Recent Content by Hurin

 1. Hurin

  Фан Клуб: Интер

  знсм дека чоеков не постои последно време искрено ме плаши тоа што сакаат да ни го тупнат за да се отарасат од ѓубрето. јас не гледав желба за фудбал во овај од ко појде во јунатед. Да видиме шо можи Конте да напрај со овај ама не сум нешто хајпнат за играчов, најголем проблем гледам во неговата...
 2. Hurin

  Фан Клуб: Интер

  Me interesira Sanchez dali e vo nekakva forma ili ke dojdi kaj nas pa tek ke treba da go cekame da dojdi do nekoe nivo. Igrase na pripremite za junajted?
 3. Hurin

  K1-Fight Club, Ultimate Fight, Бокс, Кик-Бокс...

  Pettis ме разочара малку останатото одлични борби. играв на победа на Стипе пошо ми беше поразот негов ко на среќа ама реално се до последните 90 секунди кога почна the liver shots ја давав на кормиер, права легенда е дебелото, страшен борец, искрено не верував дека ќе биде толку добар, мислев...
 4. Hurin

  K1-Fight Club, Ultimate Fight, Бокс, Кик-Бокс...

  и Ромеро и Коста ќе пазат да не издишат наеднаш, секој ќе чува енергија за да го убие наеднаш, Коста не ме бендисува како тепач, Ромеро ако се бори паметно може да си победи лагано, единствена дилема ми е за импактот од последната борба со Витакер каде што психички го скина тоа што на крајот...
 5. Hurin

  Tool

  Албумот излегува на 30ти, еве една песна, името на песната ќе е и името на албумот. на јутуб каналот на TOOL ги имате сите песни и албуми бидејќи официјално почнуваат со digital streaming. Дечки, конечно :D
 6. Hurin

  Фан Клуб: Интер

  изгледа за лукаку е одбиена последната понуда, јунајтед бара 83 милиони. останува Џеко како втора опција ама рома бара 20 милиони а и наполи се замешал во трката за џеко чисто колку да и прават притисок на управата наша за да преплати еден од овие двајца. Иначе, гледав утакмициве скоро сите и...
 7. Hurin

  Фан Клуб: Интер

  Барса го сакаат Лаутаро, се надевам нашиве го планираат да игра годинава, ќе биди лошо да го исшутираат посебно кога се покажа за тоа време шо му беше дадено.
 8. Hurin

  Фан Клуб: Интер

 9. Hurin

  K1-Fight Club, Ultimate Fight, Бокс, Кик-Бокс...

  нешто повеќе од 62 секунди и толку. ЏДС направи грешка што проба со оверхенд од толкава далечина и толку требаше. Нгану во 5 мин вкупно 3 нокаути
 10. Hurin

  K1-Fight Club, Ultimate Fight, Бокс, Кик-Бокс...

  брзината и силата што ја поседува Нгану е нешто страшно. ако не го брка џдс има шанса да не издиши. е сега џдс е борец кој нема да напаѓа туку ќе оди на контра. на хартија, мн тешка борба за проценување иако двајцата можат да ја направат многу лесна.
 11. Hurin

  Chernobyl

  како што спомнав во предходните постови, како идеше епизода по епизода, и ме фасцинира сите тие дијалози, изјави, ситуации каде што беа спомнати во документарните филмови завршија во серијата. Серизно сфатена тематиката и доловено до самиот крај. Перфекција од серија, апсолутно се беше на...
 12. Hurin

  Chernobyl

  ко шо имам јас па читано, не му бил прв лет над реакторот и самата радијација имала ефект на нивното здравје и можна причина е тоа што му се слошило на пилотот за време на несреќата.
 13. Hurin

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  честитки до сите што се сликаа за на табло!!!
 14. Hurin

  Фан Клуб: Интер

  јас се мислам дека Мурињо е во преден план пред Конте за во Интер.
 15. Hurin

  A Song of Ice and Fire

  GRRM teases winds of winter for july 2020:vozbud:
На врв Bottom