Ibracadabra
Поени од реакции
65

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Нема врска, нека е и така, подобро тоа отколку да падне брз гол и да го пропуштам. Со Џенова 3 пати фаќав :pos:
  Незнам што може да е... да не имаш некое подесување чепнато пошто се мести автоматски да се одјавиш по неколку минути... ај ќе видам вечер или утре...
  Тикет1: Фулам 1, Хамбург 1, Бенфика 1Х, Атлетико г/г
  Тикет2: Фулам г/г , Бенфика г/г , Партизан 1

  И мене Далас ама за малку, ништо страшно.
  И мене, 60 евра ќе фатев да беше 2-0 или повеќе. Иронично, коефициентот дека Интер ќе тепа само еден разлика беше повисок :)
  Што одигра за денес? Јас го имам Интер 1 и 1-1 за нешто ситно, а ако влезе и Арсенал 1 и 1-1 тоа веќе ќе биде нешто :)
  Е ЈБГ... другпат да не ме слушаш :) Ма да објективно така стоеја работите ама второто полувреме се сврте како Реал - Лион исто, едните паднаа другите се здивеа...
  Луди кокошки... и денес најдоа да се здиват :pos: Манчестер ме разочара, дадоа гол и застанаа... на овие им се погоди ситуацијата пошто немаа повеќе што да изгубат... а бе некогаш е подобро подоцна да им дадеш гол :pos:

  Се надевам дека ја уплати. Утре ЦСКА ќе плати во секој случај...
  Јас уште вчера ја пишав Манчестер 2. Баерн го гледав со Нирнберг, Келн, два пати Фиорентина и Штутгарт, и можам да ги опишам како тешка мизерија. Се плашам од некој Х, т.е. Манчестер да не ја форсира многу...

  Интер се двоумам дали 1 сигурна варијанта или 1-1, а се мислам Арсенал да ги играм г/г и 1-1, 6.00. Ако тргнат како улави самоубијци сешто ќе има таму :)
  Ја имам 20 евра, последните 5 ги ставив по голот на 6.50 :) Кварезма ако забележа последниве натпревари кога играше добро, не нафрлаше тривели. А почне со тривелите се стори...

  Ако забележа на предходните натпревари што ги тепавме, ги посравме со голови од далеку... мора да шутираат ајваниве, нафрлувањата се бескорисни немаме такви играчи... плус прееска Маикон нафрла, Ето и Милито и 7 играчи на Рома во 16 метри... што сакаш од тоа...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom