрав од Бахамас... на кој брод си? Ја сум на Carrnival Sensation и се среќаваме со еден брод на Дизни секоја недела ама незнам дали си ти на тој или на друг? И како ти се свиѓа бродскиот живот, кај нас е полно со индијци и филипинци иначе добро е за работа , опуштено само немаш време за спиење... ми фали сон и ми фали добра храна и кафе, друго е се ОК :)))
    Tonchie
    Tonchie
    Најверојатно се гледате со Дизни Дрим, он цело време се врти околу Бахами. Наскоро и јас со Меџик се враќам таму. Правевме неколку тури до Канада. Ако можеш ѕирни ми ноутс на ФБ, пишав за Боливуд парти пред неколку денои :))) И не бери гајле, првиот месец сакс... после тоа ќе му се навикнеш на бродот :) Јас еве правам 2 месеци денес :)
    M
    Ти имам кажано дека ти завидувам? Aко ти немам, еве сега ти кажувам :)
    Tonchie
    Tonchie
    Зошто... работам од рана зора до полноќ а може и више, се хранам со пластина храна, спијам у кабина 2на2... поминувам покрај Њу Јорк, ама работам кога сум таму и не можам да го шетам...
    Дај сеа твои аргументи зошто ми завидуваш :)
    Бато кај си ти ????????
    Tonchie
    Tonchie
    Па еве по дома. Слабо искачам пошто бркав процедури за да заминам на брод. на 8ми патувам за Мајами, а потоа фаќам некој брод да работам како фотограф :)
    Satellite
    Satellite
    Топ топ топ :) ајде со среќа во авантурите, феноменално да си пројдеш друже и да се изнажуркаш и изнашеташ :)
    Уште не полета?!
    The Goddess
    The Goddess
    Отрпнав више... хаха... иначе фала :))
    D
    Doc Holliday
    Тончи,жити тебе земи ме и мене на Oasis of the Seas,ако треба и Вецињата ќе ги чистам ама да бидам на тој брод :D
    Ако веќе пловиш,мирно море :)
    Tonchie
    Tonchie
    Хахаха. веруј ми неќеш да идеш таму. 10.000 луѓе на еден брод... како ти се чини?! It means plenty of shit over there :D
    Тонка, прво земи си реглан со себе да не имаш револуција во стомакот оти ти е прв пат да не те мислам :)
    После земи си книги и разни ствари зошто ќе цркнеш од досада по пат!
    Tonchie
    Tonchie
    Си купив апчиња за патување. А за по пат... ќе смислам нешто. Најверојатно ќе дремам. 24 часа вкупно ми е патот :))) Башка 6 часовни зони разлика... :)))
    T
    Темата е готова ама е во ноќен живот па ако можеш и ако мислеш дека не треба таму да биде премести ја во музика .
    Tonchie
    Tonchie
    Средено :)
    сакам ur профил,
    јас сум Нора Натан, 23 години девојка
    молам контактирајте ме
    тука во мојот приватен
    внесувачот на Е де, така што можам да го испратам мојот слики да ви
    (norababy33@yahoo.com)

    јас ќе се чека

    Ве молиме не одговарајте на овој сајт
    бидејќи не сум уште надградена јас не ќе се види вашата e-mail
    само пратете ми порака до My Yahoo е-мејл: norababy33@yahoo.com
    Tonchie
    Tonchie
    Леле многу мислења има темава, гарант и промет ќе има :)))) Само многу конкуренција ќе има за работните места таму. Поарно у америка. Башка ќе ни извадат муабети. Ти дека после работа идеш со муштерии на афтерпарти, мене дека после работа курвичиња ми доаѓаат да им правам разголени фото сесии по што им наплаќам у натура... заеби :))
    The Goddess
    The Goddess
    Хахаха... :))
    И тоа што викаш, не ми текна на тоа дека веќе има вработени таму што чекаат на листа... ај, ќе почекаме, за некоја година ќе се ослободи и за нас место :P
    Tonchie
    Tonchie
    Јас 3 и пол години чекав да ми дадат решение за редовен работен однос од Општина Гази Баба. Заеби, нема леб у државава.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom