Recent Content by Tonchie

 1. Tonchie

  НБА сезона 2021/22

  И за крај единственото прашање ќе биде дали Далас ќе јаде метла или Вориорс ќе дојдат лабави у вторник па ќе нагазат у четврток за да победат пред домашна публика.
 2. Tonchie

  НБА сезона 2021/22

  Зошто поѓаволите Маверикс шутираат тројки?! 6 обида за 3 и компир....
 3. Tonchie

  НБА сезона 2021/22

  На крај не игра Роберт Вилијамс 3ти. Бем Адебајо личи на Хаким Олајџувон :) Има 10 од 24 поени на Хит, Селтикс цел тим 10 поени. Не им се пишува арно на Селтикс.
 4. Tonchie

  НБА сезона 2021/22

  Еве видео за доделувањето на NBA regular season MVP трофејот во Сомбор. Спојлер алерт, емотивно видео ;)
 5. Tonchie

  Кајгана собиранка

  Ако правите анкета ставете опција „Ќе дојдам на двете собиранки“ ;)
 6. Tonchie

  НБА сезона 2021/22

  Почеток на последната четвртина, а Селтикс веќе водат со 30 поени... одам да си легнам. Мајами играа многу лоша одбрана, примија 70 поени во првото полувреме, сТрамота. Бостон моментално имаат 53,3% за 3 поени и 51,5% вкупно шут од поле со 19/19 од слободни. Ајде да видиме што ќе се случува во...
 7. Tonchie

  Работа на брод

  Малку лошо што рекламава ми искача дури сега, ама чисто информативно... https://royalcaribbean-roadshow.com/?fbclid=IwAR2FdLIzUFjNe9he27BGIOT04Afi_dlaTfVLefhKL5RTFWR9UzAUlT1cCxw Сигурен сум дека ќе има пак вакво нешто.
 8. Tonchie

  Кајгана собиранка

  Ах, Коцка, ова новиве генерации се многу слаби у клабинг :( Секоја чест на исклучоците.
 9. Tonchie

  НБА сезона 2021/22

  Знаев дека порано или подоцна ќе снимат филм за Јанис и неговото семејство Сега уште да почекаме за да излезе на стрим/торент
 10. Tonchie

  Денов звучи како...

  Верзијава на која пеат Ади и Дарија
 11. Tonchie

  НБА сезона 2021/22

  Сполстра трењериште!!! Како го свртеа натпреварот у 3та четвртина. Мириса на 7 натпревари и Мајами у финале.
 12. Tonchie

  НБА сезона 2021/22

  scor . nbabite . com ;)
 13. Tonchie

  Кајгана собиранка

  И да врне и да вее и бура да коси, Тончи од Миладиновци, позитивни вибрации носи. Кој ќе дојде, ТоБ. Кој нема да дојде, жалам.
 14. Tonchie

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Драга Кајгана, Отидов на темата „Како си ги замислувате членовите на форумов?“ и се почувствував малку како потресен. За среќа користам ЈуТјуб повеќе од 15 години и алгоритамот добро ме познава и ми се појави видео во кое Мила Јовович раскажува како се спремала за улогата на Лилу во Петтиот...
 15. Tonchie

  НБА сезона 2021/22

  НБА офф сезоната уште не почната Рондо прави НФЛ глупости.
На врв Bottom