Филозофка
Поени од реакции
524

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • T
    Тоа ќешфиестата е веќе видена работа. Ти треба активно трчање на човечето 5-10 години за да земеш 5 долари. :)
    Затоа немој. И кажи им на другите кои ти го пратиле тебе да не се замараат.

    :helou:
    Ооокеј. Стварно не знам зашо прекина да дискутираш на форумов.
    Уживај.
    Еве ги специјалците, кај и да е ќе ти влезат у стан зашо беше против гането.
    Ф
    Ќе пишам ако затреба,благодариме на понудата :) :back:
    Не знам може ќе звучам смешно али.. нели се ставаа некакви вакцини во средно или основно не знам, против туберкулоза?Или си неам поима што зборам а?:)
    хахахах чак и секс за една вечер доби понуда хахахахахах..лелелеле си попи ремет :)
    не бе врне кај да идам, капче шалче носам не наочари :) ... коа ке пукне сонце ке идам...иначе прашав една шо има такви, али шарени се нејзините. али ја прашав вика имало какви шо бараме.

    п.с. смени го ова скинов со камењава
    С
    Па неможам да знам дали сте погодиле имаше интересни работи кај двајцата.Јас ако можам да пресудам дали сте погодиле или не треба да знам што значат тие работи а да знаев сам ке погаѓав хехе.Иначе деновиве чудна работа ама што и да сонувам се сеќавам на тоа.Сега пред да се разбудам а само што станав сонував за некакви коски кои ги откопував, гроб некаков и како да барав нешто.Претходно пишав дека сонував како закопувам нешто под земја и оставам и нешто лично мое таму а сега откопував нешто од гроб нечиј.И тоа мислам дека е свеж гроб, нов гроб зашто таков муабет правев со тој што требаше да ми покаже каде е гробот зашто се распрашував за местото....како некој скоро умрен така некако ке му дојде и коска некака држев во рацете додека објаснував....грозно..зашто бе вакви сонови може да ги избркам, може женски да си повикам и да си сонувам а не вакви работи?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom