Michi
Поени од реакции
337

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ка ќе си одаш дома види го, смех - случајно налетах. Абе еј со коо програма можам да снимам видео од мојо компјутер се шо правам да ми се снима во некој фајл ави, мпг...
  2 Дена се мислаах дали да одам или не, мака ми беше да не ги испуштам реал ама ка ми кажаа оти там фаќале алсат израдувах се и ојдех и чекам вчера у 9 саато на алсат да почне а тии па там пуштиле една албанска емисија и не га даваа реал а у саботата ги даваа и барса и валенсија, да си пукнаш од мака ка видех на телефоно на полувреме ка беше 0-1. Иначе арно поминах, малко промена одамна не бех одил. Сега енос треба да одам да работам :uvo: Може да наминам вечер ак си кај баба, АК СВЕТЕ :wink:
  Не ветувам ништо, ќе видаме до после... зависи кога ќе излевам и дали ке имам време. Иначе добар сум :)
  Дедо преги ми писка не се заебави. Кажа уше еднч и ке се качил
  :pos2: Насмеа ме ејј... шо да напраам ка така излезе. Колко и да се пазаш да не викаш таа тее 3-2 :vozbud:
  P
  Ништо, че вали д'жд пријателју! Важното е да се веселите и да си прекарате добре. А на д'жда ето му земјата!
  Поздрави!
  P
  Пријателју,
  Как е в лјубимата Струмица? А и разбирам, че на 16.02 имате карнавал. Желаја ти весело прекарване!
  Поздрав!
  Друже знаете бе дека само оваа е страната, и од таму читам јас цело време, така да колку знам јас, толку знаете и вие. Еве ти ја страната, таму имаш latest news од дечкото што го прави кракот

  http://rzking.blogspot.com/
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom