ShakaZulu
Поени од реакции
3.607

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • S
    Оууу.. Thumbs up за аватарот! :))
    • Ми се допаѓа
    Reactions: ShakaZulu
    ShakaZulu
    ShakaZulu
    не го бива на црн cкин ама на кајгана и светло син е е топ :D
    S
    staycalm
    Јако, јако :D
    Здраво Шака и овде :) БИди поздравен.
    • Ми се допаѓа
    Reactions: ShakaZulu
    ShakaZulu
    ShakaZulu
    oooo druze, zar i ti ne si veke ovde :O , clen od deneska :O
    ShakaZulu
    ShakaZulu
    fala na pozdrav isto pozdrav do tebe :D
    Erich Zann
    Erich Zann
    Ново печен сум јас, маката ме натера :) Еве си разгледувам низ членовиве, доста познати има .
    S
    prijatele so bidna so badijala ???
    ShakaZulu
    ShakaZulu
    Само газдата со прекидачот од серверот знае кога ќе ја пушти или нема да ја пушти... многумина сакаат да е онлајн тоа е факт но што или кога ќе биде никој не знае...
    S
    Shellshock nam67
    pretpostavuvav nemase so nema aj da se nadevame deka ce ja aktiviraat povtorno...
    "Моите мислења можеби се менуваат, но не и фактот дека сум во право."
    Г
    Ај не се прај многу паметен :) Шака Факаа :icon_lol:
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Ivanovska
    ShakaZulu
    ShakaZulu
    Ti se zaebavash (imam i jas smajlina vo moeto neli (?) :P) ama nekoj te smeta smrtno seriozen i ti stegnal lajk :O losho vlieash na mladite da si znaesh :P nemaat oni nit pretstava shto starata forumska garda pravela i znaela da napravi pred da go populariziraat FB i lajkuvanjeto, tagnuvanjeto, poketiranje i sve ostalo факебуковско :D
    Г
    Грејвдигер
    Сеа криво ти е дека ме лајкале :))
    А за сериозен - сериозен сум, освен кога не сум (во 90% од случаите) :D Комити - Стара Гарда хаха
    Г
    Грејвдигер
    Има време, млади се ќе научат и они :)) Не оти и ние сме многу стари, ама...
    брат можеби имаш некое парче инфо што се случува со бадијала ќе покрени пак ? :S
    Па отворив кај шо ми кажа, чепнав нешо, напраив рефреш и се беше океј :)
    Кога беше шампион пред две години. Ама моментот ти е беше, мојава е и ќе биде, а твојата нека пушта утакмици, нема да зема титули па сеа... :D
    Нееееее, те заборавив.. а кој беше ти? :D Чекај чекај, ми текна, ти навиваше за најлузерската екипа така? :D :D Си освоив шалче од Челзи, сеа се договарам како да си го земам.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom