Hurin
Поени од реакции
14.669

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Не бев тука деноиве бе... си земав одмор :)
    Ѕвер си со гифоиве :pos:
    ..а кое е циганчево, Андерсон ?
    И штета за Леснар, иако не го сакав..
    Р
    :pos:Ме насмеа ке збориме за тоа :pos:
    Р
    Не само јадам палачинки и уживам ама денес некако денот е тап што ме плаши :S
    Се гледаме ке донесам вино :pos:
    Р
    Така така само напред
    Дефинитивно вреди, дава многу добар insight во манга индустријата. Плус напишано е од типацот што го напиша death note.
    Само 25 епизоди е, во главно се работи за препреките кои треба да ги поминат двајцата главни ликови за да успеат да направат успешна мага која ќе биде публикувана во Shounen Jump.
    немав ич време да седнам на ПЦ бев зафатен има ли официјален датум за борбата ? Иначе овај Хендерсон е добар фајтер е ја се секавам кога се бореше во Приде имаше доста добри борби и тоа против елитни борци во тоа време. Не верувам дека Хендерсон може да му парира на Фијодор барем тоа е моето мислење можеби сум во право а можеби не но верувам дека Фијодор конечно после 2 тешки поразаи ке издвои победа во оваа борба
    Г
    Само Наруто читам,овие другиве се лејм.Тоест Блич ќе му се вратам,али на анимето коа ќе завршат филери.
    Г
    И да ти ебам,ме замисли :pos:
    Наруто,пошо поише време се посветува на повеќе карактери,за разлика од ДБ каде што Гоку низ двата серијали е главна фаца,со исклучок на Cell сагата :)
    Ипак,ДБ е класика :D
    Па за боксот те прашав првата реченица :)

    Не го глеав ивентот уфц каај се погодил за нова година :pos:

    а иначе незгодно ми е да ти кажам, ама и овој пат за челзи навивав, а не сум малер побогу незнам зашо така се погодија.. :pos:
    Од кај знаеше дека не го глеав бе :)

    нерешено завршила борбата а, не сум го глеал уфц 125 :/ излеа ФА куп снимка нешо сум глеал пенали имаше евертон играа не ми текнуа со кој :icon_lol:

    Ае утре ќе ти честитам финале, ќе навивам за интер, не ги сакам Рома :icon_lol:
    Не сум во тек многу за Уфц, а и не го глеав боксот а се спремав :pos:

    Кој се овие повредениве Френки Едгар е овој? Ќе биде интересно да го видиме Ремпејџ пак како завива :) И Френк Мир / Рој Нелсон треба да е интересна.. ќе има субмишн од страна на Мир :icon_lol:
    Еј те забораив бе, сакав да ти пишам деноиве :)

    За ултимејт фајтерот: штета за синот на Котур стварно :pos: а ме изненади втората борба мислев дека ќе биде 4:4 шознам некако слаб ми изглеаше овој од Дос Сантош тимов.. и малце ја претера Дос Сантош шо го избрка на циганчето шо ги тренираше Wrestling, наруши атмосфера малце.. Него нема везе секако немое да го стигне Леснар во глупавости :pos:
    Ќе биде интересно сеа со Вајлд борбиве (како се викаат) :)

    Иначе го глеаше боксот Пакиао ? :)
    Лелеее брат да можам одма би го дал Кака само да си оди од Реал, жими све.:)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom