karan
Поени од реакции
2.719

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • јеп - ти викаш така , па би така :) се зачитав во она со србите и грчињата - брача до коске :) и малата кој од стана знаење изгледа знае што и кога да лапне ондак каде влага потоа како би ! ќе ти дојдам кажи дали треба нешто : кафе , муабети , анти-депресанти :) позЗ јака е темава - немам цигари треба да купувам - еј аднни ме на мсн да се видеме сега пуштам :) позЗ
  дека си ти бре војводо ? инфилтриран наскаде :) ќе ме чекаш на гости деновиве , викендот ?
  кажи кога ,како си на работи ? да си знам :)
  позЗ засега :)
  абе ај кај си ? се бркаме по време и простор :) туку како таму ? - ладно ?! тука така - така ... позЗ војводо !
  го проверив и ти пишав - благодарам ми се допаѓа - ќе ги домодифицирам - но , во секој случај 10-x :)

  позЗ војводо !
  чепкаш гага интернет :) ако ако - и како ? во лабораторијата ? колку ќе ти плаќаат ?:)

  ново што да кажам ?:
  ете киснам по нет , се едуцирам се надоградувам :) слушам пинк флојд - трнинг авеј - моментално и те поздравувам - војводо позЗ ! се гледаме !
  abre so bide so "prezentacijata" ??? pisi :) ...
  ako moze "sredi nekoe svonce" - edno dve tri :) :) i na ryky na armas :) le odeme ....
  pozZ vojvodo !
  sto napravi na ispit ako imase ???? koga ides "doma" ???? pisi i da ne zaboraves toa sto ti poracav :) :P ama seriozno ! pozZ see yaaa
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom