Another Random Dude
Поени од реакции
909

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ako moze da mi pomognes ova mi treba za po informatika za povisoka ocenka a ja ne go vladeam bas C++ znaci vaka soberi gi elementite na dve ednodimenzionalni nizi soodvetno. Taka e prasanjeto i ako moze da mi dades odgovor do 11:00. Fala odnapred :)
    Здраво пријателе :) сакам да те замолам за нешто ако тоа можес да го направис и доколку
    не ти е тешко. Видов на форум му имаш пратено линк на еден кајганџија со росета стон програмата
    за странски јазици. дали би можел да ми ја пратис и мене ако си во можност. Ти благодарам однапред. Поздрав
    Тинејшс, кажи ми дека барем ти си видел што има во ГТЦ на приземје до таблото на ЈБТ :))))))))))))
    Another Random Dude
    Another Random Dude
    лол, не сум поминал натака од поодамна, а знам дека спомна ти нешо пред некој ден... :) И дај кажи шо има, не ме терај заради тоа да се акам до трговски. :D
    Восочна фигура на Пеп ? :)))))))))) xD
    I
    Ilumious
    На табло ги има Давид и Доријан :D
    Another Random Dude
    Another Random Dude
    Доријан е мадридиста... -.- а за Давидчо мора да идам да видам шо фаца е. :)))
    Фала, друже, ми значи... ама и Лурц ме изнервира стварно... изглеа као разбран човек, ама све поише мислам дека е трол.
    хехе, абе луд сум... незнам што ѓавол се регнав со тој ник :D ама тоа е сега... назад нема, не мислам пак да шибам 2 месеца :D (nemit lule samo trevki :P)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom