Ibracadabra
Поени од реакции
65

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Хеј како си? Со месеци не сме си пишале, откако бевте најјаки. Сега да не зборам. А и не ми честита победа на дерби :(
    ЧЕСТИТКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!
    Како се чуствуваш? :)))
    Ај се надевам ќе го доживеете ова уште 6 пати, за да знаете како е да си росоњер :icon_lol:
    Шала на страна сосема заслужено три титули. Уште неколку може ќе има до крај на годината.
    Само жалам што тренерот иде во најомразениот мој тим, ама јебига ништо не е совршено.
    Дури и јас сум среќна што освоивте, навистина среќна. Јеааах.
    :back:
    Хех... кокошките не се појќе луди се стегнаа малку. Ако не игра Рибери, хендикеп за нас, многу се послаби кога игра. Троши многу топки, а кога не игра Робен е звер. Во секој случај, мислам дека кога Барса ни кружеше околу 16, овие од центар ќе го гледаат Цезар :pos:

    Честито финале!!!
    Резервиран сум уште по Челзи, а и ситуацијава во Серија А ич не ми се допаѓа, ич. E сеа, ко што го фалам Мур, толку и ке го отерам у 3 лепе ако дозволи по позитива од 2 гола да не идат даље, ја мислам дека Се е у негови раце и уште од сега ти кажувам, ако не отидат во финалето, најголем виновник ке биде Мур.
    Добро е и што Пујол не игра, Пике денес беше месечар, па бајаги се десеткувани сеа у вториов меч на тој дел од терен..
    Дај боже, али сеа за сеа сеуште ништо не е готово, овој меч денес беше дело на Мурињо и само на Мурињо. Нема друг чоек на планетава што вака ке го подготви овој Интер против Барса.
    А бе на 0-0 сакав да ја пишам 1 ама во моментот ни бапнаа гол. И после отиде на 7.0 за 1, се мислев, па отиде на 9.0 и реков сега ќе видите вие. Ставив 10 евра и за 1 минута Снајдер им го даде :pos: Предходно имав 3 евра на хендикеп дека ќе ги тепаме два разлика.
    Не сум во тек, ништо не играв, зафатен сум нешто... какви се резултативе, добро и што не играв.
    Мислиш дека ќе ја победите Барселона? Дека ќе го сопрете Меси?
    Ах убави соништа се тоа :)))
    На wi-fi сум сега ме зеза, кајгана ја отвора со мака а за кладење секои 3-4 минути паѓа... другата вечер ќе ја гледам на кабел...
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom