Michi
Поени од реакции
337

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • P
    Лошото за Реал не е една загуба от Барса. Това се случва често в'в футбола. Лошото е липсата на шампионски дух в този отбор, п'лен с мега звезди. И мислја, че тези звезди не милејат за клуба!!
    Поздрави!
    P
    Пријателју,
    Сигурно много те боли от това 0:2 в с'бота! Но "Барса" беше с класа над "Реал" нали? Иначе стопли ли се вече времето в Струмица? Поздрави!
    Ај и јас да ти напишам неколко работи:
    - Да пишам 2 немам срце, мака ми е, само сакаах да видам шо ќе кажаш и каква реакција ќе имаш :)
    - Ак кажах оти имам вишок на пари не значе оти сите ќе ги даам у кладилницата.. едно 100 до 150 ден за цел викенд да се има занимација
    - На мене у последно време ми здосади тај сончогледо и сакам малко промена, ка има сончоглед и ка играат Реал - Барса се реал губат. Јас ќе земам за мене семки а за тебе ќе земам сончоглед.
    - За музејо немам ништо против, ама знам оти вечерта ќе га поминам у затвор. Ти немаш 18год ама мене ќе ме ебат.
    - И ти можаш да се ебаш со 100 црнци, да те ебат со длг ташак шо им е до колееента :pos:
    - И одам да спијам оти утре тебе ќе те закарам со мене да идаш на работа па да те видам дали ќе можаш да издржаш, и да та изеет кучиинта хахаха :pos::pos::pos:
    Денеска само пишах утакмици за денеска холдндија 2, франција 2 иначе гледах билтено повеќе од 2-3 саата и оште немам одлучено шо да пишам. Имам вишок на пари и гледам как да ги распоредам :) Планираах сега да пишам за утре утакмиците ама ја таа темата тука заебаме шо га отворих цел саат га читам а плус тава утре сум на работа...
    За утре може поранко да дојдам накај 9 да кажаме, може и порано ак нема шо да праам. Може да се зема некој сонцоглед или семки малко промена а за после утакмицата или на полувремето се знаа Киоск 23 :)
    Хахаха ја пишах сега пост шо правам хахахаха ебати темата хаха
    Ааааа гледана ми е најмалко 10 пати, га имам у мобилнио уште пред 2-3 недели :) Таа темата тука ич да не тее дено ќе те развеселе хахаха, сите постове ги читам од 1 страна :)
    На насловната страна на најновио Спорт Манија денеска пише:
    Гути ужива да ,,плеска'' девојки облечени во дрес на Барса :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
    Денеска излева билтен, кажа да не га пишам 2ка и ај ќе те послушам а па у меѓувреме ми текна за 2-2 (два од два) ? :raz: :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom