karan
Поени од реакции
2.718

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Добро дојде во клубот на комуњари, мислев нема да доживеам и тебе да ти залепат таква налепница:))
    leandra
    leandra
    Многу јако чувство е, сега знаеш и ти како е :)))
    karan
    karan
    Нереално, исто како реалноста :)))
    Сега не знаеш кој е кој, што е што.. Бранко е за Љубчо, Грујо е за Филип ама и за Тодор, сите се србомани, ама сите се и бугарофили.
    Каква е оваа ситуација??
    leandra
    leandra
    Од кога ти викав дека се е полудено во оваа држава, ти не ми веруваше, еве гледај сега, не се знае кој јаде, кој плаќа :)
    Potrebna mi e skripta za makedonska knizevnost xx vek itno za ispit. Napraviv pogolema pauza od zdravstveni pricini . Moze li nekoj da pomogne
    :) hhehhehe za mojot duseven mir i levovite mi gi mesa c c c ... ti ne si normalen be hahahahahhahahah .... uzivaj ;) ... nema da ve zamaram vekje ... si razmisliv i si kazav deka ne vredi da si ja trosam zivotnata energija vrz vas ... zatoa denes vo MK ima inflacija cenite skakat se tepate site megu sebe i na krajot kje si ja podelete MK sami bez da znaete deka od vnatre ve podelija luge koi mnogu vi vetuvaa ... se najdobro brakja .. se raduvam deka si gi otvoriv ocite i denes imam u diseven i duhoven i mentalen mir :) ..... a vie borete se za vekovnite prava na izmisleni nacii i politiki koi ne postojat ...
    • Ми се допаѓа
    Reactions: fmi
    filologija be drugar i muzicka produkcija ??? I samo prostak moze da misle deka diplomata e merilo za znaenje ;) .... a rabotam nogu visoko vo biznisot so hazard i kontrola vo hazardot ... Jas sum uspesen covek na 23 godini i imam plata povisoka od tebe vo milimetri ??? A ti ? sto skolo zavrsi ti i sto rabotis ???
    _I_

    ко пзЗ дома сум лол Одисеја ххх , бевме на „гаѓање“ со братами лол и уште имам муниции ... ххх ... ако даде Бог да си дојдеш порано ќе има и за тебе некоја сачма .. пзЗ
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom