Bavarecot
Поени од реакции
358

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • G
    Пер оти не се пријавуваш на темана за фудбал? Иаме фиксен термин во Форца четврток од 23:20.
    Bavarecot
    Bavarecot
    Wooow цела недела се немам уклучено на кајгана,нешто стварно не е во ред со мене.Епа ајде тогаш ќе се пријавам па ќе напраиме.
    Н
    Фала фала :) не ја гледав, деновиве не можам со прст да мрднам на страна, Ко што гледам од рекапот ептен јака била. А и лепотанине го сиснале.:icon_lol:
    P
    Јас не сум А1! Јас плаќам данок :pos:
    Излагам јас сега одам на факс веројатно ќе си спојам до 18:30 собиранкава :Р Мора да се собереме.

    А за ова потсетиме пиши ми пак вечер ќе проверам, не ми се верува да сме избришани ја имам дома 5 каталози...
    Н
    Ете Даре му пратил мејл на организаторот. Биче рат.:)
    Абе се сецнав зш немам ништо дома и после ми текна - тоа што остана Даре го зема. Прашај го што има останато (останаа 2-3 работи). Ако нема ништо нарочито ќе ти го дадам мојот приврзок.
    Н
    Супер поминавме, 15тина се собравме. Само немаше точено пиво и то беше малку заебано. Иначе другото супер. Фудбало лудило, Милер.:)
    Бате, колку пари ја зеде Десеттата симфонија?
    Јас одамна ја меркав на тезгиве, поради насловот ми се виде интересен,ама не бев во можност да ја купам.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom